Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички във форума.Понеже не съм много на "ТИ"  с техниката :shy11: ,моля някой компетентен по въпроса да ми обясни как ,аджеба,мога да гледам 3д филми на телевизора.моля за извинение,ако въпроса ми е прекалено елементарен,но след 2 часа четене по темата,нищо не разбрах :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво точно не ти е ясно?С какво не можеш да се справиш?Кажи нещо по-конкретно.Иначе отговора какъв би могил да е -Пускаш филма и гледаш--ама не ,нали?   ПП.E не е истина просто-за кой ли път срещам питащ,регистрирал се преди минути да прави тема и да изчезва като дух!!!Ако някой просто си прави таш.к да вземе да си намери по-добри и смислени занимания!!! Аз лично няма да отговарям на който и да било в тази тема.   То тоя форум се превърна в занимавка и подигравка за някои.Егати хората!!!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..как ,аджеба,мога да гледам 3д филми на телевизора...

Не е срамно да се пита, напротив. Но за да получиш точен отговор, обясни как се опитваш да гледаш 3Д - чрез собствения плеър на телевизора или през компютър? Ако второто, пиши кой плеър ползваш - Pot, KM, Gom или друг, посочи го.А може би ползваш външен плеър? Какво разширение имат файловете - .mkv, .iso, .avi или друго? И какви други записвания има по тях - SBS или ОU?

На тия въпроси отговори и ще ти се обясни.

П.П. Нещо се бъгна връзката към форума и не ми се получават линковете.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е срамно да се пита, напротив. Но за да получиш точен отговор, обясни как се опитваш да гледаш 3Д - чрез собствения плеър на телевизора или през компютър? Ако второто, пиши кой плеър ползваш - Pot, KM, Gom или друг, посочи го.А може би ползваш външен плеър? Какво разширение имат файловете - .mkv, .iso, .avi или друго? И какви други записвания има по тях - SBS или ОU?

На тия въпроси отговори и ще ти се обясни.

П.П. Нещо се бъгна връзката към форума и не ми се получават линковете.

Аде ся вади му (и) думите с ченгел от устата---ма и на кой ли са питам,като питащия вече е на друга планета сигурно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте на всички във форума.Понеже не съм много на "ТИ"  с техниката :shy11: ,моля някой компетентен по въпроса да ми обясни как ,аджеба,мога да гледам 3д филми на телевизора.моля за извинение,ако въпроса ми е прекалено елементарен,но след 2 часа четене по темата,нищо не разбрах :help wanted4:

И аз да попитам, присъединявайки се към първият пост на scalata_73""

За какво Ви е този телевизор с 3D след като нищо не сте разбрал/а как се гледа? Наистина този форум е пълен с всевъзможни хора, които даже заглавието на темата си не могат да напишат правилно, камо ли друго нещо. Това ли е онази Калдата, която помним?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аде ся вади му (и) думите с ченгел от устата---ма и на кой ли са питам,като питащия вече е на друга планета сигурно :D

Аз много се извинявам,не си правя т***к с никой просто не мога да се справя с този проблем.И не съм изчезнала а просто имах ангажимент.Значи филма си го свалям от замунда ,качвам го на флашка,след това флашката пъхам в тв-то ,слагам очилата пускам в режим 3Д и......нищо не става.Филма е раздвоен,абе никакъв.А телевизора иначе е 3Д. Та въпроса ми е има ли нещо което изпъскам,нещо не правя както трябва или телевизора ми е дефектен.Съжалявам ако звуча некомпетентно,но както вече казах нищо не разбирам от техника,но искам да се науча поне филми да си пускам. :(

Моля ви,не бъдете толкова груби,просто искам да се справя с проблема,и моля за отговор...Какво толкова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си HDMI кабел и го връзваш към компютъра. Забрави за флашки.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ще съм ви много благодарна ако ми обясните как става това с пускането на 3Д филми.Много жалко ,че сте така враждебно настроени към незнаещите,но пък в крайна сметка никой не се ражда научен.Ако има поне един отзивчив,и разбран човечец,нека помогне.Ще се радвам безкрайно

Купуваш си HDMI кабел и го връзваш към компютъра. Забрави за флашки.

ама как така? телевизора и компютъра са в отделни помещения...кабела или трябва да е много дълъг или....няма ли друг начин???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам през флашка не можеш да гледаш 3D на тоя телевизор. Иначе си има упътване на български та чети - Цък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С дистанционното влез на избор  режим 3д и избери според картината на филма- една до друга или една под друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С дистанционното влез на избор  режим 3д и избери според картината на филма- една до друга или една под друга.

Това го пробвах,отново не се получава??

Аз доколкото знам през флашка не можеш да гледаш 3D на тоя телевизор. Иначе си има упътване на български та чети - Цък.

Много благодаря,сега ще прочета всичко,и се надявам да мога да се насладя на 3D ефекта,най-накрая..... :)

ако не може с флашка,тогава как ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,да използвам и аз темата.купих тв самсунг F6510/3D свързан е с PC чрез HDMI,но не мога да се оправя нещо с филмите.пускам ги през GOM плеър,тръгва си нормално,с екрана на ТВ се оправям,филма си е размазан слагам очилата,но нищо не става.очилата са активни и ги свързвам с ТВ ,всичко си е ок но през очилата се вижда размазано и лошо.субтитри също не ми тръгват :/Ще съм благодарен да ми обясните как става гледането на 3D филми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш ли очилата от бутончето (трябва да започнат да премигват)!

Синхронизирани ли са с ТВ ?

