Премини към съдържанието
peps

Сексът в училище

Препоръчан отговор

На последък се ми минават разни глупости през главата и понеже любопитството ми край няма, а вие имате интересни мнения реших да попитам!

Та "секса в училище" правили ли сте го,ако не бихте ли и какво ви е мнението?

Лично аз не рядко пъти съм казвал че трябва да съм много "загорял" за да го направя,ама никога не съм оставал достатъчно дълго на сухо за да стигна до там!А вие....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бих искал да правя в някоя гимназия, но едва ли ще ме пуснат да вляза хехе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми не съм правил,ама много пъти ми се е искало.Аз съм 10 клас има време biggrin.gifbiggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

tommcat дам време имаш,а нерви-то няма да е приятно бе човек,не мислиш ли,и аз съм 10-ти клас ама нямам такива желания!

То си е напрежение,не е като да се отпуснеш с мацката и да се "плющите" с часове!

rrruuummm в гимназията може и да влезеш ама и в затвора също!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tommcat дам време имаш,а нерви-то няма да е приятно бе човек,не мислиш ли,и аз съм 10-ти клас ама нямам такива желания!

То си е напрежение,не е като да се отпуснеш с мацката и да се "плющите" с часове!

<{POST_SNAPBACK}>

Еми да то напрежение много ясно,че ще има ама и удоволствие ще има ohmy.gif

Пък и един път съм на 16 това са най-хубавите години,трябва да се ЖИВЕЕ :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е май само аз ще се изложа и ще си споделя едно такова преживяване. В последният час за деня и почти празно училище, защото бяхме на някакъв СИП... Мацата ми прати едно листче след малко да отида при нея, а аз се опитвах да я сваля от няколко месеца и не му мислих много. Отидох там и започна едно натискане (понеже бяхме младички и двамата - 7->8 клас, но не в София, а в предишният ми град). Нямаше кой да ни притеснява, но положението беше следното - тя ходеше с батковци, а аз си имах приятелка, която много обичах, но с която не се бях виждал от около месец, защото се местеше с родителите си. За жалост нямаше как да изкараме цял час там, затова пропуснахме любовната игра и направо се задействахме, заключихме врата, тя се обърна с гръб и се подпря на мивката (беше доста чисто за стандартите на онова време/и няма да изпадам в подробности :angry: ). След около 20-25 минути се заизнизвахме един след друг и на някои им направи впечатление, но никой не разбра какво точно е станало. Бяха хубави времена, а като се замисля, че сега когато съм по-зрял и с повече опит не знам какво искам от една връзка...

Редактирано от MasterRalf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

В краткия секс на публично място има много голяма тръпка и удовлетворението не е по малко от "няколкочасовото плющене", което според мен пък е скучно.

п.п. Не знаех, че за влизане в гимназия тикат в затвора cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

М дам дам ... адреналина ако се дигне ще е много ценно ... несъм го правил и няма да имам време пък и в мойто даскало няма много момичета ... щото е техническо и така ... пфффуф ама иначе мисля,че ще е хубаичко!Както казват хубавите неща са малко и за кратко :wors:!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми се струва неморално. Не, че съм консервативна, ама това е сграда за учене пълна с деца егати. Нищо против екстремните ситуации за секс, ама трябва да има някакви спирачки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

diksi и с даскалка е готино, но да не е над 30. Имам спомен от една на 25, която се представи като дбора учителка, въпреки че бях доста пиян, щом съм я запомнил си е постижение :) А при положение че бях на 16 (не знам защо още тогава не ми искаха лична карта по дискотеките?!? и нямам брада и мустаци което е интересното)А като се сетя че водеше математика на 11 клас мислех да се отписвам от моето училище и да заминавам К......... (е вие сега да не си помислихте, че и града ще ви кажа ;) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Незнам каква е тая мания да го правим на нестандартни места....Имах един приятел, който все едно имаше списък и само отмятеше: -Да, правил съм го в кино, басейн, дискотека и прочие...Мен ако питате предпочитам си спокойствието, а не да се чудя дали някой ще ме сгащи без гащи...Ми така де в случая мъжът просто смъква ципа, а на жената задника и е навън :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Мен ако питате предпочитам си спокойствието, а не да се чудя дали някой ще ме сгащи без гащи...Ми така де в случая мъжът просто смъква ципа, а на жената задника и е навън :)

Не и ако си с рокличка/поличка :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не и ако си с рокличка/поличка :baby:

Предполагам, че подобно нещо би ми се случило непланирано xaxaxxaxa едва ли като се обличам ще си помисля точно за това....Но съвета не е лош хахахаха много си е практичен даже :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Струва ми се малко нелепо....Все пак училището е предназначено човек да се учи.Слоед това да си намери работа да работи и да си издържа семейството.А ако в училище правиме секс можем да се заразим от СПИН!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Струва ми се малко нелепо....Все пак училището е предназначено човек да се учи.Слоед това да си намери работа да работи и да си издържа семейството.А ако в училище правиме секс можем да се заразим от СПИН!

Бла-бла... има презервативи за тая цел :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен не само в училище можеш да се заразиш с ХИВ/СПИН, а на всякъде кудето не си внимателен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На мен ми се струва неморално. Не, че съм консервативна, ама това е сграда за учене пълна с деца егати. Нищо против екстремните ситуации за секс, ама трябва да има някакви спирачки.

OFFTOPIC

ами за дрогата, която се продава ей така в училищата?

Така че нищо лошо в един бърз сека , а и тръпката ще е яка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Секс в училище? Че кога? Докато даскалка преподава урок или докато всички са в час и ние в някоя тоалетна? (при условие, че редовно..през 5 минути се изнизва някой до тоалетната.. ) Малко ми се струва глупаво. Да не говорим за хугиената в тоалетните.. Адреналин няма да има кой знае какъв, по-скоро ще има притеснение, което няма да доведе до хубав секс ;)

Абе от всичките други места, в училище ли се сетихте да правите секс :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе вие наистина ли не правите секс в училище??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Секс в училище? Че кога? Докато даскалка преподава урок или докато всички са в час и ние в някоя тоалетна? (при условие, че редовно..през 5 минути се изнизва някой до тоалетната.. ) Малко ми се струва глупаво. Да не говорим за хугиената в тоалетните.. Адреналин няма да има кой знае какъв, по-скоро ще има притеснение, което няма да доведе до хубав секс ;)

Абе от всичките други места, в училище ли се сетихте да правите секс :speak:

Имали желание има и начин.Няма ли желание, намираме оправдание :)

Мисля, че то когато желанието е взаимно все ще си намерите свободно място дори и за малко...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Абе вие наистина ли не правите секс в училище??

Я виж пак и така си кажи мнението :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Мисля, че то когато желанието е взаимно все ще си намерите свободно място дори и за малко...:)

А защо, когато има желание от двете страни, да не е за по-дълго? Не просто някакъв си бърз секс на изключително неподходящо място. Ако е за тръпката - има много паркове, които могат да свършат тази работа ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Яко ще е да "прасна" някоя в училищният кенеф или в класната стая,малкото или голямото междучасие но друго си е на спокойствие :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм пробвал но ако утре жената каже " айде с мен до тоалетна" въобще няма да се замисля... мисля че ще бъде доста щуро и запомнящо се cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.