Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,какво ще кажете за тази компютърна конфигурация:

>CPU INTEL DUAL-CORE G1610 2x2.6 GHz

>MB INTEL H61 DUAL DDR3, PCI-EX, 6CH, LAN

>RAM 8 GB DDR3

>HDD 500 GB SATA II

>DVD-RW DUAL LAYER, DUALFORMAT

>VGA NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB

>CASE MICRO ATX 420W

>SOUND 6-CHANNEL HD AUDIO

И най-вече ще става ли за тежки игри като COD:MW3 Far Cry 3 и други такива.Смисъл компютъра почти ще го ползвам само за игри.Става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

>RAM 8 GB DDR3

>HDD 500 GB SATA II

>CASE MICRO ATX 420W

И най-вече ще става ли за тежки игри като COD:MW3 Far Cry 3 и други такива.Смисъл компютъра почти ще го ползвам само за игри.Става ли?

Процесора слаб, видеото още толкова... Far Cry 3 може да я играеш на средни настройки, а до COD не съм сигурен особено MW3...

Кажете дадена цена, имате ли стар компютър и ще се измисли нещо?

Така като гледам компютъра е от някоя бакалия 100%, а за готовите конфигурации е изписано поне едно 10 теми защо да не си копуваме готова конфигурация... И да ето я:

http://www.technomarket.bg/products/09127083/neo-6162-xperience

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпрос към компютърна конфигурация.

Какво искаш да я питаш конфигурацията?

Ако ти отговори сподели с нас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

>RAM 8 GB DDR3

>HDD 500 GB SATA II

>CASE MICRO ATX 420W

Колегите многократно са обяснявали,че готовите конфигурации не са добър избор.Поставят Ви обща гаранция на цялата машина,като в повечето случаи тя е от две години.Гаранционният срок на дъно,процесор и видеокарта по принцип е 3 години.Вие преценете дали си заслужава.Основните компоненти са слаби и не са подходящи за нови игри.Кажете какъв е бюджета и ще Ви предложат много по-добър вариант!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично за 550лв бих взел това, но ако може да се отделят повече средства ще е по-добре доста. Или пък поне от старата конфигурация поне харда и кутията да се ползват:
BB код:
ASUS F2A55-M LK2 PLUS /FM2
4GB DDR3 1600 KINGSTON
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CX-2G67 /NO PSU
NJOY 400WGX 400W Passive PFC
AMD A10-5800K X4/3.8G/FM2/BOX

Обща стойност - 552.59 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегите многократно са обяснявали,че готовите конфигурации не са добър избор.Поставят Ви обща гаранция на цялата машина,като в повечето случаи тя е от две години.Гаранционният срок на дъно,процесор и видеокарта по принцип е 3 години.Вие преценете дали си заслужава.Основните компоненти са слаби и не са подходящи за нови игри.Кажете какъв е бюджета и ще Ви предложат много по-добър вариант!

Ами бюджета ми е към 700лв.Но добре защо готовата конфигурация да не е добра?Процесора какво му е и видеото защо да е лошо?Предложете ми готова конфигурация за към 500-700лв. която става за игри.

Аз лично за 550лв бих взел това, но ако може да се отделят повече средства ще е по-добре доста. Или пък поне от старата конфигурация поне харда и кутията да се ползват: BB код: ASUS F2A55-M LK2 PLUS /FM2 4GB DDR3 1600 KINGSTON 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB CX-2G67 /NO PSU NJOY 400WGX 400W Passive PFC AMD A10-5800K X4/3.8G/FM2/BOX Обща стойност - 552.59 лв. с ДДС

Няма да може от старата машина да се вземе нещо защото е лаптоп  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това:
BB код:
ASUS F2A55-M LK2 PLUS /FM2
4GB DDR3 1600 KINGSTON
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
ATHLON X4 750K /BOX/FM2
CM K280 W/ELITE 500W
ASUS HD7770-1GD5

Обща стойност - 707.40 лв. с ДДС

Линк:
http://nikem-bg.net/cart/48189p1r46915p1r43848p1r47525p1r47896p1r46923p1rf.html

Ето тук можеш да видиш огромната разлика м-у 7770 и 610

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек трябва ми готова конфигурация :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек трябва ми готова конфигурация :)

Сега е времето да обясниш защо искаш да се набуташ? Ако ти е проблем сглобяването нямаш ядове... Като се обадиш да я поръчаш им казват да ти я сглобят и готово...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ми кажете да ли ще има компютър за около 500-700лв. който става за игри.Ако не по-добре да не си взимам.И да си купа PSP? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ми кажете да ли ще има компютър за около 500-700лв. който става за игри.Ако не по-добре да не си взимам.И да си купа PSP? :)

Има и е предложен по-горе... Ама на вас май ви е малко трудно да отговорите защо искате да се набутате с готова конфигурация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурациите в този ценови диапазон са най-вече офис, по малко HTPC и далеч от геймърски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и е предложен по-горе... Ама на вас май ви е малко трудно да отговорите защо искате да се набутате с готова конфигурация?

