Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

madgrover

Как да й кажа, че я харесвам?

Препоръчан отговор

Харесвам едно момиче :shy11: (и двамата сме на 13), но не мога да й го кажа. Не съм сигурен, но мисля че и тя ме харесва (голяма драма :D ). И ние така почти всяка вечер си пишем и се виждаме често. Закачаме се, има нещо между нас. Не се караме, пускаме си шегички, имам известен шанс с нея. Нямам никакъв опит в това и не съм имал гадже досега (защо ли? :) )

Моля ви помогнете да не си изтърва шанса...  :help wanted:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да и кажеш.... ми с думи ! Щом се виждате, излизате заедно какво му е трудното ? Не го прави чрез "фейса" или телефона. Някой ден ще и кажеш да излезете само двамата, ще се разходите някъде и така.  С срамуване до никъде няма да стигнеш, хората с питане света обикалят.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще да е първата свалка в света :no-no:  Не мога да ти помогна приятел. Това, което на някои им е свършило работа, може точно при теб да се издъни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави й намеци, комплименти и лека полека ще й го кажеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да и кажеш.... ми с думи ! Щом се виждате, излизате заедно какво му е трудното ? Не го прави чрез "фейса" или телефона. Някой ден ще и кажеш да излезете само двамата, ще се разходите някъде и така.  С срамуване до никъде няма да стигнеш, хората с питане света обикалят.

Проблема е че разполагам с две седмици. И двамата идваме на гости при баби и дядовци и в края на месеца си отиваме аз в пловдив тя в софия, и единствената комуникация е 'фейса' или 'скайпа'.

Поне да ''пламне'' между нас, пък ако не почнем да излизаме или зимата ако дойде или чак другото лято... Ако стане, летя до небето от щастие. Ако не, почвам пак да се ровя из форумчетата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,вие какво точно искате да "стане" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,вие какво точно искате да "стане" ?

Ем както стане, мога ли сега да кажа. то аз искам да стане за нея не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно тя сега пише в някой друг форум тема "Дали ме харесва, защо не ми го казва?", 13 годишна му работа :)

Всяко нормално момиче иска да е харесвано, кажи и го смело, ще се зарадва както и да реагира външно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовните чувства са хубаво нещо,без съмнение.Но нека погледнем прагматично.След две седмици вече ще сте далеч един от друг.Кога пак ще се видите,не се знае.Да не стане така,че от радост,да има тъга накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно тя сега пише в някой друг форум тема "Дали ме харесва, защо не ми го казва?", 13 годишна му работа :)

Всяко нормално момиче иска да е харесвано, кажи и го смело, ще се зарадва както и да реагира външно!!!

Вярно, 13-годишна му работа, ма как ли ще реагира ако й го кажа просто ей така?

Искам да е на живо, не през фейса или подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами човече,нали това ти писахме малко по-горе.Уговаряй се за разходка или нещо такова.Тръгвате,говорите си за каквото ви дойде.Пък в даден момент,просто и го кажи.То вярно,че сърцето ти ще забие лудо тогава,ама свиквай от сега.Ще имаш още много възможности.Важното е,че ще опиташ.Защото ако не опиташ,ще си пропуснал тази възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовните чувства са хубаво нещо,без съмнение.Но нека погледнем прагматично.След две седмици вече ще сте далеч един от друг.Кога пак ще се видите,не се знае.Да не стане така,че от радост,да има тъга накрая.

Чак тъга няма да има (ако се съберем нали)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жените ОБОЖАВАТ да им правиш комплименти, просто и кажи и ще видиш, стига си губи времето по форуми! Действай, после ще благодариш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действай.

от утре я награбвам xD

ако не стане, до зимата из форуми ще скитам, докато не харесам друга (нали в ново у-ще нови хора)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави й намеци, комплименти и лека полека ще й го кажеш. 

добро предложение, но от нищото ей така да почна с комплиментите (имаш красиви очи) малко странно ще й се стори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро предложение, но от нищото ей така да почна с комплиментите (имаш красиви очи) малко странно ще й се стори

Нещо от сорта "ти имаш големи хубави г,г, очи". Няма какво да и казваш направо и покажи !

Почвате да се държите за ръцете, по някои време я хващаш през кръста и почваш да и се умилкваш около врата и ! И гледай да си изкъпан с чисти дрехи и парфюмиран и изрядни нокти.п

п.п Обаче ми се струваш доста грамотен за 13 годишен и сигурно вървиш поне с няколко години напред та за туй и ти отговарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от сорта "ти имаш големи хубави г,г, очи". Няма какво да и казваш направо и покажи !

Почвате да се държите за ръцете, по някои време я хващаш през кръста и почваш да и се умилкваш около врата и ! И гледай да си изкъпан с чисти дрехи и парфюмиран и изрядни нокти.п

п.п Обаче ми се струваш доста грамотен за 13 годишен и сигурно вървиш поне с няколко години напред та за туй и ти отговарям

Хигиената не ми е проблем (при повечето приятели е xD). Още един проблем (сигурно повечето го имат) - Не мога да я сваря сама да почна да я прегръщам да се държим и прочие. Или е с брат си и сестра си (близнаци 7г.) или е с приятелката си.

п.п. Хах, мерси ама ако почна на латиница ще видиш колко съм грамотен xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, грамотността и на мен ми направи впечатление , което ......дори в един момент ме направи мнителна към истинността на твоите 13 години и "проблема " ти!

Когато разглеждаш момичето като нещо специално , то търсиш и специален подход! Това вече е проблем....! Приеми я просто като приятелка , поотпусни се "свойски", и .........ей така между другото ........отправи покана след напускане на селото /или там където сте/ , да ти ......."гостува " в Пловдив! Предложи и атракциони, които ще забавляват и двамата ........ей така , наизуст .......! И ......почакай тогава за реакция .......! Мда ......прехвърлил си топката у нея ! :wink12: ........Все пак сте 13 годишни и ....едно гостуване в друг град при различни хора , ще изисква ........и намеса на родители ! Мда ! Интересно ще стане ! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, грамотността и на мен ми направи впечатление , което ......дори в един момент ме направи мнителна към истинността на твоите 13 години и "проблема " ти!

Когато разглеждаш момичето като нещо специално , то търсиш и специален подход! Това вече е проблем....! Приеми я просто като приятелка , поотпусни се "свойски", и .........ей така между другото ........отправи покана след напускане на селото /или там където сте/ , да ти ......."гостува " в Пловдив! Предложи и атракциони, които ще забавляват и двамата ........ей така , наизуст .......! И ......почакай тогава за реакция .......! Мда ......прехвърлил си топката у нея ! :wink12: ........Все пак сте 13 годишни и ....едно гостуване в друг град при различни хора , ще изисква ........и намеса на родители ! Мда ! Интересно ще стане ! :wink12:

ако щеш вярвай на 13 съм и че съм толкова "грамотен" не би трябвало да прави впечатление

както и да е, имам ощте един проблем-друга ме харесва и не ме оставя на мира (гони ме гъделичка ме иска да я изпращам до тях) и става точно като в един турски сериал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш,докато стоиш пред някоя затворена врата,наоколо има други,отворени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако щеш вярвай на 13 съм и че съм толкова "грамотен" не би трябвало да прави впечатление

както и да е, имам ощте един проблем-друга ме харесва и не ме оставя на мира (гони ме гъделичка ме иска да я изпращам до тях) и става точно като в един турски сериал

е, явно и тя е получила "съвети" някъде , как да те ухажва ......или просто е ......себе си! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.