Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Ще се радвам да ми съдействате да подбера конфигурация, която ще се използва за офис, интернет, филми, музика. Бюджета, който съм отделил е 300-320 лв. максимум. Предпочитания магазин, от който искам да я поръчам е sky.bg, но не е задължително да е от там, така че съм отворен и за др. предложения. Периферия си имам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко са ти парите и ти  го знаеш това  но все пак се пробваш дали някой няма да ти подари поне харда  ли ?  Ето ти нещо  за офис  на което ако му смениш кутията  за някоя много  китайска с тънка ламарина  и  супер смотано китайско захранване ще се вместиш в бюджета .  Бих ти  препоръчал  някоя маркова машина 2 ръка  която ще е далеч по удачен избор за офис нуждите ти. Обади се в Скай да  видиш те какво ще ти предложат за тая цена .

GB H61M-S1 /H61/LGA1155
G2020 /2.9/3M/BOX/1155
4GB DDR3 1600 A-DATA PRO
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
CM 250 SERIES W/500W PSU

Обща стойност - 410.60 лв. с ДДС

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 15 лева над бюджета и с нормално захранване:

Обща стойност - 334.46 лв. с ДДС
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е за препоръчване, но се вмества в бюджета и ще ти свърши работа:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/517068/P11010201/Nastolen-kompyutar-KTN-NET-PC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 15 лева над бюджета и с нормално захранване:

Обща стойност - 334.46 лв. с ДДС

само с 1 забележка - РАМ - на тази фирма неработят... преди малко върнах една към СОФИЯ :Х...

Това не е за препоръчване, но се вмества в бюджета и ще ти свърши работа:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/517068/P11010201/Nastolen-kompyutar-KTN-NET-PC

Момче - ти добре ли си ???? по-голяма набутка няма да има :Х !

Защо трябва да е ново ?

LINK

компютри Dell Optiplex 960 - Каталожен номер за поръчка VK26

компютри Dell Optiplex 960

• Процесор: Intel Core2Duo E6500 (2.93GHz, 2M, 1066MHz FSB)
  • Памет: 3GB DDR2 Ram (max 8GB, 4слота)
  • Хардиск: 320GB HDD SATA
  • Видео карта: Intel GMA 4500 вградена (изходи Display port, VGA поддържа 2 монитора), PCI-express x16 слот
  • Чипсет Intel Q45/ ICH10D
  • Оптично устройство: DVD
  • Друго: 12xUSB, COM, Parallel, Dipsplay port, VGA, PS2, LAN, eSATA, HD Audio, 2*PCI, PCI-express x1, PCI-express x16
  • Захранване 305W 88% Efficient
  • Вид кутия: права
  • Компютри втора употреба
  • Гаранция: 12 месеца
цена: 287/267 лв - Хубав марков компютър - точно за офис машина :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и да се пънем с колегите да измислим нещо читаво, за тези пари ще се сдобиеш с една голяма тояга! Аз лично не се наемам да сглобя такова нещо! Прецени дали ти трябва компютър за 300лв.!

Поздрави!

П.П. Ако имаш някакви стари компоненти (HDD, кутия и т.н.) би било чудесно! Тогава може да се измисли нещо пак с много компромиси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Може да се спестят 7 лв. ако се вземе Asrock. Аз лично клоня към него.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто кво е тва бе прятелю ? Тва дето си го предложил не става и чеп за зеле от него !! Остави тия  платки с залепен процесор на тях . Просто човека не е на ясно с цените и му се иска за 300 лева да вземе нещо което струва 500  .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става за всичко което е изброено от човека. За повече повече пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре момчета, благодаря за старанието на тези, които се опитаха да предложат нещо до тук въпреки малкия бюджет. За останалите ще ви помоля да се пооспокоите малко, и който нещо не му харесва или има проблем с темата и бюджета, да не пише, а просто да подмине, за да спестим излишните акъли. Наясно съм, че отделените пари не са за машина слънце, а ще е зле, ама това е положението всичко си има цел и приоритет. Машината е за абсолютно непретенциозни хора и ще се пуска 2-3 в седмицата, колкото да има нещо. Нека не си обясняваме какво може или не. Знам, че се правят големи компромиси в компонентите, захранване и т.н., но съм на мнение, че машина от подобен клас може да се сглоби за момента, а за напред ще се мисли. Това са парите, не всички хора искат или могат да отделят средства за не толкова приоритетни неща.

Предложението на The_Reaver ми хареса, с известни компромиси, за да свалим цената, но някои от компонентите ги няма налични, търся алтернатива в друг магазин. 

Предложението на tahumba  може би е това, към което ще се ориентирам. Само за дъното леко ме притеснява, не знам... Ще си дадете ли мнението за нещо подобно от sky.bg, като кутията и захранването ще преценя и може да взема това от неговото предложение? Примерен вариант, излиза 323.23 лв.

Относно втора ръка, да може и съм отворен да погледна подобна оферта. Ще се радвам на още някое предложение.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наруто кво е тва бе прятелю ? Тва дето си го предложил не става и чеп за зеле от него !! Остави тия  платки с залепен процесор на тях . Просто човека не е на ясно с цените и му се иска за 300 лева да вземе нещо което струва 500  .

НЕ !!! човека точно и ясно си е написал БЮДЖЕТНА ОФИС КОНФИГУРАЦИЯ !!! Не иска да взема геймърска машина за 300 лв. !!! и това което е предложил наруто за тези пари е най-доброто (ново).Само ,че бих сложил АСРОК дъното :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си дадете ли мнението за нещо подобно от sky.bg, като кутията и захранването ще преценя и може да взема това от неговото предложение. Ще си дадете ли мнението за този примерен вариант?

Еми на мен това ми изглежда най-добре! Имай в предвид само, че захранването на тази кутия се разтраква бързо и вероятно ще се наложи след няколко месеца да го разглобиш и смажеш, но после няма проблем! И друго - само 2GB рам може да дойдат малко ако се отворят повече приложения едновременно, но това зависи от много фактори!

Поздрави и ме извинете ако има нещо! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те помоля просто да подминеш темата. Остави ме заблуден и не наясно с цените и ситуацията. Ако може ми помогни с нещо, ако ли не подмини темата.

Еми на мен това ми изглежда най-добре! Имай в предвид само, че захранването на тази кутия се разтраква бързо и вероятно ще се наложи след няколко месеца да го разглобиш и смажеш, но после няма проблем! И друго - само 2GB рам може да дойдат малко ако се отворят повече приложения едновременно, но това зависи от много фактори!

Поздрави и ме извинете ако има нещо! :)

Да, вероятно захранването е зле, но няма начин. Надявам се да поизкара. Мисля си обаче, че натоварването ще е малко за подобна машина и не би трябвало да е проблем. Относно рамта, едва ли едновременно ще бъдат включени повече от един браузър и скайп. Ако нещо се закъса за рам, по-нататък може да се помисли за ъпдейт на рамта. Но си мисля, че за целта ще си работи без проблеми. Поздрави и на теб, няма за какво да се извиняваш. Мерси за мнението.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дете си ти ;) отрепляк ;)

Виж това :P E, поне хубаво захранване си купи. Само не знам как си се набутал с тая индианска памет. Случва се. Не знам и кой ти я е препоръчвал, защото аз никога не бих направил подобна грешка. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.