Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, до 1 седмица ще си поръчвам новия компютър и реших да Ви питам последно за видеокартата. Колебая се между двете карти посочени по-горе. Реално в бенчовете Gigabyte-ската версия вади с 2-3 фрейма повече (дали ще ги усетя по време на игра?), но не знам дали си заслужава разликата в цената, която е 100 лв. или по-точно:

Gigabyte GTX 760 WindForce OC 2 GB - 607.36 лв. с ДДС

MSI GTX 760 TwinFrozr Gaming 2 GB - 496.34 лв. с ДДС

Не смятам да клоквам, така че моля - не ми ги сравнявайте клокнати. :) Кажете какво мислите. :)

Ето бенчове на:

MSI-я: http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GeForce_GTX_760_TF_Gaming/

Gigabyte-а: http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_760_WindForce_OC/

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи по-евтината и ми плати за съвета с разликата до цената на по-скъпата.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи по-евтината и ми плати за съвета с разликата до цената на по-скъпата.

Какво благородно деяние проявено от Ваша страна колега!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта който си дал разликата е 20 лева в българия 100 :) Отделно от това MSI  картата има клокнато с 40 MhZ ядро в повече и по ниска цена та не виждам голяма далавера да купиш другата. Да не е златен тоя вентилатор в повече на Гигабайта ? Изобщо тия производители взеха да правят потребителите на глупаци като кичат картите с някакви глупави вентилаторчета за по 50 стотинки и праскат цени до небесата.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз това се чудя, разбирам за 20 лв. разлика да вади с 2-3 фпс повече, ама то пък в БГ 100 лв. отгоре праснали...И аз мисля, че ще е по-добре да взема MSI-я. Но тука всеки си определя цената - свободно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.