Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ценото и безценото днес

Препоръчан отговор

здравей, те трябва ми есе на тема ценното и безценното днес много ви се моля помогнете че съм много зле със есетата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми първо научи как се пише Ценно и Безценно ! Не стига,че си неграмотен и не можеш да напишеш заглавието, ами и наготово го искаш есето.

И не си зле само с есетата като гледам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо си много зле с есетата и защо не си учил и чел след като това е и домашно. Предполагам учителя или учителката ви го е дала поне няколко дена преди това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е от онези деца,който чакат всичко наготово. 100% през целия час е пречил/говорил или въобще не е бил в час. Той хубаво си редактира поста,а ще си редактира ли и заглавието ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е от онези деца,който чакат всичко наготово.

Много ме радват хора, които отправят критики за неграмотното писане, а същевременно пишат също толкова неграмотно. :) Или още не са ти преподали урока за употребата на „и“ и „й“?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако някой има желание да помогне да заповяда,а останалите не пълнете темата със спамове

Темета не се пълни със спамове. Никой няма да направи есе и да ти го даде просто така. Трябва да се научиш, че труда на всеки трябва да се цени. Темата е пусната и в pomagalo.com. 

И как си представяш, че едно есе ще стане просто за 10-20 минути?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радват хора, които отправят критики за неграмотното писане, а същевременно пишат също толкова неграмотно. :) Или още не са ти преподали урока за употребата на „и“ и „й“?

Всъщност знам разликата,но едно се въртеше в главата ми,а друго писах :Д

пп. А и е нормално примерно 1 грешка в изречение,но виж му поста.... от 20 думи - 11 са сбъркани. Друг е въпроса,че няма главни букви,запетаи,точки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо като си толкова добре с правописа все си редактираш постовете

Никой тук няма да седне да ти свърши твоята работа!!! Вземи седни и почни да пишеш, иначе никога няма да се научиш! Аман от мързеливи пубери!

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на правилата на форума, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, добре е да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване