Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,преди 2-3 седмици реших да създам футболен сайт ,в който да пиша само за футбола в България.Сайта се казва "bulgariafootball.alle.bg".Вече му създадох и фейсбук страница и имам посетители и харесвания ,което е добре.Но искам да чуя вашите мнения за сайта - добре ли е структуриран,какво му липсва,трябва ли по хубав дизайн и т.н.

Благодаря Предварително ! :)

Eто линк за сайта : http://bulgariafootball.alle.bg/

Редактирано от markata99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност да, хубав е. Поне на мен ми харесва. Само направи новините в отделни секции. Че така за всички мачове на една страница е кофти. Иначе е добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност да, хубав е. Поне на мен ми харесва. Само направи новините в отделни секции. Че така за всички мачове на една страница е кофти. Иначе е добре. :)

Много благодаря ! Одобрявам твоето предложение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си избереш критерии по какъв начин ще ти излизат отборите. По този начин, по който си ги поставил ще имаш недоволни посетители и фенове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива са възможностите на alle.bg ,който ни предоставят.Казаха че в най-скоро време ще има още подобрения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами този харесвате ли го www.radiozerobg.tk

Приятел има си тема за мнения.http://kaldata.com/forums/topic/24776-мнения-за-дизайн-на-сайтове/.И махни авто стартирането на плеара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами този харесвате ли го www.radiozerobg.tk

Мися, че името казва всичко, и за музиката и за сайта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първия сайт - мразя да скролирам толкова надолу - тоест, то бива бива писаници на първа страница, ама може да ги сложиш на нова например и да ни прехвърля на по-стари новини (например), като коментирането на новината да си остане след всяка новина, а не да е на майната си отдолу...

Можеш да разгледаш как са структурирани големите портали и да вземеш идея от тях.

Това ти го казвам като потребител, не като дизайнер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята препоръка е да оформиш по добре таблиците с класирането на отборите и голмайсторите. Също така оформи по добре съставите на отборите - може да сложиш и снимки на играчите подобно на други спортни сайтове. Не е лошо за в бъдеще да публикуваш и резултатите от Б група. А и обновявай информацията по чисто, за потребителите е важно да са добре информирани навреме.  :)  Успех със сайта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок подобрил си някой неща, ама има още какво да желе. Горе хора са ти дали доста съвети, а аз не виждам да си изпълнил всичко. Постарай се ще. Успех  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле, ако пишете сам новините, а не ги взимате от други сайтове.. ;)

Редактирано от The Joker (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.