Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,

Търся добра геймърска конфигурациа , която не надвишава 1500 лв.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата тема има под твоята. Не виждам смисъл да си копирам предложението и тук та ако искаш я разгледай. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето амд предложение със FX процесор, добавено охлаждане защото бокса е калпав и процесора лесно загрява. Рамта е достатъчна за всички игри, както видеото и процесора. Оставил съм пари и за записвачка, ако е нужна и доставка :)

BB код:
ASROCK 970 EXTREME4/AMD970/AM3
2X4G DDR3 1600 A-DATA
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
FD CORE 3000 ATX BLACK
CORSAIR VS550 550W ATX EU Version
PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5
CM HYPER 412 PS
AMD FX-8350/4.2G/X8/TRAY/AM3+

Обща стойност - 1 439.68 лв. с ДДС

Линк:
http://nikem-bg.net/cart/44479p1r46717p1r46704p1r46458p1r1003976p1r49281p1r47203p1r49495p1rf.html

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая i7-ца отвява като бръмбар сламка разни 8350 / 8320, и каквато и да е конфигурация за този бюджет:

ASROCK B85M LGA1150

I7-4770 /3.4G/8MB/BOX/LGA1150

2X4G DDR3 1600 GEIL DRAGON
PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE
CM ELITE 342 BLACK/MATX/NO PSU
Обща стойност - 1 507.08 лв. с ДДС

Който иска, да си тъпче кутията с афтърмаркет железа и кютуци, и да се чуди как да я хлади.

След време, при опаричване се взима едно SSD за ОС и конфигурацията ще литка...

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето амд предложение със FX процесор, добавено охлаждане защото бокса е калпав и процесора лесно загрява. Рамта е достатъчна за всички игри, както видеото и процесора. Оставил съм пари и за записвачка, ако е нужна и доставка :)

BB код: ASROCK 970 EXTREME4/AMD970/AM3 2X4G DDR3 1600 A-DATA 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M FD CORE 3000 ATX BLACK CORSAIR VS550 550W ATX EU Version PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5 CM HYPER 412 PS AMD FX-8350/4.2G/X8/TRAY/AM3+ Обща стойност - 1 439.68 лв. с ДДС

Линк: http://nikem-bg.net/cart/44479p1r46717p1r46704p1r46458p1r1003976p1r49281p1r47203p1r49495p1rf.html

Колега, нямаше ли да е по-добре FX8320? Така и така си му сложил афтърмаркет охлаждане. Вярно, че FX8350  е BE, ама...това са 65 лева.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не ревеш после с тоя Corsair VS. Захранването е най-ниския клас на Corsair, ОЕМ на CWT и е с посредствено качество и възможности. Не бива да даваш 1500лв. за компютър и да пестиш 20-30лв. от захранване. Ето моето предложение:

ASUS M5A97 EVO /AMD970/AM3+ AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+ SAPPHIRE VAPOR-X CPU COOLER

2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5 PSU CM SILENT PRO M2 520W FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK Обща стойност - 1 509.28 лв. с ДДС

Всъщност захранването бих взел от Емаг - Cooler Master GX Lite Black, 700W в момента е на невероятно изгодна цена.

п.п.

8320 също е с отключен множител.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не ревеш после с тоя Corsair VS. Захранването е най-ниския клас на Corsair, ОЕМ на CWT и е с посредствено качество и възможности. Не бива да даваш 1500лв. за компютър и да пестиш 20-30лв. от захранване. Ето моето предложение:

ASUS M5A97 EVO /AMD970/AM3+ AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+ SAPPHIRE VAPOR-X CPU COOLER

2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5 PSU CM SILENT PRO M2 520W FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK Обща стойност - 1 509.28 лв. с ДДС

Всъщност захранването бих взел от Емаг - Cooler Master GX Lite Black, 700W в момента е на невероятно изгодна цена.

п.п.

8320 също е с отключен множител.

5/8 като при моята ;) , или разсъждаваме еднакво?! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разсъждаваме еднакво?! :D 

Определено. Признавам си честно, че напоследък не чета всички мнения в дадена тема(особено такива с предложени конфигурации) и направо шляпвам моето предложение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз само се чудя ,кой модератор е избрал предложението на колегата ,като най-добър отговор?

Не желая никой да се обижда , но как АМД платформа която ще се клоква ,може да бъде одобрена с тези компоненти:

Каква е идеята да се дават пари за 8350 след като ще се клоква , да не говорим че асрок дъната се справят най-зле от всички предложени в другите предложения. Захранването изобщо не е добре ценово образувано за качеството което предлага!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз само се чудя ,кой модератор е избрал предложението на колегата ,като най-добър отговор?

Не желая никой да се обижда , но как АМД платформа която ще се клоква ,може да бъде одобрена с тези компоненти:

Каква е идеята да се дават пари за 8350 след като ще се клоква , да не говорим че асрок дъната се справят най-зле от всички предложени в другите предложения. Захранването изобщо не е добре ценово образувано за качеството което предлага!

Автора го е избрал за най добър-отговор! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност никъде не се споменава за клок а това е най-добрия процесор, дъното си поддържа всичко а има и охлаждане.

Just Human е посочил причина за охлаждането кофти фабричното а не клока. Та без клок конфигурацията печели.

пс. А и крайната цена е 1 440 лв. та са възможни подобрения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Та без клок конфигурацията печели.

Да печели, да печели, срещу кое да печели... срещу i7-4770 ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещу обсъжданите 8320 -> 8350. Друг път чети преди да питаш.

пс. А тия половин дузина теми дето вчера се напускаха от един човек не знам защо им се връзвате? Отговор в едната е достатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само автора да не взима насрания Palit, а да изчака Gigabyte/MSI/Asus.

Dislike! Съжалявам, но липсва такъв бутон! Много умно и обосновано мнение! Yeah...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност никъде не се споменава за клок а това е най-добрия процесор, дъното си поддържа всичко а има и охлаждане.

Just Human е посочил причина за охлаждането кофти фабричното а не клока. Та без клок конфигурацията печели.

И това не прави предложението най-добро ,защото повечето мнения са в рамките на бюджета много по-производителни от конфигурацията с 8350!

Ако става въпрос може и за по-малко пари да се вземе конфигурация с доста балансирани части!

ASUS M5A97 EVO /AMD970/AM3+

AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+

Titan Siberia TTC-NC55TZ(RB)

1070лв.

+

Kingston HyperX Predator DDR3, 1866MHz, CL9

Cooler Master CM 690 II, Advanced, USB3

Cooler Master Silent Pro M2, 520W

344лв. с безплатна доставка

Или обща цена 1415лв.

Е тука цената е по-евтина от харесаната за най-добър отговор , с по-добра кутия , качествено захранване с 5 годишна гаранция - не посредствено като най-умрялата серия на Корсар и отлично дъно дори и за добри овърклок резултати - такива които с това дъно на Асрок няма вариант да постигне!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то и процесора е Tray ;)  Явно никой не забелязва това - нито автора, нито коментаторите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dislike! Съжалявам, но липсва такъв бутон! Много умно и обосновано мнение! Yeah...

Ми палит е най-зле от всички други. Yeah...

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми палит е най-зле от всички други. Yeah...

Как го реши това добави някоя статия или ревю тва онва не може да казваш на хората ,че не стават само и само защото на теб не ти харесват или си случил на калпава карта...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.