Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги !

Днес на излизане от нас до кофата за смет видях изхвърлен телевизор, и реших да го прибера. На външен вид си беше новичък, а и сърце не ми дава да се разпилява техника, пък и си рекох по-добре да го прибера аз отколкото някой от мургавите събратя който би го разтрошил за скрап. Модела е следния. Щепсела му беше изтръгнат, та му сложих нов, пуснах го но така и не тръгна. Викам да се допитам до вас дали е възможно да е изгорял, защото при пускането му индикатора за стендбай не свети ? Ще се зарадвам на мненията ви, макар да знам че не е нещо ново и да си заслужава ремонт и т.н. Иначе екрана не от най-малките (20 инча) и  самия телевизор излгежда доста големичък на габарити, пък и дистанционното си му беше оставено над него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш познат в сервиз ще ти каже какво му е и дали си заслужава ремонта. Така може само да гадаем.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш познат в сервиз ще ти каже какво му е и дали си заслужава ремонта. Така може само да гадаем.

Да, Емо най-добре ще е така. Ще го прибера настрана и ще разпитам какво може да му има.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо триабва да трагне стенбая пак после щте му мислим виж бушона

може да е и от коп4ето за пускане а ако не е и това отиваме към грец схемата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо триабва да трагне стенбая пак после щте му мислим виж бушона

може да е и от коп4ето за пускане а ако не е и това отиваме към грец схемата

Ще ти дам един линк на серв. форум - там ще се радват от съветите ти - доста точни са Публикувано изображение

Божилов , Филипов ще се радват там за твоето присъствие :D  форума

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да се радваме - да чете темата за сервиз в неговото село. Има шанс да мине с около 30 лв. ако не е изгоряло ТХО. При всички обстоятелства първо трябва да се ремонтира захранването за да се види има ли и още нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.