Премини към съдържанието
dtm4000

Дискусия: Tomb Raider: Legend

Препоръчан отговор

Храма в боливия като влеза в първата голяма зала с трите механизма незнам кво да напрява.плс хелп........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tрябва да сложиш кашони на трите определени за тях места,на горната платформа,в центъра(малко по-надолу де) и от двете страни(малко по-нагоре),ще ги видиш.Проблема ти е,че двата кашона са долу...Измъкни единия изпод...ще го кръстя люлка...и го сложи обратно,обаче отгоре й.Трудно е за обяснение.Той ще се смъкне надолу,защото така наречената люлка е полегата,сега се качваш върху кашона и тръгваш по "люлката".Прецени докъде тичаш,правиш един скок и трябва да улучиш точно края на люлката,виждаш как кашона "хвръква" и се приземява на горната платформа...Направи така и с другия.Голямо разиграване...Изключително омразно беше за мен,даже не можах да го доизиграя докрай.Ако не си разбрал нещо пиши...Или ако има няква грешка ме поправете,мисля че така става :bye: Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем.Инсталирах си играта и след като поиграх 5 минути започна да ме изхвърля - или със съобщение за грешка или директно с рестарт.Някой знае ли защо се получава така? Моля помагайте.

Редактирано от bozko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете и на мен аз съм на нивото което си пак в Боливия. И там една се превръща в чудовище и когато и свалиш живота пада на земята появява се една удивителна но нищо не можеш да и направиш. На ново и се натрупва живот. Някой преминал ли го е и как. А за забиването или рестартиране ми прилича на карта. Изтеглиси друг драйвер по нов по стар и опитай пак.

Редактирано от antonfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля помогнете и на мен аз съм на нивото което си пак в Боливия. И там една се превръща в чудовище и когато и свалиш живота пада на земята появява се една удивителна но нищо не можеш да и направиш. На ново и се натрупва живот. Някой преминал ли го е и как.

А за забиването или рестартиране ми прилича на карта. Изтеглиси друг драйвер по нов по стар и опитай пак.

<{POST_SNAPBACK}>

Това е последното ниво - Bolivia Redux.След като Аманда - ParaIso падне ти трябва бързо да се доближиш и да натиснеш Е.Така няколко пъти с бързина и боса е долу.Цака няма - общо взето трябва здраво да биеш и да не го оставяш да диша - веднага щом започне да си пълни кръвта да нападаш.Успех :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даите някои линк нищо немога да намеря кьт за хората някое добро walkthrough мерсиии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даите някои линк нищо немога да намеря кьт за хората някое добро walkthrough

мерсиии

<{POST_SNAPBACK}>

Руснаците вече направиха - тук,но като не разбирам и грам руски....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря все е нещо има хелп.ама и моя руски куца :) ако има на англииски щее по добре амааа

Редактирано от diablo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря все е нещо има хелп.ама и моя руски куца :) ако има на англииски щее по добре амааа

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм си жив Help Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах играта, сложих нови драйвери, даже изключих антивирусната.

Нищо не помага :angry: Забива ми през 5 минути.Вече не се сещам какво друго може да се направи Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си (както може би, би се поправил господина Вучковъ). Това walkthrough на демо ли е, или на цялата игра?!? Ми аз направо "умрях" от смях и от "ужас"...и това е игра, която заема повече от 7 гб. при инсталация? Даже някой нива (от тези неофициалните на Tomb Raider) са по-дълги от тaзи официална 7-ма част на играта! Какво по дяволите са направили тези от Cristal Dinamics?...Жалко, твърде жалко :angry: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и не вярвам на очите си (както може би, би се поправил господина Вучковъ). Това walkthrough  на демо ли е, или на цялата игра?!? Ми аз направо "умрях" от смях и от "ужас"...и това е игра, която заема повече от 7 гб. при инсталация? Даже някой нива (от тези неофициалните на Tomb Raider) са по-дълги от тaзи официална 7-ма част на играта! Какво по дяволите са направили тези от Cristal Dinamics?...Жалко, твърде жалко :angry: .

<{POST_SNAPBACK}>

Това е накратко.Това тук е цялото.Просто руснаците ги е домързяло да напишат подробно за всяка реликва и т.н. Недей да плюеш играта ... предполагам не си я играл,за да усетиш колко е яка.Cristal Dinamics са се справили много добре даже - за да се превърти играта са нужни 8-12 часа,но за да се превърти на 100% много повече - на мен ми отне 22 без ръководства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм я играл до сега, (утре живот и здраве, ще се доизтегли) но от отзивите, които прочетох (къде ли не), обратно на другите, аз не съм никак очарован! Както и да е...много ще се радвам да не излезя прав за себе си.

П.П. Само за леко сравнение ще посоча данни от моето първо превъртане на Tomb Raider 4...на първа игра около 26 часа геймплей и около 60 секрета (това още в ерата на PlayStation 1, преди 6 години) и това в продължение на 10 дена по 3-4 часово геймене на ден Публикувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това е точно след като се отключи механизма, чрез 3-те сандъка. Та.. как по дяволите да го мина това място, в тунела. Все ме убива онова дето се върти, явно трябва под него да се мине, ама клякането просто не бачка !!! 50 пъти играя тва място, писна ми !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е специална "бърза сцена"-натискай копчето, което ти се изобразява на екрана с много бърза реакция. Ако е стрелка надолу-това натисни. С бяло ще ти излиза какво да натискаш. В други такива сцени ако ти изобрази Лара с пищови, значи ти изцяло я управляваш. Иначе трябва да натискаш съответните копчета-разни стрелки в различни посоки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда :) , благодаря, минах това място благодарение на съвета ти. Сега стигнах до друга задънена улица.

Публикувано изображение

Мисля си, че от там трябва да сваля 3-тата топка, че да стане трика, сложил съм другите две на страничните места, само за централното ми липсва топка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С магнитното въже (Q) хващаш статуятя и след това дърпаш (E).Така топката пада :)

А някой има ли решение за моя пролем (от една седмица рева в по-горните коментари Публикувано изображение )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eminem:

След като отвориш храма има друга врътка, която търсих поне 2 часа по форуми. Става въпрос за извънредно трудното връщане на Лара, след като камъните от пропастта са създали пропаст между нея и едни войници, които я чакат от другата страна. Както си така горе завиваш надясно и скачаш малко нагоре, после трябва да се хванеш за счупени стълби на дясното "каменно чудовище". Оттам нататък скачаш към отсрещната стена, където се захващаш горе на един ръб. Налага се да скачаш през дупки в ръба на стената и накрая скачаш надолу с F по ръбовете до нещо като платформа над пропастта, разделяща те от войниците. Оттам скачаш над пропастта, за да хванеш въже, с което трябва да отидеш до отсрещната платформа май. И така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jean_lesn: Всъщност това го забелязах докато се лутах как да сваля онази топка :) , така че го минах веднага, вече съм... на мястото където се бия с онзи китаец.. , ама тея картечници от всички страни.. блъх, ще видим, за сега успях максимум половината му енергия да взема.

Редактирано от EmineM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jean_lesn:

Всъщност това го забелязах докато се лутах как да сваля онази топка :whist: , така че го минах веднага, вече съм... на мястото където се бия с онзи китаец.. , ама тея картечници от всички страни.. блъх, ще видим, за сега успях максимум половината му енергия да взема.

Аз съм чак на другия Бос-който си възстановява здравето, качвайки се на някакви "тераски". Забелязах как да счупя терасите, но оня ме убива преди да успея да го направя Публикувано изображение Много е трудно. Има ли някой, който е успял да го мине? В краен случай мога да помоля за СейвГейм с началото на следващото ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китаеца е лесен - качваш се горе при него и се криеш зад камъните и го стреляш с автомата - като свършат патроните той е на супер малко и тогава се вадят патлаците и се скача директно,като се избягват атаките му с търкаляне и скачане. Африканския бос също не е много труден - трябва да се счупят всички камъни и когато той започне да се пълни да започне дърпането на сърцевината.Ако се дърпат докато той бие е много трудно. Ако някой има затруднения да праща записи и ще помагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво трябва да се направи при тази сцена. Дърпам прозореца, но не се отваря нацяло. Моля за помощ!!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни в двата края на монитора отгоре (в ляво и в дясно). После хвани с въжето всяко едно от тях и го издърпай Публикувано изображение . Успех :bye: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни в двата края на монитора отгоре (в ляво и в дясно). После хвани с въжето всяко едно от тях и го издърпай Публикувано изображение . Успех :bye: .

Мисля, че тези халки не трябваше да се дърпат, а да се стрелят и като се счупят видеостената пада сама. Ако греша се извинявам, това ниво го играх отдавна. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.