Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ZlotoFtw

[Windows 7] Не всички колонки свирят.

Препоръчан отговор

Имам 1 буфер + 5 колони, но само 1 от колоните свири + баса. Не видях опция, както е при ХР, за да го направя да свирят всички и за това пускам тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старт меню-Контролен панел-Звук и първия таб възпроизвеждане.Дай бутона долу конфигурирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкаш на speakers което трябва да ти е устройство по подразбиране в таба възпроизвеждане.Как си ги вързал кабелите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкаш на speakers което трябва да ти е устройство по подразбиране в таба възпроизвеждане.Как си ги вързал кабелите?

Нямам такъв таб, а колкото до кабелите са свързани към буфера и от буфера идва един нормален жак към компа ( в зелената букса ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един кабел ли излиза от буфера.Трябва да са три.Какви са колоните - марка модел?Звуковата карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само един кабел ли излиза от буфера.Трябва да са три.Какви са колоните - марка модел?Звуковата карта?

Е!! Защо му отговаряш на такъв?Заслужава ли?Поне да беше прочел правилата за питане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NVIDIA Corporation MCP65 High Definition Audio

Буфер: Edifier, но точен модел не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NVIDIA Corporation MCP65 High Definition Audio

Буфер: Edifier, но точен модел не знам.

Напиши "Edifier" , в гоогле да видиш колко модели излизат. Поне намери точния модел и покажи снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши "Edifier" , в гоогле да видиш колко модели излизат. Поне намери точния модел и покажи снимка.

http://www.flipkart.com/edifier-multimedia-m3500-5-1-speakers/p/itmdf4f4gzkfnyhq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Така ли е отзад.Всяка една колона трябва да е свързана към буфера с кабел както е вдясно.А в ляво тези три кабела къде отиват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли е отзад.Всяка една колона трябва да е свързана към буфера с кабел както е вдясно.А в ляво тези три кабела къде отиват?

Имам само 1 кабел в ляво, а другите 2 ги намерих, но изхода им е като входа на колонките. Влизат си нормално в буфера, но изхода е като на колоните и не знам къде да ги свържа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна за каква медия става на въпрос. Щото ако мятате MP3-ки, каквото  и да чанчите, то самите музики са си в стерео формат. Няма Dolby 5.1 MP3-ки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна за каква медия става на въпрос. Щото ако мятате MP3-ки, каквото  и да чанчите, то самите музики са си в стерео формат. Няма Dolby 5.1 MP3-ки :)

И за филми да е няма значение искам просто да работят. Иначе музика главно от vbox, а иначе рядко от компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвахте ли с инсталация на драйвера от диска към компютъа ви, ако имате такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвахте ли с инсталация на драйвера от диска към компютъа ви, ако имате такъв.

Сменях дъно и вече нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, че то трябва да си сложил старо дъно, защото новите си имат диск ;) Този буфер има ли AC-3 опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сигурно не знаете какво е новото дъно,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне можете ли да си кажете какво ви е дъното?

П.П за да не повтарям onogondur ще ви кажа как да разберете какво е дъното ви.Изтеглете cpu-z и ни кажете какво пише на mainboard.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне можете ли да си кажете какво ви е дъното?

П.П за да не повтарям onogondur ще ви кажа как да разберете какво е дъното ви.Изтеглете cpu-z и ни кажете какво пише на mainboard.

Помислих, че съм го дал в първия пост, но съм се объркал с друга тема, извинете.

Motherboard:

BIOSTAR Group NF560-A2G 1.0

Serial number (motherboard): None

BIOS Identifier: 12/21/2007-NF-MCP65-6A61LB01C-00

Manufacturer (system): BIOSTAR Group

Model (system): NF560-A2G

Version (system): 1.0

Serial number (system): None

Bios manufacturer: Phoenix Technologies, LTD

Bios version: 6.00 PG

Date: 12/20/2007

Size: 512 kB

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В инфото за дъното пише 3 x Audio Connector което ще рече, че имаш само един изход от звуковата карта към буфера! Именно за това те питах дали буфера ти има опция AC-3 или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В инфото за дъното пише 3 x Audio Connector което ще рече, че имаш само един изход от звуковата карта към буфера! Именно за това те питах дали буфера ти има опция AC-3 или не?

Не знам дали има AC-3, защото не знам какво е това. Марката му е "edifier M3500 "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този буфер и твоето сегашно дъно ти трябва друга звукова карта с такива изходи:

Публикувано изображение

Вградената в сегашното ти дъно има само един изход (за колонки или слушалки) и два входа (за запис и микрофон)!

Може да се получи и с вградената само ако от нактройките на за звука можеш да превключиш входовете да станат изходи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.