Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здравейте не намерих такава тема затова направих нова. та телевизора е philips 21pt5307 . има три чинча и s-video.  а лаптопа toshiba satellite 1w9 (hdmi , vga). и искам да ги свържа за да гледам филми. препоръчаха ми този кабел , свързах го но има само звук. дали трябва да се направи настройка или кабела не става

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи звука си го изкарал.Видеото за твоя телевизор,ще стане с допълнително включен такъв кабел:Публикувано изображение

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек , ти виждал ли си какъв ужас е да гледаш през този изход :shock11:  това тв няма ли флашка ?

Хах :) той бил с кинескоп :ph34r:  но все пак картината и там ще е ужасна :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е варианта по евтиния който го е дал колегата , има друг по скъп който изобщо не си заслужава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) не може - тя няма тогава да се казва - дупка за слушалки . Там имаш само аудио изход .

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има USB Monitor но това е друга бира - няма да стане .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извода трябва вече да си го разбрал!С какъвто и кабел,конвертор да вкараш аналогов сигнал,в този морално остарял модел телевизор,пак няма да има качество.Аз съм пробвал от ПС свързано с телевизор,по този начин и резултата е плачебен.Размазано,не се четат субтитрите,поради което им увеличавах размера...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купих кабел. но няма никва картина само излизат вълнобразни черни линии. а и доброто качество за мен няма значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

друг вариант ще стане ли с програма която да конвертира файла да се гледа на tv-то.нещо като v drop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кажете какъв кабел сте купил.

За да гледате и на телевизора,трябва да настроите видеокартата да подаде сигнал към телевизора.Хубаво ще е да кажете с каква видеокарта сте.

Някои лаптопи си имат функционален клавиш,с който директно става да подадат сигнал към външен монитор,или в случая -телевизор.Разгледайте ръководството за потребители на лаптопа.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кабела е vga-svideo.видеокартата ati radeon7670. чрез fn+f4 превключвам към телевизора но вместо образ излизат черти и точки.

Редактирано от kristi78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кабела е vga-svideo.видеокартата ati radeon7670. чрез fn+f4 превключвам към телевизора но вместо образ излизат черти и точки.

А защо не опитате от настройките на самата видеокарта? 

Въпреки че,изходът ВГА който имате на лаптопа си е за монитори,там си има други преобразуващи функции на сигнала.Възможно е пък изобщо да не стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, имало тема за моя проблем :) ...

Опитвам се да свържа лаптопа (Asus X52JE-EX167D, 4GB RAM, Windows7 Ultimate x64)) към телевизора (Panasonic TX-L42ET5E). Ползвам кабел VGA/VGA, същия, с който съм вързал външен монитор. Проблемът обаче е, че на ТВ-то не мога да изкарам пълна резолюция - 1920/1080. Защо се получава така? Видеокартата я поддържа.

Когато е свързан телевизорът, от Screen Resolution на десктопа не мога да подам сигнал само към него. При избиране на съответната опция ("Show desktop only on 2") двата екрана остават черни. ТВ работи само при "Duplicate these displays" , при което не мога да променям резолюцията му, и тя съвпада с тази на дисплея на лаптопа - 1366х768.

Къде бъркам?...

ПП. Преинсталирах с последните драйвери на видеото, от официалния сайт. С тях без проблем ползвам монитор 1680х1050.

ПП2. Проблемът решен, за което както винаги форумът няма заслуга  :tease2:

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен въпрос, и за да не правя нова тема, пиша тук. Имам лаптоп Toshiba Satellite L850-1H4 със видео карта AMD Radeon HD 7670m 2gb и телевизор Samsung UE40 - 6100 Свързани са през HDMI но на телевизора изкарва резолюцията на лаптопа .. Въпроса ми е как да гледам от лаптопа с реалната резолюция на телевизора и до колко голямо разпъване на картината е безопасно за 2те машини. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте какви настройки сте задал за резолюция на телевизора.

По-голямо разпъване от нативните резолюции е безсмислено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте какви настройки сте задал за резолюция на телевизора.

По-голямо разпъване от нативните резолюции е безсмислено.

Там е работата, че нищо не съм задавал.. всичко си е по подразбиране.. и интерфейса на AMD ми е леко непознат.. До сега с Nvidia все съм работил и там знам, че има такова падащо меню, но при амд не виждам къде е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако видеокартата е разпознала телевизора,просто в интерфейса на картата потърсете.Трябва да има опции за Desktop Management,Display Options,Creating and Arranging Desktops и други такива.Там търсете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! вчера си преинсталнах лаптопа ( HP pavilion 2000) с уиндоус 7 холм премиъм и сега не иска да се свърже с телевизора ми ( Samsung le40a) . Кабела е VGA. Преди това бях с уиндолс 7 ултимейт и нямах проблеми. Някакви кодеци ли трябва да изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А всички драйвери инсталирахте ли както си му е редът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.