Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми настолен компютър за игри като имате в предвид , че бюджета ми е 1000 лева без (само за компютъра) Искам на него да мога да играя HD екшън Фпс (всички жанрове) без да лагва играта ако можете ми препоръчайте или компютър или всички части който ще ми трябват за да си сглобя сам 

Редактирано от Deadly.Machine (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Това е по-скоро минимума за процесор и видеокарта ако ще купуваш FullHD монитор.

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор съм ти го сложил за въздушен поток.

Кутията е с включен само един а трябват два. Един отпред вкарва свеж въздух и един отзад да изкарва топлия.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Това е по-скоро минимума за процесор и видеокарта ако ще купуваш FullHD монитор.

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор е за въздушен поток.

Кутията е с включен само един а трябват два. Един отпред вкарва свеж въздух и един отзад да изкарва топлия.

а колко ще ми струва един Full HD монитор 23 инча ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен. 

Публикувано изображение 

В момента в е-маг имат намаления на кутии и захранвания, но докато се наканиш (ако изобщо се наканиш скоро) да купиш, тях вече няма да ги има. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а колко ще ми струва един Full HD монитор 23 инча ? 

270 лв. за евтин. В Емаг има някъв AOC за 240 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

Кутията има и бял вариант за същите пари. Допълнителния вентилатор съм ти го сложил за въздушен поток.

Сега като разгледах продуктите има ли някъде уроци как се сглобява компютър на български език защото аз изобщо не съм наясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването в Никем и Скай е безплатно. Разбира се Windows няма да ти инсталират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сглобяването в Никем и Скай е безплатно. Разбира се Windows няма да ти инсталират.

а Никем и Скай имат ли сайт :Д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка които съм ти дал е за Никем. Ето и за Скай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го поръчваш ще уточниш че го искаш сглобен. Те ще ти звъннат за потвърждение и ще се разберете.  

А ако имаш предвид конфигуратор който почва да светка ако избереш несъвместима част не съм чувал.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 970A-DS3 / AMD970/ AM3/+

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

DDR3 4GB 1333MHz SIMMTRONICS

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

PALIT GTX760 2GB D5

CM K350 W/600W PSU

Общо 1018лв.

Тука ще ти го асамблират безплатно , щом нямаш познания не опитвай на новата си система да не береш ядове!

За монитор ти препоръчвам AOC 21.5 IPS I2267FWH може да е малко по-малък но е с качествен AH-IPS панел от ЛГ. Ето тук  колегите са направили перфектно ревю на тази серия монитори!

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв раздел бе момче, избираш си частите те ще ти го сглобят и ще ти го пратят готов, няма да се занимаваш :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегите са предложили чудесни конфигурации,особено на bildera_ много ми хареса.Ето една AMD конфигурация за разнообразие,а за монитор ти препоръчвам този Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms . Просто е перфектен,стига да може да си го позволиш.Ако не,има и по-евтини IPS монитори,може да ги разгледаш.

4GB DDR3 1600 A-DATA

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

CM K350 W/600W PSU

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION OC 2GB GDDR5 BULK

FD 120MM SILENT SER R2

Обща стойност - 997.30лв.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на playalistic е оптималното за 1000лв. Изключително бърза видеокарта и процесор с много прилична производителност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 999.93 лв. с ДДС

П.П. На Наруто конфига ми хареса! :D  Процесора е на много добра цена! Ето нещо и от мен с тази платформа:

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах парите тепърва ще се събират та най-добре да се пусне друга тема като са налични.

След няколко месеца кой знае каква ще е ситуацията...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност сега видях, че на горе някой е казал за емаг... Съветвам те доста добре да видиш кирливите ризи на фирмата и тогава да решиш дали от там ще поръчваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя настолен компютър става ли за игри?

Кой?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се поинтересува малко за компютърните части ще е много добре , защото като гледам... нещо не му се занимава да взима на части конфига...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/52533p1r50774p1r3030p1r48235p1r49626p1rf.html

Това АПУ е с по-добра графика а комбинирано с по-добрата рам става още по-добро.

Разбирай че игрите ще вървят по-добре от колкото с 6600К и единичен модул на 1600MHz.

Дъното също е по-добро както и кутията и захранването. Имаш и по-голяма гаранция на частите.

А сглобяването е безплатно та ако искаш готова машина не се притеснявай.

пс. Да не останеш с впечатлението че е няква супер машинка?  :)

Общо-взето нещата са зле но за 750 лв. е по-добре от онова в Емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Кристиян Кръстев
      Така извинете ме бях пускал тема тука и за ъпгрейд на моя компютър и са стигна до там че ще купувам направо нов та мисълта ми е дали ще е ок за игри на слаби графики за csgo на 1024x768 low 
      Частите 
      Дънна платка GIGABYTE H110M-S2V
      Процесор Intel Pentium G4600
      Kingston 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, EAN: '740617244335
      Видео карта GIGABYTE GeForce® GT 1030 OC 2GB GDDR5
      Захранване ми кажете вие което няма да каже бум и да е качествено до 70лв 
      И друго дали ще мога изобщо да вадя добри кадри с тези части на CS:GO 1024x768 low

• от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от Krasis
      Здравейте, имам настолен компютър HP media center pc m9000 с инсталиран Windows 7, SP1. Открих при скениране с Есет вирус, който не успях да унищожа. Реших да сменя харда с нов докато намеря лек за стария. От този момент не мога да продължа тъй като нямам контрол над компютъра. Това, което виждам е единствено стартовия екран, на който пише какви опции имам с клавишите F2, F10, F12. Клавиатурата присветва в самото начало но при натискане на който и да е клавиш не дава никакъв резултат. Отново върнах стария хард и все тая.  Накаква идея как да излезна от това положение.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.