Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Преди около 1 месец, си взех един разклонител от емаг, но снощи имаше грамотевици и преди малко когато станах, гледам че не работи.! Бихте ли ме посъветвали кои от тези разклонители да избера.? Ще бъдат включени следните неща: Компютъра,рутера,телефона,таблета,колоната и лаптоп/а. Искам , просто когато вали дъжд да мога, спокойно да си работя на компютъра а не всеки път да го изключвам. 1. Разклонител със защита V-Mark, 6 гнезда тип шуко, 1.5 м, Бял  2. Разклонител със защита Serioux SRXP-S06B, 6 гнезда, USB, 1.5м, Черен  3. Разклонител със защита V-Mark, 6 гнезда тип шуко, Черен  4. Разклонител със защита от пренапрежение Belkin, 6 гнезда, 2 м         Предпочитам, да го купя от "емаг" , тъй като доставката е безплатна. Не разбирам от тези, неща за това питам вас. Кой разклонител е по-добре, да купя и ще ми върши работа. Благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Legrand, но да се провери да не са от китайските изпълнения!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Legrand, но да се провери да не са от китайските изпълнения!

Поздрави!

Бюджета е 20/22 лв. Може ли линк.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, за тези пари не мога да ти предложа на Legrand - около 40лв. и нагоре, а и не ги виждам в Ем@г(описанията им са гола вода)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези разконители ще те предпазят от късо съединение, но от токов удар не. Единствения вариант е UPS, но там говорим за суми от 300 лева нагоре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези разконители ще те предпазят от късо съединение, но от токов удар не. Единствения вариант е UPS, но там говорим за суми от 300 лева нагоре

Ахам, еми тогава кои предлагаш да поръчам колега.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, този е добър ама и цената е добра. Просто искам да знам, заслужава ли си да дам тези 20/22 лв. за някой от тези разклонители.? Просто искам да предпазват, компютъра и другите неща от токови удари,грамотевици и т.н. Ако не си струват кажете, и ще пестя още пари за по-хубав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, този е добър ама и цената е добра. Просто искам да знам, заслужава ли си да дам тези 20/22 лв. за някой от тези разклонители.? Просто искам да предпазват, компютъра и другите неща от токови удари,грамотевици и т.н. Ако не си струват кажете, и ще пестя още пари за по-хубав.

Знам че е скъп, но нали не очакваш от нещо за 20 лева да предпазва на добро ниво?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спестявай! :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искам да предпазват, компютъра и другите неща от токови удари,грамотевици и т.н. Ако не си струват кажете, и ще пестя още пари за по-хубав.

Писаха вече за UPS. Друг разумен сигурен вариант няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да те предпазят нали това ти казвам. Колкото до гръмотевици. когато има буря ти препоръчвам да си изключваш ТВ, компютър и т.н не само от тока, ами и от интернет мрежата.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз карам със руски разклонители, половината съм си правил сам. няма защита, няма нищо. Не са мръднали! п.с. Англичаните са казали: "Не съм толкова богат, че да купувам евтини неща", ние му викаме - Скъпото излиза евтино. Ако искаш защита, ще трябва да платиш маааалко в повече, както е казал Капитана.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако си купи това и го сложи преди разклонителя, няма ли да се получи същия ефект?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря на всички Ви.

http://www.sono.bg/

Погледни тук!

Редактирано от l_yordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

http://www.sono.bg/-Погледни тук!

Тук не може да се гледа бе юнак! Пък и какво да му гледа? Трябва му  UPS на детето, а не играчки!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва му  UPS на детето, а не играчки!

+ това и както го посъветваха по горе - зададе ли се облак :shock11: гаси всичко от тока и лан кабела , нищо няма да те спаси . Това сигурно ти трябва за вилата , дълго трасе на енергото , сигурно и в планината , пълно с дървета и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.