Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мъжки ръчен часовник, съвети за покупка

quickJO

Препоръчан отговор

U600 механизма на Ситизън е много добър, освен това е EcoDrive и нямаш нужда от подмяна на батерия, водоустойчив, не става само за дълбочинно гмуркане :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силистренец :

На кварцовите часовници е за месец, а на механичните е за ден. Имам часовник от http://www.chasovnici-bg.com/ и от сайта http://www.protime-bg.com/ и на двете гаранционни карти пише точно така. Мисля, че най-компетентни са те.

А бе механични - само главоболия. Кварца си е крарц. Все ти показва часа какво значение има от какво се движи часовника. Ходене по мъките си е с механичен. Имах този ориент и преживя 3 ремонта. Никъде не успяха да го настроят да върви точно. Похарчих около 70-80 лева в 3 часовникарски ателието и никъде не успяха да го оправят. Сега съм с кварцов втора година и нямам проблеми.

Съветвам всеки който иска часовник да си купува да прочете тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, сега чак си припомних темата :) Все още часовник не съм си взел, все още не чувствам някаква липса :)

Ето ти и една идея от мен!

Часовник и НАЧАЛНИК нямам от 30 години и съм си много добре!Защо не опиташ с този модел?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и една идея от мен!

Часовник и НАЧАЛНИК нямам от 30 години и съм си много добре!Защо не опиташ с този модел?

И аз те догонвам обаче, последно часовник от ученически години не нося. От голямата мода с навлизането на хонконгските електронни боклуци Stempo и подобните му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и една идея от мен! Часовник и НАЧАЛНИК нямам от 30 години и съм си много добре!Защо не опиташ с този модел?

Е началника... Ще го мислиме, ама за часовника се отказах. Нещо ми беше хрумнало тогава, ама виждаш темата от кога е, пък още сме в "застой" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХА! Непредвиден twist в историята. Оказа се, че за 18-тия ми РД (поне предполагам, че е било тогава) са ми били подарили ръчен часовник, който намерих, докато си търсех къде, аджеба, съм забутал 2-рата дебитна карта по сметката ми в УниКредит... Ще я прекратявам, а не мога да намеря 2-рата карта... Както и да е, оказа се, че имам този часовник: PierCarlo d’Alessio “Слънце и Луна”. И да ви кажа, доволен съм, добре ми стои, малко ми е широчък, както бях споменал, китките ми са малки, но карай. Ще давам Feedback за напред. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХА! Непредвиден twist в историята. Оказа се, че за 18-тия ми РД (поне предполагам, че е било тогава) са ми били подарили ръчен часовник, който намерих, докато си търсех къде, аджеба, съм забутал 2-рата дебитна карта по сметката ми в УниКредит... Ще я прекратявам, а не мога да намеря 2-рата карта... Както и да е, оказа се, че имам този часовник: PierCarlo d’Alessio “Слънце и Луна”. И да ви кажа, доволен съм, добре ми стои, малко ми е широчък, както бях споменал, китките ми са малки, но карай. Ще давам Feedback за напред. Поздрави!

Жалко!

Нито с часовника, ни най малкото с...Началника ти е провървяло!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко! Нито с часовника, ни най малкото с...Началника ти е провървяло!

:)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Мисля че това http://tik-tak.bg/muzhki-chasovnik-tt010-cheren

е часовника за теб

Не че нещо, но някак не си представям часовник за 50 лв, който да е механичен автоматик. По-горе (коментар 22) писах за модела Timex T2C261 , който носих 6 години без проблеми, но през пролетта "успях" така майсторски да се спъна и да го счупя, че дори стрелките му се разхвърчаха. 

Не мога без часовник и набързо си поръчах Citizen NH7490 55A (моделът на Timex се оказа изчерпан) - добре изглеждащ и удобен, че и светещ в тъмното механичен автоматик, който обаче си има своите представи за точност. В първите дни вървеше добре, но после го удари на свободия - ако го оставя в покой, правил съм тоя опит, избързва с 80-100 секунди за 24 часа, което си е много за механичен часовник, но ако е на ръката ми и се движа повечко часове, избързва с 5-7 минути за 24 часа. В гаранция е, и все се каня да го пратя на ремонт, но като си помисля, че ще ме мотаят поне 1 месец, се чудя какво да го правя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване