Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MIRAMAX7

Windows 7 - препоръки

Препоръчан отговор

Здравейте !

Ще се опитам сам да си инсталирам Windows 7 (не мисля, че ще има разлика с инсталацията на XP)

Кой Windows 7 ще ми препоръчате (нелегална версия т.е от замунда например)

Параметрите на pc-то са ми тези в подписа.

Предпочитам да е на български.

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталацията на уин 7 е много лесна, но имам един проблем. Трябва да прочетеш правилата например точка. 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте 64 битов поради

RAM : 4gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може просто да ви пробва човека, ега нЕкой съгреши и му се върже, а може и CS-а да му е изпил мозъка.

П.П. Има си тема за Уиндоус 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го инсталирам чрез флашка и имам 2 въпроса.

Първият е дали ще е проблем ако в Local Disc C - имам почти 9 гб свободно място  от общо 24 гб (windowsa който инсталвам е Ultimate 64 bit SP1 3.62 gb)

Вторият е дали ако направя флашката да може да се инсталирва от нея windowsa, след това дали ще може да се ползва както обикновено ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го инсталирам чрез флашка и имам 2 въпроса.

Първият е дали ще е проблем ако в Local Disc C - имам почти 9 гб свободно място  от общо 24 гб (windowsa който инсталвам е Ultimate 64 bit SP1 3.62 gb)

Вторият е дали ако направя флашката да може да се инсталирва от нея windowsa, след това дали ще може да се ползва както обикновено ?

Системни изисквания:

Процесор с тактова честота 1 гигахерц (ГХц) или по-бърз и 32-битова (x86) или 64-битова (x64) архитектура

1 гигабайт (ГБ) RAM памет (32 бита) или 2 ГБ RAM памет (64 бита)

16 ГБ свободно пространство на твърдия диск (32 бита) или 20 ГБ (64 бита)

DirectX 9 графично устройство с WDDM 1.0 или по-нова версия драйвер

На втория въпрос:Няма никакъв проблем да се използва след инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го инсталирам чрез флашка и имам 2 въпроса. Първият е дали ще е проблем ако в Local Disc C - имам почти 9 гб свободно място от общо 24 гб (windowsa който инсталвам е Ultimate 64 bit SP1 3.62 gb) Вторият е дали ако направя флашката да може да се инсталирва от нея windowsa, след това дали ще може да се ползва както обикновено ?

проблем няма да има за инсталиране само на уиндоус и драйвъри но в последствие ще изисква много сериозно администриране на инсталираните програми и драйвъри моя съвет е да използвате външен дисков мениджър преди инсталацията, за да отделите поне 40GB за уин, програми и драйвъри под сериозно администриране имам предвид много сериозно администриране и държане на сметка за всяка програма, използване на портабъл софтъуер и т.н. - не се отнасяйте лекомислено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблем няма да има за инсталиране само на уиндоус и драйвъри но в последствие ще изисква много сериозно администриране на инсталираните програми и драйвъри моя съвет е да използвате външен дисков мениджър преди инсталацията, за да отделите поне 40GB за уин, програми и драйвъри под сериозно администриране имам предвид много сериозно администриране и държане на сметка за всяка програма, използване на портабъл софтъуер и т.н. - не се отнасяйте лекомислено

Ето затова посъветвах колегата да се обърне за съвет тук, иначе минималните изисквания цитирани в един от коментарите по-горе са ясни. Ще си позволя да цитирам и моя отговор, доколкото съвпада с написаното от теб:

Инсталацията ще се събере, но... Вероятно ще се наложи да освободиш целият обем на локалният диск и ще има нужда от някои настройки при инсталирането. ОС изисква  за нормална работа поне 30ГБ(за 32 битовата версия и 40ГБ, за 64 битовата), ако са запуснати всички функции и услуги. За да си нямаш ядове, по-добре реалокирай част от D към пространството на С. Дотук с моето мнение. Аз съм недостатъчно запознат с софтуера. За подробности, се обърни към колега от съответната секция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.