Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Vladimir96

Проблем със зареждане на ОС

Препоръчан отговор

Здравейте от преди малко при опит за преинстлация на Windows реших от 7-ца да се върна пак на ХР е така за кеф и стана тоя екран и не мърда ама на никъде не зарежда нито диска нито уиндоуса eто снимка на екрана http://dox.bg/files/dw?a=22f8c9e54d помагайте много ми е спешно благодаря  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натиснах файда никаква

сега ше си дръпна нов уиндоус да видим тогава,дано стане че не ми се мисли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махнах батерията на БИоса за повече от 10 минути файда никаква чисто нов диск прави се че  го чете но не зарежда нищо,идеи? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махнах батерията на БИоса за повече от 10 минути файда никаква чисто нов диск прави се че  го чете но не зарежда нищо,идеи? :)

Настоил ли си като първо бутващо устройство CD-ROM ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

настроено е да,но сега не ме пуска и да влезна в биоса като натисна F11 изписва Boot selection popup menu has been selected

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

готово оправи се изглежда че Win 7 си е направило още няколко харда и с-мата не  е могла да разпознае дали са хардове нещо такова,всичко вече е ок,благодаря за отговорите можете да заключвате темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.