Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Ами преди 3 месеца приблизително си сглобих частите от подписа ми в компютър и от тогава си го използвам.Видеокартата трябваше да бъде закупена от Моуст компютърс за да се възползвам от промоцията (Crysis 3 Hunter Ed. + Bioshock Infinite).При положение ,че компютърът имаше проблеми и не е използван през цялото време + заради тези проблеми не е и бил натоварван , нито пък видеото е било клоквано , най вероятно мога да продам картата за 500 лв. и 2-те игри отделно за 120 комбина.При положение че в момента цената от моуст компютърс е 650лв. ( а аз съм я купил за 700 сигурно ) ,дали ще мога да си продам тези неща и да си купя GTX770 когато излезе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че за 500лв. няма да можеш да я продадеш, при положение, че сега нова е под 600лв. А 770 излезе отдавна:    PALIT 2048M GTX770 JETSTREAM DDR 5 PCI-E Крайна цена 758,60 лв.

П.П. Какво не и харесваш на 7950?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD7950 Vapor-X  100 Лева не са малко  при положение ,че и моята карта е почти чисто нова.Единственото което може да я е натоварило е 5-10 часа игра на Crysis 3 и превъртане на Bioshock-а , тоест не е и увредена.Искам 770 ,защото е по бърза разбира се.Аз гледах цената в долари която е 400$ , но забравих ,че ако си я поръчам няма да имам гаранция.И все пак може и да мога да събера някой лев да си я купя от България..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че за 500лв. няма да можеш да я продадеш, при положение, че сега нова е под 600лв. А 770 излезе отдавна:    PALIT 2048M GTX770 JETSTREAM DDR 5 PCI-E Крайна цена 758,60 лв.

П.П. Какво не и харесваш на 7950?!

Има и доста по-евтино предложение:

PALIT GTX770 2G GD5

A за старата видеокарта...Купена ли е вече, цената е 20 % надолу. Това важи за всички стоки. От там нататък колко си я ползвал, няма как да докажеш. Картата няма електромер или километраж, за да твърдиш това. Сега една HD7950  може да се вземе малко над 500 лева, а за по-малко пари човек дори се сдобива с  по-бързата GTX760. Това, че ти си дал 700 лева си е твой проблем. И аз съм хвърлил над 30 бона за колата си, но в момента не мога да я продам за повече от 17-18000 лева на 19000 км. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така, купено ли е нещо (излезнало от магазина) цената му пада яко. Не знам как си правиш тези сметки, но за да я продадеш на исканата цена трябва да намериш много голям убитак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еееее... Кофти работа са тези технологии...Купиш си нещо и след месец се чувстваш прецакан... :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не би да игрите ти вървят по-зле от колкото преди месец?  Прецакан си защото си пазарувал от "под моста" а не за друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , но промоцията Never Settle Down нямаше да я хвана ако не си бях купил видеото от там.. Всичко си върви но сега за тази цена има по добро и това ме "садва"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де дал си едно стотина лева за тия игри...  :D Не знам колко струват иначе но предполагам все нещо си спестил.

Ако ще продаваш картата най-добре си намери касовата бележка понеже без нея гаранция-франция и цената пада още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то тука излизаме малко офтопик ама за Крайсис 3 не си заслужаваше а за Байошок Инфанът си заслужаваше.Историята е уникална и я препоръчвам на всеки.Не бих дал 80 лева за нея но определено историята си е доста добре направена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , но промоцията Never Settle Down нямаше да я хвана ако не си бях купил видеото от там.. Всичко си върви но сега за тази цена има по добро и това ме "садва"

Винаги ще има по-добро ;) Просто не се вманиачавай ... ще минеш през почти невъзможното + още пари за няколко процента по-добра производителност ? Утре ще излезе по-добра видео карта за тези пари... пак ли ще продаваш и купуваш ? Искаш да даваш пари за нещо ,което вмомента имаш :) това е добра видео карта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то тука излизаме малко офтопик ама за Крайсис 3 не си заслужаваше а за Байошок Инфанът си заслужаваше.Историята е уникална и я препоръчвам на всеки.Не бих дал 80 лева за нея но определено историята си е доста добре направена.

Винаги ще има нещо по-добро "утре"!Няма смисъл да я сменяш картата защото е мн. добра,а ако вземеш 770 и излязат новите карти на АМД примерно след два месеца и са по-добри пак ли ще сменяш картата?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е излезнаха новите аpu чипове на амд и мен трябва да ме е яд ама не ме е. Защото частите които си взех вършат чудна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преди 3 месеца приблизително си сглобих частите от подписа ми в компютър и от тогава си го използвам.Видеокартата трябваше да бъде закупена от Моуст компютърс за да се възползвам от промоцията (Crysis 3 Hunter Ed. + Bioshock Infinite).При положение ,че компютърът имаше проблеми и не е използван през цялото време + заради тези проблеми не е и бил натоварван , нито пък видеото е било клоквано , най вероятно мога да продам картата за 500 лв. и 2-те игри отделно за 120 комбина.При положение че в момента цената от моуст компютърс е 650лв. ( а аз съм я купил за 700 сигурно ) ,дали ще мога да си продам тези неща и да си купя GTX770 когато излезе?

Аз казвам да ето тук се вижда наяве 770 ем е по-нов модел ем е по хубаваOptional={option} and content=http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7950-vs-GeForce-GTX-770

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислено начинание. Ако тръгнеш да гониш хардуера и да сменяш компоненти с излизането на всяко ново поколение или трябва да си изключително богат или изключително глупав. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изключително богат или изключително глупав. ;)

Няма как да не потвърдя това мнение!!! Всичко това са пари на вятъра, а има един виц: - Запалих си 5 левова бнкнота да си намеря в тъмното еднолевовата монета. Та ако имаш парите да ги хвърляш на вятъра (гориш) - давай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.