Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой използва ли neobux.com за да ми обясни как стоят нещата с плащането и по какъв начин се превеждат парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащат разбира се и плащат по PayPal и Plaza. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей преди окло два месеца се занимавах но ми писна и спрях . В началото е трудно трябва да събереш поне 2 долара за реферали които да купиш и да ги подържаш това отнема един месец . Плащането е черз електронна банка ти се превеждат парите paypal и такива . После с твоя карта можеш да си ги изтеглиш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатно ли се използва paypal.Колко се изкарва за 1 месец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи колко си сериозен и първоначално не очаквай милиони.Едвам едвам първият месец събрах 1,23$ ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащат много ясно въпроса е ,че в повечето случей няма какво да плащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че плащат. Минимума е 2 долара и можеш да ги получиш по Пейпал сметката си. за времето, което ще прекараш докато цъкаш и гледаш на тези реклами спокойно можеш да започнеш да четеш и да се учиш по какъв друг начин можеш да изкараш пари от интернет. Възможностите са много стига желание да имаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е един от най-големите PPC сайтове в света. Използвах го преди години, имах и Premium акаунт, но сайта много се промени и започна да става с много зор да се изкарват малко пари и се отказах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е един от най-големите PPC сайтове в света. Използвах го преди години, имах и Premium акаунт, но сайта много се промени и започна да става с много зор да се изкарват малко пари и се отказах.

като за начало всичктие правят такиви сайтове, като най-просто. Гледат че има много хора,и  хоп измислят нещо, и праят по зор. Като bannersbroker

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не искам да правя реклама на PTC сайтовете, но Neobux и Clixsense са лидерите на пазара, ако някой иска да ме успори нека да пробва :) При неото минимума е 2$ при всяко теглене се вдига с 1$ докато не стане 10$, за да почнеш да искарваш от неото ти трябва стабилна инвестиция от поне 100$+ долара, за да можеш да си купиш Gold ъпгрейд, за да ти се показват повече реклами и да печелиш повече от директните реферали ако имаш късмет да си намериш и от наетите който за мен са си тотални ботове, въпреки, че се опитват да ни набият в главата; че са реални хора. В Clixsense ъпгрейда струва 17$ там има само директни реферали / хора които ти караш да се регистрират/ там само от кликовете си за 1 година си избиваш парите, има доста начини вече от които можеш да си изкараш допълнителни центове. Аз лично от Clixsense съм най-доволен от половин година имам рег. там с ъпгред съм и до сега съм изтеглил околко 100$, не са много но за 10-15 мин на ден толкова. Всички други нови които излизат на всеки 10 мин. имат за цел да ти вземат парите!!! Това го казвам от личен опит не се лъжете от това което пишат, изгубих много време, нерви и пари по тия сайтове. Надявам се информацията да ви е била полезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/18/2016 в 15:21, ヤネフ アセン написа:

Вече съм от 2месеца и 8 дни в Neobux Който иска може да се регистрира с моя линк AsenAudi

Ще споделиш ли за 2 месеца каква печалба натрупа, колко реферала има, вкарвал ли си пари и накрая доволен ли си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, velony написа:

Ще споделиш ли за 2 месеца каква печалба натрупа, колко реферала има, вкарвал ли си пари и накрая доволен ли си.

преди 6 минути, velony написа:

Еми да доволен съм имам до сега $3,120. Имам.  Имам 15 реферала,не съм вкарвал още пари И сам доволен да ама то не става с месеци искат се 1,2-години и на 3-година искарваш на ден $160 на месец $4809 и на година $58509.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ヤネフ アセン написа:

Еми да доволен съм имам до сега $3,120. Имам.  Имам 15 реферала,не съм вкарвал още пари И сам доволен да ама то не става с месеци искат се 1,2-години и на 3-година искарваш на ден $160 на месец $4809 и на година $58509.

Ти колко такива хора познаваш де изкарват на година 58 000 усд ?
Ама честно това де го пишеш вярваш ли го ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ヤネフ アセン написа:

Основният проблем е активността на рефералите. Занимавах се известно време със сайта, даже и пари вложих. С течение на времето активността на рефералите спада, при което се стига до положение, в което те ти носят приходи толкова, колкото им е наема за следващият месец (приблизително). При което, разбираш ли, безмислени стават нещата. Тука бях прочел един коментар, че рефералите най-вероятно са ботове и те така са "направени", в което аз съм склонен да повярвам, защото съм видял с очите си как спада активността с течение на времето. За това и спрях с тази безсмислица, бях на загуба даже, щото има такси на парите до paypal и от там до банката, което изяжда и малката печалба, която евентуално би натрупал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, velony написа:

Разбирам Но в Neobux Нищо не влагаш

преди 15 часа, velony написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вярно е ама трябва да си на Ultimate и да имаш 4000 реферала 

преди 13 часа, BMW Маниак написа:

Ти колко такива хора познаваш де изкарват на година 58 000 усд ?
Ама честно това де го пишеш вярваш ли го ?

Да бярно е но трябва да си на Ultimate и да имаш 4000 реферала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, ヤネフ アセン написа:

Screenshot - 12_22_2013 , 2_25_51 PM.png

Screenshot - 12_22_2013 , 2_25_51 PM.png

Това ако не е твое не ми го поствай, знам ги аз тия митове и легенди за принцеси живеещи в големи царства след три планини в четвъртата... Сега само кифли останаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра рима брат! ама гледал съм мн клипове на бг за Neobux. Доволни са и аз съм доволен искарвам на ден по $0.160. И сам от 2месеца и половина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не вземеш да носиш чувалчета с цимент на някой строеж ще изкараш 20-30-40-50 лв на  ден. още от първия ден

тва са пирамидки  надушил съм ги отдавна неможеш да си платиш тока с тея пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое е пирамидалното в PTC областта, би ли обяснил? Че с тоя нюх и надушване, не знам как не си тръгнал за трюфели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

повечето са губещи, печелившите са с малка печалба, освен тези, които дърпат конците отзад, нали си наясно че няма кой да  ти  дава безплатни пари за кликвания на реклами от сулю и пулю.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите се дават от рекламодателите, както и в реалния живот. Искаш да кажеш, че никой не дава пари рекламата да му се върти и по телевизията ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измама и загуба на време са подобни сайтове, дето, за да си изкараш един долар, трябва месец да губиш по час на ден... Безумие някакво...

Аз ползвам едно мобилно приложение, което ми е донесло реално около $50 за година и го ползвам примерно когато съм в тоалетната :)... Тоест, не ми е загубило време, най-много да съм загубил време в приложението чакайки на спирката на метрото. Сам на себе си ставам реферал, не съм го предлагал на друг до сега. Плащат хората, защото и рекламодателите им са реални, не някакви измислени схеми. Плащат, за да вдигат рейтинга на дадено приложение в GooglePlay. Парите ($2.5) се получават за минутки в PayPal, няма пирамиди, няма глупости, не плащаш на ботове и тем подобни щуротии. Всичко е честно, ясно и точно. Принципа е следния - приложението ти предлага да инсталираш приложение от GooglePlay (ако в момента има такова налично) и да го стартираш еднократно. Това е. Минутка след като го е отчело, спокойно можете да изтриете предложеното приложение. И понеже нещата са напълно реални и честни, единствения проблем е, когато с дни няма нито едно ново предложение за приложение. Ако някой прояви интерес, приложението се казва CashPirate, а моя реферален код (единия от многото ми) е UNCJAY. 50 цента, това ви е бонуса при използване на кода, а моя е 10% от реферал... Ако някой има въпроси относно CashPirate, да пита, ще споделя моя минимален опит...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване