Премини към съдържанието
POWERHORSE

Проблем с Service Pack 2

Препоръчан отговор

Уиндоуса ми се ъпдейтва...и се инсталира СП 2 ,но процедурата неможе да продължи защо ? Пише ми следната грешка :

Windows XP SP 2 cannot install

The product key used to install Microsoft Windows may not be valid.For more information about why you have received this error message.and steps you can take to resolve this issue visit www.howtotell.com ....

Това ми изписва....а и да си кажа нямам СП 1...дали от това може да бъде проблема ???

БлаГОДАРЯ :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim: ако е шега - доста е добра...

ако не е - купи си Уиндоус ХР - 182$ про версия или 87$ home - вариант 1

инсталирай си тестов такъв с вграден СП2 - вариант 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уиндоуса ми се ъпдейтва...и се инсталира СП 2 ,но процедурата неможе да продължи  защо ? Пише ми следната грешка :

The product key used to install Microsoft Windows may not be valid.For more information about why you have received this error message.and steps you can take to resolve this issue visit www.howtotell.com ....

Това ми изписва....а и да си кажа нямам СП 1...дали от това може да бъде проблема ???

БлаГОДАРЯ  :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Уиндоусът ти не е лицензиран и не се разпознава инсталационния ти ключ. Затова ти изписва това съобщение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какво да направя ? :) Да си преинсталирам уйндоуса ли ?! Хммм...... няма ли друго спасение ? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И в крайна сметка какво да направя ?  :)  Да си преинсталирам уйндоуса ли ?! Хммм...... няма ли друго спасение ?  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Както бях писал в една друга тема серийният номер който имаш е в черният списък на Microsoft и със него няма да можеш да си инсталираш СП2. Това, че нямаш СП1 не е проблем, той е включен в СП2. Спасението е да си набавиш сериен номер който е валиден (не е в черният списък). За начина на набавяне мога да ти препоръчам само да си купиш легално копие на уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уиндоуса ми се ъпдейтва...и се инсталира СП 2 ,но процедурата неможе да продължи  защо ? Пише ми следната грешка :

БлаГОДАРЯ  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Едно време имах абсолютно същия проблем и го реших чрез форматиране на C:\ и инсталиране на Виндовс със вграден СП2.

ENJOY !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БлаГОДАРЯ  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз ползвам WINDOWS XP + Service Pack2, но не съм си качил SP1 и нямам проблеми!

Сега може да си дръпнеш WINDOWS със вграден SP3, koйто не е официален, но е по-добър от SP2!

Eто LINK, но е от торент!!!

Успех!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля, въздържайте се от поддържане на теорията за SP3. Щом НЕ е официален, значи не е Service Pack. Това, с което "SP3" е по-добър, е просто оптимизиране на SP1 или SP2 с nLite. Няма нещо в SP3, което да не може да се направи ръчно. :) Просто нямам доверие на сульо и пульо, седнали да бърникат Windows. За ъпдейти и сервизни пакети имам вяра само на Microsoft, защото това си е тяхна операционна система и те си знаят най-добре как работи.Оптимизации разрешавама само на себе си, защото: 1) ако нещо се обърка, ще знам къде и какво съм бутнал за да го оправя бързо; 2) ще си взема поука да не го правя отново ако е лошо; 3) ще си го отбележа да го направя и друг път ако е благоприятно; 4) ще обогатя собствените си знания, какъвто и да е изходът. ;)

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви пичове,значи иска да си преинсталирам уйндоуса,...тфа е доста лошо..щото имам едни програмки който се доста прецизни...и се страхувам да го преинсталирам.Ако няма СП какъф ше е проблема ....освен вирусчетата ? Пък и нали си има Анти-вирусна програма ..... тя нали помага .... !!!Благодаря Ви за отговорчетата,ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА МИ СТЕ :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямаш SP2 не е фатално.

Няма да имаш Windows Firewall , който не става за нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

<{POST_SNAPBACK}>

Защо да не става за нищо, аз го ползвам от 7 месеца (преди малко ги преброих)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Без SP2 могат по-лесно да се прокрадват вируси и други, въпреки антивирусната програма! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо да не става за нищо, аз го ползвам от 7 месеца (преди малко ги преброих)

<{POST_SNAPBACK}>

наистина стената на windows никак не е надеждна,бях я включил,и си бях сложил и касперски анти-хакер и анти-хакера ми засичаше доста атаки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Без SP2 могат по-лесно да се прокрадват вируси и други, въпреки антивирусната програма! :)

<{POST_SNAPBACK}>

SP2 не е задължителен, дори и да го имаш пак нищо не е гаранция.

Има защитни стени за тази работа и разни Internet Security.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
наистина стената на windows никак не е надеждна,бях я включил,и си бях сложил и касперски анти-хакер и анти-хакера ми засичаше доста атаки.

<{POST_SNAPBACK}>

Това че единия пищи не значи че другия не си върши работа. Това е все едно да качиш две антивирусни, например нод и касперски и да дебнеш кой първи ще изпищи и на фона на това да оценяваш ... хаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това че единия пищи не значи че другия не си върши работа. Това е все едно да качиш две антивирусни, например нод и касперски и да дебнеш кой първи ще изпищи и на фона на това да оценяваш ... хаха.

<{POST_SNAPBACK}>

а айде да не ме мислиш за тъп,а!нали останах за 1-2 месеца само със защитната стена и се наложи преинсталация на уиндоус :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

Аз да седна на компютъра ти и каквото и да си качил, след 5 минути ще искаш реинстал. Все някой трябва да е оправдание за несгодите ти, разбирам те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би са разбрали че нямаш оригинален Windows.Трябва да си го купиш за около 150$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти по-стар SP2 пакет, кейген и за 5 мин си сменяш ключа, инсталираш си пакета и след Autopatcher - си с последни ъпдейти и екстри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пак много компетентни, пак куци идеи, а решението е ама МЕГАПРОСТО:

1.Влизаш в някой фрий сървър, в търсачката пишеш windows SP2 included(integrated, inc., +sp2...etc.) теглиш си го, записваш го инсталираш го и готово-край на проблема.

2. Слагаш СП1, после си намираш кейген-често върви с упътвне кое как става, правиш написаното в рийдмито и слагаш СП2. ЕЛЕМЕНТАРНО

Note:

You only need to use this if you getting license error mesage when installing SP1.

ok, here is a little guide i wrote for you people...

you have two apps here, one for viewing the installed Windows XP key, and the other one to changeot...

INSTALLATION:

1. Check the installed key with the viewer, so later you'll know you

successfuly changed it...

2. Run the key changer, follow the instructions you have in a DOS window it opens.

when it opens the Windows Key Changer just enter the country (any country) and click Change

- you dont need to enter the ID...

Now enter the new key, i personally used the last one listed (VX4XG-8FFCQ-W6Q28-B3VDG-CTX9C),

and you done.

3. Now run the key viewer again to see if the key changed...

if not you probably didnt follow the instructions carefuly :nono:

so try again

4. Run SP1 and enjoy...

Това е примерче от рийдмито на vcdpack

Редактирано от RUFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Влизаш в някой фрий сървър, в търсачката пишеш windows SP2 included(integrated, inc., +sp2...etc.) теглиш си го, записваш го инсталираш го и готово-край на проблема.

2. Слагаш СП1, после си намираш кейген-често върви с упътвне кое как става, правиш написаното в рийдмито и слагаш СП2. ЕЛЕМЕНТАРНО

Note:

You only need to use this if you getting license error mesage when installing SP1.

you have two apps here, one for viewing the installed Windows XP key, and the other one to changeot...

INSTALLATION:

2. Run the key changer, follow the instructions you have in a DOS window it opens.

when it opens the Windows Key Changer just enter the country (any country) and click Change

Now enter the new key, i personally used the last one listed (VX4XG-8FFCQ-W6Q28-B3VDG-CTX9C),

and you done.

if not you probably didnt follow the instructions carefuly :)

so try again

4. Run SP1 and enjoy...

<{POST_SNAPBACK}>

:nono:

Браво с една малка забележка: дай ПРИМЕР за безплатен доставчик (free server!) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah

Note:

INSTALLATION:

and you done.

if not you probably didnt follow the instructions carefuly :)

so try again

4. Run SP1 and enjoy...

<{POST_SNAPBACK}>

Куц е поста ти, защото е против устава на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето WinXp + SP2 амо че е торент от ###### (ако имаш регистрация там

Ето ти само SP2 (без самия Windows ) пробвай го не би трябвало да ти прави проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.