За субтитрите-направи ги с еднакви имена като файла с видеото!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай малко повече инфо какво правиш и какво виждаш-на ПЦ-то, после на телевизора!

Да не се окаже, че като един тук преди време си пуснал анаглифно 3D !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройствата са свързани с HDMI кабел 1,4.Тегля филма от замунда (в случая "Хобит"),пускам го през плеъра,а на ТВ избирам изход HDMI.телевизора показва каквото е и на монитора.от копчето за 3D избирам позицията която ми е подходяща,свързвам очилата но...........нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройствата са свързани с HDMI кабел 1,4.Тегля филма от замунда (в случая "Хобит"),пускам го през плеъра,а на ТВ избирам изход HDMI.телевизора показва каквото е и на монитора.от копчето за 3D избирам позицията която ми е подходяща,свързвам очилата но...........нищо.

Как така нищо бе човек?Картината на телевизора трябва да я виждаш двойна (една до друга, или една под друга)Ако не слее автоматично картината си избираш от опциите (Един до друг-3D, или Отгоре и отдолу-3D).Изцяло ли се слива картината, или има ленти отстрани (ако е така трябват ти настройки)

През очилата никаква разлика ли не виждаш, отколкото без тях?

Не мога да те разбера нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картината излиза отгоре и отдолу.от телевизора го оправям и става една цяла картина,размазана както за 3D,но през очилата се вижда лошо,нищо общо с представите че гледаш филм 3D.субтитри също няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За субтитрите ти казах какво да направиш-направи ли го? За другото ме озадачаваш! Тези очила пробва ли ги в магазина? Само един чифт ли имаш? С друг филм, 3D клип? В опциите на телевизора трябва да имаш опция за регулиране дълбочината на 3D-то! От там пробва ли да променяш нещо?

Аз пак не схващам какво точно виждаш през тези очила!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За субтитрите ти казах какво да направиш-направи ли го? За другото ме озадачаваш! Тези очила пробва ли ги в магазина? Само един чифт ли имаш? С друг филм, 3D клип? В опциите на телевизора трябва да имаш опция за регулиране дълбочината на 3D-то! От там пробва ли да променяш нещо?Аз пак не схващам какво точно виждаш през тези очила!

Очилата съм ги пробвал.в самия ТВ има някакви клипчета 3D и гледах,супер си беше.такава дълбочина не съм правил,трябва да намеря в упътването как се прави.през очилата се вижда замазана картина,въобще не както трябва да се вижда.гледал съм филми и на кино и на телевизор и имам представа как трябва да се вижда през тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Ами предлагам ти все пак да си изтеглиш някой 3D демо клип (има малки като размер по тракерите) и да пробваш с него.Ако и с клипа е така според мен трябва да промениш нещо в настройките на видеокартата си за изходния сигнал от PC-то ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Ами предлагам ти все пак да си изтеглиш някой 3D демо клип (има малки като размер по тракерите) и да пробваш с него.Ако и с клипа е така според мен трябва да промениш нещо в настройките на видеокартата си за изходния сигнал от PC-то ти!

Ще пробвам,колега.дано да стане защото пък с видеокартата абсурд да се оправя.колега,ти от тез видеокарти разбираш ли.ако се наложи ще можеш ли да ми дадеш някакви насоки?ако имаш възможност за някой линк на такъв клип,който със сигурност всичко е ок прати ми ако обичаш. Редактирано от Мартин Панайотов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам,колега.дано да стане защото пък с видеокартата абсурд да се оправя.колега,ти от тез видеокарти разбираш ли.ако се наложи ще можеш ли да ми дадеш някакви насоки?ако имаш възможност за някой линк на такъв клип,който със сигурност всичко е ок прати ми ако обичаш.

Линк към клип не мога да ти дам , защото мисля не е по правилата да се дават линкове към тракери!Ако искаш довечера по Скайп.А иначе ти казах клип, защото са малки като размер, а и там има много изкачащи ефекти и да се порадваш на 3D!

Mоже и с друг филм ако имаш да пробваш.Hобит съм го теглил, но не от Замунда и не знам що за рилейз е там.Честно струва ми се малко вероятно да е от филма, по скоро е въпрос на настройки.Щом демотата на телевизора ги виждаш добре, не е и от очилата.На видеокарти не съм спец, но мисля мога да ти дам насоки и да бъда полезен с каквото мога.Но всичко това довечера-ако някой колега не ти помогне да разбереш от къде ти идва проблема до тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към клип не мога да ти дам , защото мисля не е по правилата да се дават линкове към тракери!Ако искаш довечера по Скайп.А иначе ти казах клип, защото са малки като размер, а и там има много изкачащи ефекти и да се порадваш на 3D!Mоже и с друг филм ако имаш да пробваш.Hобит съм го теглил, но не от Замунда и не знам що за рилейз е там.Честно струва ми се малко вероятно да е от филма, по скоро е въпрос на настройки.Щом демотата на телевизора ги виждаш добре, не е и от очилата.На видеокарти не съм спец, но мисля мога да ти дам насоки и да бъда полезен с каквото мога.Но всичко това довечера-ако някой колега не ти помогне да разбереш от къде ти идва проблема до тогава.

Благодаря,когато имаш възможност колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от значение,понеже компютъра ми е стар и нямаше HDMI изход го закарах да му сменят видеокартата,заради този изход а и защото ми казаха че трябва да е по-добра за 3D филмитеHDMI кабела е 1.3,сгрешил съм

Редактирано от Мартин Панайотов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.