Иска готова щото ще отиде в магазина и ще го вземе на момента, вероятно на изплащане. И после ще се оплаква че торентите са калпави и игрите не му тръгват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата не е толкова лоша клипа го доказва:http://www.youtube.com/watch?v=nK-RQjNZSZo&feature=player_embedded

Не мога да разбера, защо като не вярвате на хората тук, пускате тема? колегите искат да Ви, помогнат максимално в избора, вие изобщо не ги слушате? поне да бяхте уцелили правилния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурациите в този ценови диапазон са най-вече офис, по малко HTPC и далеч от геймърски.

Не точно така. Конфигурацията по-горе със 750K и 7770 ще подкарва игрите като COD MW3, Far Cry3, даже COD Black Ops 1 и 2... Сега наистина опираме и до въпроса какво точно разбираме под гейминг. Дали ще е на всичко на ултра на най-висока резолюция (Full HD) или с изключени някой филтрации :)

Видео картата не е толкова лоша клипа го доказва:http://www.youtube.com/watch?v=nK-RQjNZSZo&feature=player_embedded

А я виж 7770 какво прави на ултра:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично за 550лв бих взел това, но ако може да се отделят повече средства ще е по-добре доста. Или пък поне от старата конфигурация поне харда и кутията да се ползват: BB код: ASUS F2A55-M LK2 PLUS /FM2 4GB DDR3 1600 KINGSTON 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB CX-2G67 /NO PSU NJOY 400WGX 400W Passive PFC AMD A10-5800K X4/3.8G/FM2/BOX Обща стойност - 552.59 лв. с ДДС

Ами проблемът ми е,че трябва да го сглобяват и сигурно ще поискат допълнително пари.А и какъв е този сайт хич не ми е познат.Видеото е AMD,а сам ми казвали,че AMD не струва и,че Nvidia е 100 пъти по-добра.Така ли е? 

Съжелявам,че питам такива неща,но просто не разбирам много от компютри.

Иска готова щото ще отиде в магазина и ще го вземе на момента, вероятно на изплащане. И после ще се оплаква че торентите са калпави и игрите не му тръгват.

Не няма да го взимам на изплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами проблемът ми е,че трябва да го сглобяват и сигурно ще поискат допълнително пари.А и какъв е този сайт хич не ми е познат.Видеото е AMD,а сам ми казвали,че AMD не струва и,че Nvidia е 100 пъти по-добра.Така ли е? 

Това е един от най-коректните фирми за компютри в България! Сглобяването е напълно безплатно! Аз лоша дума за ник*м не съм чувал в този форум :)

Едит: Слухове много! Все на нещо се намират косури. 7770 е отлична карта тип "среден клас" като е поне 6 пъти по-бърза от GT610.  Ето виж: http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+GT+610 (Average G3D Mark 343) http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Radeon+HD+7770&id=322 (Average G3D Mark 2154) 7770 според тези беночве по-горе е по-бърза с около 6.3 пъти в сравнение с 610. Ето и за процесорите: G1610: http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Celeron+G1610+%40+2.60GHz  2602 pts 750K: http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+Athlon+X4+750K+Quad+Core&id=1801 4318 pts А процесора 750К е близо 2 пъти по-бърз от G1610  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта е онлайн магазин с едни от най изгодните цени.

Пари за сглобяване няма да ти вземат, ще си платиш само доставката.

Има сполучливи и не до там сполучливи модели процесори и видео карти. 

Това е един от най-коректните фирми за компютри в България! Сглобяването е напълно безплатно! Аз лоша дума за ник*м не съм чувал в този форум  :)

Редовно правят замени по тяхно усмотрение.

Поръчвам флашка изпращат ми друг цвят различен от поръчания.

Видео карта лайт вместо фул пакета...........

Дъно на асрок с капачка от фокскон върху процесора и още има но поне всичко си работи и е на добри цени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта е онлайн магазин с едни от най изгодните цени.

Пари за сглобяване няма да ти вземат, ще си платиш само доставката.

Има сполучливи и не до там сполучливи модели процесори и видео карти. 

Еми колко ще вземат за доставка и аз точно за тази карта питам.Ти какво мислиш за нея,ще стават ли тежки игри на нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според килограмите ровери в сайтовете на еконт или спиди имат калкулатори.

Гледай от врата до офис или от врата до врата цените.

Избраната карта е много слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,а можете ли да ми препоръчате PSP-та на добри цени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие за коя карта питате?

Според килограмите ровери в сайтовете на еконт или спиди имат калкулатори.

Гледай от врата до офис или от врата до врата цените.

Избраната карта е много слаба.

Картата е слаба? GT610?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора нали искаше "VGA NVIDIA GEFORCE GT 610 2GB" за нея казвам че е слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви се играят игри... Или XBOX/PS или настолен компютър! PSP-тата не виждам какво може да играте толкова там... Всяка игра омръзва за около 2 дена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.