Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BAZZINGA

Мнения за HTC One

Препоръчан отговор

Гледах доста ревюта и още толкова купища клипове за плюсовете и минусите на HTC One,да това наистина е доста добър телефон но като гледам какви проблеми има или по-точно разни неща които не се харесват на хората се чудя въобще да се занимавам ли с него.Та кажете струва ли си да купя HTC One и бихте ли препоръчали нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената е 1160 лв.? Ти за 1000 лв. ще вземеш самсунг галакси С4 , според мен хтц оне си заслужава, но за тези пари ще вземеш нещо ново и с много повече есктри....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах доста ревюта и още толкова купища клипове за плюсовете и минусите на HTC One,да това наистина е доста добър телефон но като гледам какви проблеми има или по-точно разни неща които не се харесват на хората се чудя въобще да се занимавам ли с него.Та кажете струва ли си да купя HTC One и бихте ли препоръчали нещо друго?

я се насочи към s4 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм но пък Samsung не ми допада като телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм но пък Samsung не ми допада като телефон.

Май си се объркал какво му харесваш на този Оне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май си се объркал какво му харесваш на този Оне ?

Ми HTC е,винаги съм мразил Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава го вземай, няма какво да се чудиш. После да не питаш как може да махнеш вградените дришни - сенс, разни простотии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава го вземай, няма какво да се чудиш. После да не питаш как може да махнеш вградените дришни - сенс, разни простотии...

С това нямам проблем само Blinkfeed ме дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това нямам проблем само Blinkfeed ме дразни.

Toва би трябвало да е RSS четец, няма лошо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какви "дришни" може да става дума, доста нелепи изказвания виждам тук. Мога обаче да спомена, че "дришните" на Самсунга заемат 6 ГБ (!).

Иначе вкратце:

+ екран с най-високия ppi изобщо и естествени и балансирани цветове (основното нещо, което ме дразни в S4)

+ Sense 5.0 за мен е най-добрият factory launcher, Blinkfeed е супер

+ великолепен дизайн

+ алуминиев корпус

+ най-добрите спийкъри в телефон евър. Че даже са стерео

+  Въпреки че процесърт е клокнат с 200 мхц по-малко, всъщност отваря и затваря програми по-бързо от S4, абсолютен парадокс. С малко туийкване S4 се оправя, но все пак

+ учудващо добри снимки при слаба светлина

- Корпусът е затворен

- няма SD слот

- Gorilla Glass 2, S4 e с 3

- DDR2 RAM, S4 e c DDR3

- по-бавен процесор, макар разликата да е почти незабележима между двата телефона

- по-малък екран с не толкова ярки цветове, ако предпочиташ това

- S4 предлага просто тонове и тонове вградени функции 

- S4 е по-тънък, по-лек и е водоустойчив.

- по-слаба камера за на дневна светлина. Пак е доста добра, просто не колкото на S4.

Лично аз предпочитам HTC One. Телефонът изглежда абсолютно великолепно, много по-удобен е за държене, а Sense 5 на мен ми харесва много. 32 GB ще ми стигат, така че няма да плача много за липсата на SD слот, а останалите неща не ме интересуват. 90% от функциите на S4 ми се струват абсолютно безмислени, но има и някои, които определено биха ми липсвали.

Но истината е, че правилен отговор няма. Това са наистина два state-of-the-art телефона, всеки със своите плюсове или минуси. Победител просто няма. Но ако мразиш Самсунг наистина не мога да разбера за какво изобщо си направил тази тема. Телефонът е страхотен, просто си го вземи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж коя марка има повече продажби и коя е по-добре и ще разбереш

Относно характерстики S4 по всичко бие One с "Ultra Pixel технологията"  :D

Не знам за какви "дришни" може да става дума, доста нелепи изказвания виждам тук. Мога обаче да спомена, че "дришните" на Самсунга заемат 6 ГБ (!).

Иначе вкратце:

+ екран с най-високия ppi изобщо и естествени и балансирани цветове (основното нещо, което ме дразни в S4)

+ Sense 5.0 за мен е най-добрият factory launcher, Blinkfeed е супер

+ великолепен дизайн

+ алуминиев корпус

+ най-добрите спийкъри в телефон евър. Че даже са стерео

+  Въпреки че процесърт е клокнат с 200 мхц по-малко, всъщност отваря и затваря програми по-бързо от S4, абсолютен парадокс. С малко туийкване S4 се оправя, но все пак

+ учудващо добри снимки при слаба светлина

- Корпусът е затворен

- няма SD слот

- Gorilla Glass 2, S4 e с 3

- DDR2 RAM, S4 e c DDR3

- по-бавен процесор, макар разликата да е почти незабележима между двата телефона

- по-малък екран с не толкова ярки цветове, ако предпочиташ това

- S4 предлага просто тонове и тонове вградени функции 

- S4 е по-тънък, по-лек и е водоустойчив.

