Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Препоръчайте ми настолен компютър за игри като имате в предвид , че бюджета ми е 1000 лева без (само за компютъра) Искам на него да мога да играя HD екшън Фпс (всички жанрове) без да лагва играта ако можете ми препоръчайте или компютър или всички части който ще ми трябват за да си сглобя сам 

Редактирано от Deadly.Machine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Това е по-скоро минимума за процесор и видеокарта ако ще купуваш FullHD монитор.

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор съм ти го сложил за въздушен поток.

Кутията е с включен само един а трябват два. Един отпред вкарва свеж въздух и един отзад да изкарва топлия.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Това е по-скоро минимума за процесор и видеокарта ако ще купуваш FullHD монитор.

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор е за въздушен поток.

Кутията е с включен само един а трябват два. Един отпред вкарва свеж въздух и един отзад да изкарва топлия.

а колко ще ми струва един Full HD монитор 23 инча ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен. 

Публикувано изображение 

В момента в е-маг имат намаления на кутии и захранвания, но докато се наканиш (ако изобщо се наканиш скоро) да купиш, тях вече няма да ги има. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а колко ще ми струва един Full HD монитор 23 инча ? 

270 лв. за евтин. В Емаг има някъв AOC за 240 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор съм ти го сложил за въздушен поток.

Сега като разгледах продуктите има ли някъде уроци как се сглобява компютър на български език защото аз изобщо не съм наясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването в Никем и Скай е безплатно. Разбира се Windows няма да ти инсталират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването в Никем и Скай е безплатно. Разбира се Windows няма да ти инсталират.

а Никем и Скай имат ли сайт :Д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка които съм ти дал е за Никем. Ето и за Скай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го поръчваш ще уточниш че го искаш сглобен. Те ще ти звъннат за потвърждение и ще се разберете.  

А ако имаш предвид конфигуратор който почва да светка ако избереш несъвместима част не съм чувал.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 970A-DS3 / AMD970/ AM3/+

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

DDR3 4GB 1333MHz SIMMTRONICS

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

PALIT GTX760 2GB D5

CM K350 W/600W PSU

Общо 1018лв.

Тука ще ти го асамблират безплатно , щом нямаш познания не опитвай на новата си система да не береш ядове!

За монитор ти препоръчвам AOC 21.5 IPS I2267FWH може да е малко по-малък но е с качествен AH-IPS панел от ЛГ. Ето тук  колегите са направили перфектно ревю на тази серия монитори!

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв раздел бе момче, избираш си частите те ще ти го сглобят и ще ти го пратят готов, няма да се занимаваш :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегите са предложили чудесни конфигурации,особено на bildera_ много ми хареса.Ето една AMD конфигурация за разнообразие,а за монитор ти препоръчвам този Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms . Просто е перфектен,стига да може да си го позволиш.Ако не,има и по-евтини IPS монитори,може да ги разгледаш.

4GB DDR3 1600 A-DATA

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

CM K350 W/600W PSU

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION OC 2GB GDDR5 BULK

FD 120MM SILENT SER R2

Обща стойност - 997.30лв.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на playalistic е оптималното за 1000лв. Изключително бърза видеокарта и процесор с много прилична производителност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 999.93 лв. с ДДС

П.П. На Наруто конфига ми хареса! :D  Процесора е на много добра цена! Ето нещо и от мен с тази платформа:

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах парите тепърва ще се събират та най-добре да се пусне друга тема като са налични.

След няколко месеца кой знае каква ще е ситуацията...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност сега видях, че на горе някой е казал за емаг... Съветвам те доста добре да видиш кирливите ризи на фирмата и тогава да решиш дали от там ще поръчваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя настолен компютър става ли за игри?

Кой?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой?

KTN A:D QUAD EDITION

процесор  AMD A8 x4 6600 K 3.9-4.2 GHz 4M

HDD 1000 GB

RAM 8 GB

видео AMD Radeon HD 8570 D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,недей.Гаден е.

Пусни си отделна тема и там ще ти помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се поинтересува малко за компютърните части ще е много добре , защото като гледам... нещо не му се занимава да взима на части конфига...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/52533p1r50774p1r3030p1r48235p1r49626p1rf.html

Това АПУ е с по-добра графика а комбинирано с по-добрата рам става още по-добро.

Разбирай че игрите ще вървят по-добре от колкото с 6600К и единичен модул на 1600MHz.

Дъното също е по-добро както и кутията и захранването. Имаш и по-голяма гаранция на частите.

А сглобяването е безплатно та ако искаш готова машина не се притеснявай.

пс. Да не останеш с впечатлението че е няква супер машинка?  :)

Общо-взето нещата са зле но за 750 лв. е по-добре от онова в Емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.