Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Asen Georgiev

Нов лаптоп до 1500 лева за общо ползване и игри?

Препоръчан отговор

Ще се ползва главно за игри и филми.Трябва да е 15.6 инча дисплай,500 гб хард другото е за вас да го решите :) За сега съм се спрял на http://www.lenovoonline.bg/les/home.nsf/Product.xsp?pID=DB0D16240E9655D1C2257BC20050251E

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще имаш проблеми с този модел конкретно. За тези пари няма нищо читаво за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искаш Леново, това Y500 мисля че ще ти върши работа, но е малко над бюджета.

Asus, Същия с 8 ГБ рам

Иначе това Леново мисля че е лаптопа за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва главно за игри и филми.Трябва да е 15.6 инча дисплай,500 гб хард другото е за вас да го решите :) За сега съм се спрял на http://www.lenovoonline.bg/les/home.nsf/Product.xsp?pID=DB0D16240E9655D1C2257BC20050251E

Това 8gb SSD доникъде няма да стигне, освен ако не мислите да качвате XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това 8gb SSD доникъде няма да стигне, освен ако не мислите да качвате XP.

Нали е аванта там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе това Леново мисля че е лаптопа за теб.

Напълно съм съгласен, взимай го и не се чуди по добра оферта от това едва ли ще намериш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен, взимай го и не се чуди по добра оферта от това едва ли ще намериш :)

Видеото е доста яко, пък и проца е Haswell + full hd матов екран. Както казваш за тези пари си е далавера лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далавера не, шасито е предостатъчно да задържа доста ниски температури с тези компоненти, принципно е правено за доста по сериозни натоварвания откъм хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далавера не, шасито е предостатъчно да задържа доста ниски температури с тези компоненти, принципно е правено за доста по сериозни натоварвания откъм хардуер.

Далавера = изгодна покупка в случая ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един също много добър вариант за тези пари - Acer Aspire V3-571G NX.RZPEX.046. Хем сериозни параметри ( като за този клас ), хем изключително качествен екран откъм цветове, ъгли навиждане и резолюция + матово покритие за по-малко отражения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.