- по-слаба камера за на дневна светлина. Пак е доста добра, просто не колкото на S4.

Лично аз предпочитам HTC One. Телефонът изглежда абсолютно великолепно, много по-удобен е за държене, а Sense 5 на мен ми харесва много. 32 GB ще ми стигат, така че няма да плача много за липсата на SD слот, а останалите неща не ме интересуват. 90% от функциите на S4 ми се струват абсолютно безмислени, но има и някои, които определено биха ми липсвали.

Но истината е, че правилен отговор няма. Това са наистина два state-of-the-art телефона, всеки със своите плюсове или минуси. Победител просто няма.

И ти си заслепен от Sensa на HTC 

Едното, че е тухла с тези 9mm и повечето грамаж

Голяма работа от 30-40ppi AMOLED си е AMOLED

Този алумиев корпус супер лесно се драска сравнение с пласмасата

Не говорим за S4 Active само той е водоустойчив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж коя марка има повече продажби и коя е по-добре и ще разбереш

Относно характерстики S4 по всичко бие One с "Ultra Pixel технологията"  :D

И ти си заслепен от Sensa на HTC 

Едното, че е тухла с тези 9mm и повечето грамаж

Голяма работа от 30-40ppi AMOLED си е AMOLED

Този алумиев корпус супер лесно се драска сравнение с пласмасата

Не говорим за S4 Active само той е водоустойчив

Точно така, аз имам мнение различно от твоето, значи съм заслепен. Ръкопляскания, дами и господа.

13 грама и един милиметър разлика и го наричаш "тухла"? Ти сериозно ли?

Не, не се драска лесно. Ще ти издам една тайна - алуминиът като цяло не се драска лесно.

AMOLED не е по-добра технология, а просто различна. Предлага безумно ярки преувеличени цветове, които натоварват окото.

Някои хора си имат фотоапарати и не им пука за тази на телефона им, така че не печели само на база камера, не ме разсмивай. Също така Ultra-Pixel технологията е до голяма степен маркетингов трик - тази резолюция нищо не значи при обектив с такива размери. Но кой ще седне да ти го провери това...

От кога продажбите са всичко бре, душко? Маркетинговият бюджет на Самсунг е между 3 и 4 ПЪТИ по-голям, това известно ли ти е? По твоята логика предишните телефони от Samsung Galaxy S серията са били зле, защото Iphone се продаваше по-добре.

Моля те, стегни се малко и се дръж по-обективно. Аман от фенбойчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз предпочитам HTC One. Телефонът изглежда абсолютно великолепно, много по-удобен е за държене.

Всъщност този телефон е нонсес, факт. Доста е скъп, има всички недостатъци в сглобката и в недодяланите добавки към Андроид, познати до болка от HTC. Този път HTC наистина се осраха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност този телефон е нонсес, факт. Доста е скъп, има всички недостатъци в сглобката и в недодяланите добавки към Андроид, познати до болка от HTC. Този път HTC наистина се осраха...

Моля те изясни ми значението на думата "нонсес". И какви са точно тези сглобки и добавки, явно нещо изпускам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те изясни ми значението на думата "нонсес". И какви са точно тези сглобки и добавки, явно нещо изпускам.

Видя ли как е направен този телефон? Има сайтове, където разглобяват скъпите устройства и дават мнение. HTC One може би е най-лошото устройство с Андроид, правено досега. Неслучайно HTC потънаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видя ли как е направен този телефон? Има сайтове, където разглобяват скъпите устройства и дават мнение. HTC One може би е най-лошото устройство с Андроид, правено досега. Неслучайно HTC потънаха...

Ъммм, не? http://news.cnet.com/8301-1035_3-57596084-94/htc-one-sales-outpace-last-years-flagship-devices/ Зле са, но не заради този телефон. Корпусът е цял и здрав, никоя част не се клати и не скърца, не виждам какво повече мога да искам. Може би съм имал късмет, не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC са пътници. HTC One X, One S имат огромни проблеми със сглобяването, правено в час по трудово. HTC One е за Филиповци, лош дизайн, лоша (неразглобяема) сглобка: факт. Може би няма начин да споря с фенове, но фактите са си факти, просто HTC са на тотална загуба. Аз не бих рискувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че не съм чел цялата тема и се натрапвам, но с цел да предпазя бъдещи купувачи на HTC и по-специално Sensation XE: НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА! Двама човека си купихме този телефон, чисто нов от две различни места. Глобул и един български сайт. Моят го продадох и сега съм с друга марка, а на приятелката ми още стои, и двата правят отратителни проблеми, я има обхват я не, на друг приятел има до обяд после я има я не, рестартирва се постоянно, не държи батерията и т.н.

