Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pconline

Въпрос за напреднали:) MSI MS-1684 стартира се в Sleep

Препоръчан отговор

Дойде един мъченик MSI с доста проблеми и след лепене на капаци и други дребни неща вече почти прилича на лаптоп но......

При натискане на старт бутона светва единствено индикатора с луничката и седи така и след 10 минути някъде си стартира и си работи.

Махах диска, клавиатурата, въртях памети но се така се пали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са му били проблемите. От тях може да откриеш и отговора. Аз нямам твоя опит и възможности, но най-лесния начин е да тестваш всеки един хардуер поотделно. Тогава ще локализираш проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то общо взето не остана хардуер който може да се махне. Само не съм пробвал без CD и WiFi но сега ще го направя. Интересното е, че като тръгне при рестарт проблем няма но загасиш ли го след това тръгването е пак така с чакане става.

Последното което ми остава е флашване на биоса, но повече от една глава винаги мислят по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи (елиминирай) бутона за заспиване.

Може просто да е заседнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи (елиминирай) бутона за заспиване.

Може просто да е заседнал.

Той е на клавиатурата а дори и без нея се държи по същия начин гадината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопът определено има проблем с дънната платка, а докато не му видя състоянието не смея да правя заключения за проблема. п.п 1684 е голямо дърво..Е, поне охладителят му е много лесно достъпен, което си е плюсче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то общо взето не остана хардуер който може да се махне. Само не съм пробвал без CD и WiFi но сега ще го направя. Интересното е, че като тръгне при рестарт проблем няма но загасиш ли го след това тръгването е пак така с чакане става.

Последното което ми остава е флашване на биоса, но повече от една глава винаги мислят по-добре.

Може да опиташ с флашване на биос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем при настолни компютри се решава със смяна/ремонт на захранването. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.