Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Проблем с мишката

Препоръчан отговор

Добър вечер, колеги. Имам един проблем с мишката (Delux M420 е модела). Проблема е следния когато мишката ми е в средата на работния плот, изведнъж сама се месни в горния ляв ъгъл, това ми го прави от както я купих преди 2 години и половина.? Просто когато си работя и изведнъж утива там сама.? Някаква идея или вече мишката е за смяна, ако е така направи ще си купя X7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва се случва при неправилен драйвър или някаква грешка при инсталацията му.Ako e Synaptics Touch Pad ,той го прави този номер.Лично съм го преинсталирал многократно и когато реши,пак бяга на където си поиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва се случва при неправилен драйвър или някаква грешка при инсталацията му.Ako e Synaptics Touch Pad ,той го прави този номер.Лично съм го преинсталирал многократно и когато реши,пак бяга на където си поиска.

Ако може, да ми обясниш малко по-ясно, че сванах някой неща. Извинявам, се за което но драйвър за мишката, не е инсталиран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ми го прави от както я купих преди 2 години и половина.?

Що чака толкова дълго??? Тук има специалисти във всяка област и ще ти помогнат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробвай с нещо гладко , когато я сложа върху масата и моята се движи така но на гладка повърхност си седи на едно място (това са някакви пречупки на лазера не се отразява правилно и отчита движение мишката според мен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай какво ми излиза под това име :) Навремето когато оптичните бяха по скъпички , аз си купих една ???? марка за 10 лева :) същата така скачаше с повдигането от подложката , абе таман се прицеля някъде и тя хоп , на другия край , отидох и я смених във магазина - познай , другата се държеше по същия начин - като за 10 лева .

От тогава използвам лазерни и не ме боли главата .

Не знам твоята що за мишка е но отиди и си купи една лазерна , няма да се грижиш върху каква повърхност ще я използваш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай какво ми излиза под това име :) Навремето когато оптичните бяха по скъпички , аз си купих една ???? марка за 10 лева :) същата така скачаше с повдигането от подложката , абе таман се прицеля някъде и тя хоп , на другия край , отидох и я смених във магазина - познай , другата се държеше по същия начин - като за 10 лева .

От тогава използвам лазерни и не ме боли главата .

Не знам твоята що за мишка е но отиди и си купи една лазерна , няма да се грижиш върху каква повърхност ще я използваш .

Ама това е , че аз не я вдигам (мишката) , просто когато я движа и изведнъж утива горния ъгъл. Значи днеска си я поръчах V7 , казаха ми утре щяла да бъде в куриерската фирма в моя град. Благодаря на всички за бързите отговори. Лек и успешен ден на всички  :)  П.с. Опсс мисля, че се обърках не е X7 а V7 е която поръчах : Геймърска мишка Bloody V7 , мишката не е купена от тук, тъй като е изчерпан продукта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вземах мишката от куриерската фирма. Много съм доволен много е удобна, много копчета има :D Благодаря отново на всички. Старата мишка с радост я метнах през терасата, па тя взе че влезе в кофата :D Благодаря отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, вземах мишката от куриерската фирма. Много съм доволен много е удобна, много копчета има :D Благодаря отново на всички. Старата мишка с радост я метнах през терасата, па тя взе че влезе в кофата :D Благодаря отново

Честито колега!Да си я ползвате със здраве дълги години. :) Ако може информация от коя фирма я закупихте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката я купих от "д*ата (точка) бг" , от едно момче чисто нова за 29 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.