За другите HTC не съм чувал лоши мнения, но за този нито едно добро.

Искам да знаете, че тези проблеми ги прави без инсталирани други програми, върнати факторски настройки, яркост на минимум с изключени wi-fi, bluetooth и т.н. държи не повече от 5-6 часа :) Всеки сам си прави сметката, това е моят съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм фен на Sony... Както и да е... Относно тези двата конкретно телефона, за мен HTC определено е с по-добрия дизайн. И това, че не се разглобява, също не е минус, според мен. Какво да му разглобявам на един телефон?... Батерията нито ще я махам, нито ще я сменям, трябва ми само да има къде да пъхна SIM... AMOLED за мен определено е недостатък, с който не мога да се примиря, не бих взел телефон с AMOLED. От друга страна, поне на книга, Самсунга е с по-добрия хардуер, доколкото това има значение за някой, който не гони резултати от хардуерни тестове. А че S4 е водоустойчив, това сега го разбирам... Не съм сигурен, обаче... Колкото до сенс, менс и тем подобни, от моя гледна точка никакво значение, защото не само няма да ги ползвам и за секунда, веднага щом рутна телефона директно изтривам всякакъв боклук без остатък :)

Не бих взел нито един от тези двата, а и като цяло се ориентирам към среден клас телефони, а телефон за 1000+ лева ми идва малко безсмислено скъп. При пети поред Андроид телефон и още толкова други Андроид устройства, далеч по смислено ми се струва това, че съм вложил над 500 лева в приложения... И сметката е проста - 5-600 лева за телефон + инсталираните приложения в него го прави далеч по-функционален от който и да е топ модел без приложения... Защото какъв е смисъла от телефон за 1000 лева, на който ще пускаш говорещи котки и други глупости...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо при мен везната се накланя към HTC-то само поради простата причина че S4 повече прилича на S3.5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той Е това, но предвид качествата на S3 не виждам проблем.

Препоръчвам ти да отидеш в някой магазин и да ги пробваш и двата. Докато си там опитай и Sony Xperia Z и LG Optimus G Pro. Не смятам, че който и да е от двата предлага нещо интересно, но все пак са си добри телефони. За по-малко пари LG Nexus 4 е великолепен избор също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе накрая да си взема един компютър и всичко да приключи. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е благодаря за отделеното време и съветите,ще ги тествам и ще видя кой ще ми допадне повече.Но който и да избера пак ще е по-добре от сегашната ми бръкма а именно Nokia C6-00.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така, аз имам мнение различно от твоето, значи съм заслепен. Ръкопляскания, дами и господа.

13 грама и един милиметър разлика и го наричаш "тухла"? Ти сериозно ли?

Не, не се драска лесно. Ще ти издам една тайна - алуминиът като цяло не се драска лесно.

AMOLED не е по-добра технология, а просто различна. Предлага безумно ярки преувеличени цветове, които натоварват окото.

Някои хора си имат фотоапарати и не им пука за тази на телефона им, така че не печели само на база камера, не ме разсмивай. Също така Ultra-Pixel технологията е до голяма степен маркетингов трик - тази резолюция нищо не значи при обектив с такива размери. Но кой ще седне да ти го провери това...

От кога продажбите са всичко бре, душко? Маркетинговият бюджет на Самсунг е между 3 и 4 ПЪТИ по-голям, това известно ли ти е? По твоята логика предишните телефони от Samsung Galaxy S серията са били зле, защото Iphone се продаваше по-добре.

Моля те, стегни се малко и се дръж по-обективно. Аман от фенбойчета.

Много си ми смешен 

Момче в сегашни дни всяка компания се стреми да смъкни тоя телефон на минимум дебелина и грамаж ти ми казваш 1мм проблем ли е не 0.1 също е проблем  :no-no:

Алуминият се драска примера ти давама великият "Iphone 5" xaxax :D a

AMOLEDA e 300пъти по-добра технология не напразно Samsung я ползват и развиват

Струва ли си да си купиш скъп телефон за 1000лв пък да не прави хубави снимки това вече е тъпо

Как няма на Iphone бюджета преди време да е бил толкова висок спрямо всички други еми много просто хората незнаеха какво е телефон с тъч скрийн и като видят по тв-то рекламата и айде в магазина

Ти се стегни и проучи малко преди да говориш

Абе накрая да си взема един компютър и всичко да приключи. :D

Виж Huawei Ascend p6 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.