Премини към съдържанието
spasov2

Колко часа дневно гледате телевизия?

Препоръчан отговор

Учените доказаха,че гледането на прекалено много телевизия води до пълно затъпяване.В щатите децата могат да гледат само един-два часа.Тук можете да гледате телевизия денонощно-даже със дни!Но последствията не са приятни-възпалени очи,облъчване на тялото та даже и възпаление на бъбреците.Колко е времето през което можем да си позволим да гледаме тази светеща кутийка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем то аз само с компютъра се занимавам, използвам приемника само като си гледам филм пак от компа или има некво шоу, общо взето към 2 часа на ден най много отделям за телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-малко от два часа,повече седя на компа.

<{POST_SNAPBACK}>

.. и аз съм така .. ако се задържа на TV-то повече от 1 час пак хубаво .. laugh.gif

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз почти не гледам телевизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизията отдавна е умряла!

Отдавна се изчерпаха и интересните неща. Сега какво е - 50 канала, въртиш ги по 5-6 пъти и абсолютно нищо свястно. Пълна простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз загубих интерес към телевизията отдавна, следях в началото VIP Brother, после се ориентирах към Баш Бай Брадър :wors: , май друго нищо не следя редовно, а пък филм кога за последно съм гледала по TV, просто не помня... Е, ако нямах PC, едва ли щеше да е така :love_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-много да са 1-2 не повече ащото от този компютър нямам време за нищо :wors::):):)

е вярно после ще слагам очила ама кво да се прави

Редактирано от Crazy_Alf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май ще съм единствената, която гледа повече телевизия от всички :wors: Но тъй-като компютъра и телевизора са ми почти на едно ниво.. близко едни до други, и то няма как да не гледам laugh.gif Макар повечето време да е на музикални програми.. често поглеждам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз май ще съм единствената, която гледа повече телевизия от всички :wors: Но тъй-като  компютъра и телевизора са ми почти на едно ниво.. близко едни до други, и то няма как да не гледам  laugh.gif Макар повечето време да е на музикални програми.. често поглеждам  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Това сигурно е готино трябва и аз да пробвам хем комп. хем тв супер :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да седнеш да изгледаш един сериал като трябва да чакаш по 1 седмица да ти излезе новият епизод... Друго си е да го дръпнеш накрая целия и да седнеш с готина компания или с някоя мадама (за дамите - пич :)) и да си ги изгледате заедно. Това сближава. Пък и в нашето забързано ежедневие не можем да гледаме всичко, което ни се иска и с тези 100-200 канала направо да откачих дистанционното. Друго си е спокойно си пуснеш да се тегли филмчето, което ти се гледа от DC++ да кажем и докато се свали ти си се приготвил и заемаш необходимата бойна поза! Телевизията няма да умре никога, не само заради филмите и развлеченията, но и заради новините и спортовете и връзката с останалият свят. Това че ние намираме всичко, което ни трябва в интернет не значи че всеки може да ги позволи, пък и има още доста хора, които не могат да си позвозлят удоволствието компютър, пък камо ли да плащат и по минимум 20 кинта на месец. Няма да говоря колко е скапана държавата ни и как не ни дава да се развиваме, защото това си го знаем пък си има и достатъчно теми за това:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си гледам телевизия.умирам да седна с пакетче семки когато започва хубав филм,или някое състезание от рода на българското "минута е много".и понеже съм в чужбина,обичам и да си пускам българския тв канал,особено като ме подгони носталгия.да си призная,старая се да съм по-малко на компютъра че...голяма е болест.та събират ми се доста часове пре тв,когато съм си в къщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

горе долу 1-2 часа,повечето време,пред компа,добре че монитора ми е TFT че иначе не ми се носят очила :down: но все пак гледам когато мога да се разходя защото иначе без движение на човек му закърняват мускули и т.н.чувал съм за американци,които направят 100-200 метра разходка и се прибират :hush:за жалост при мен има мнооооого домашни и почти не ми остава време за разходка и се налага дилемата комп или разходка като най-често побеждава компа :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значе несам единствения,щото от както имам комп мн ама мн малко гледам TV даже може да се каже,че вече негледам.

Edit: По полувон час на ден най-мн по един :computer1:

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам компютъра пред ТV,но естествено поне един час седя пред тази ,,свещенна кутийка"!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано телевизор гледам максимум по час на ден. По-скоро преди да заспя ако хвана нещо приятно по TCM, FoxLife или Discovery, тогава се заглеждам по повече. За мен особено българските телевизии са загуба на време, имаща цел да препълни главата ти с негативна информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм едновременно на компютъра и гледам ТВ.Но телевизия гледам предимно вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би само събота и неделя и то Discovery. Определено предпочитам компютъра пред телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телевизия не гледам :) единствено интересните мачове и някое интересно предаване заслужаващо си като "Сбъсък" нампример.

п.с. с нетърпение очаквам РоРо отнова да се включи с някое интересно предаване по ММ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече не ми остава време д агледам телевизия, повечето време като ми се гледа нещо си го пускам на ПЦ-то. Единственото нещо, заради което гледам тв са новините от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старая се да не пропускам вечерните новини по Btv,някой и друг филм и сутрешните дискусии на Бареков или Георги Коритаров по Нова . :bye:

А иначе предпочитам Discovery.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немам телевизор. Иначе ходя при приятели да гледам Ф1 щото ми е страст. Другото е загуба на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорът ми седи постоянно включен на CITY TV , но аз го гледам рядко и то с периферното зрение при условие, че ми хареса песента и искам да видя клипа biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.