Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jana_yordanova

Срив на Shockwave flash

Препоръчан отговор

Здравейте!

Ползвам Mozilla Firefox и отскоро получавам съобщение за Shockwave flash. Инсталирам го, обаче уви... същата работа, пак получавам това въпросно съобщение. Компютъра ми е супер бавен и отварянето на сайтове с видео, картинки е супер бъгаво и бавно. Писна ми, честно!!! Вчера пуснах Аваста да изчисти разни грешки и вируси, еми пак същото...

Другата седмица го кастрирам, т.е. ще го преинсталирам.

Някакво решение предлагате ли или решението е преинсталация?

ОС -Windows XP

Пропуснах снимката

post-244671-0-77415500-1378049028_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

ОС -Windows XP

Защо не започнеш от тук:

http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

Нека да проверят за вируси и ако имаш да ги изчистят.

Това че си пуснал Аваста да сканира, не бъди сигурен че си се изчистил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ползвам Mozilla Firefox и отскоро получавам съобщение за Shockwave flash. Инсталирам го, обаче уви... същата работа, пак получавам това въпросно съобщение. Компютъра ми е супер бавен и отварянето на сайтове с видео, картинки е супер бъгаво и бавно. Писна ми, честно!!! Вчера пуснах Аваста да изчисти разни грешки и вируси, еми пак същото...

ОС -Windows XP

Пропуснах снимката

Много радикално решение. Ако ЗКУ остане в същият режим и преинсталацията няма да помогне.

Осведомете ни, дали ХР е с направен сервизен пакет №3(SP3) и коя е версията на shockwave.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от EmBrother
      Здравейте, не съм питал за нещо-си много отдавна, но влизам и чета в "Калдатата", когато ми потрябва; тук може да се научи всичко.
      Ето проблемът ми: имам акаунт в Джимейл/Гугъл - на РС и на телефона. Никакви проблеми в обозримо минало. Днес не мога да си вляза в пощата в Джимейл. Когато - след въвеждане на никнейма, се появи паролата, прозорецът "мисли" и сетне изписва това:
      "При зареждане на сайта https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1 се получи нарушение на мрежовия протокол и комуникацията не може да бъде възстановена."
      Същевременно се оказва, че съм си влязъл в акаунта, всичко в Гугъл (примерно пробвах снимки, диск, управление на профила) си го има и нищо не съм променял напоследък. Вижда се и от снимчицата ми (аватар) в горния ъгъл. Спрях гугълските фонови процеси в телефона, в РС-отворената страница влизането през комп.браузер е приоритетно. В момента съм с Мозила 55.0 х 64 и (признавам) не "отивам нагоре", докато си работи, заради някои ненаписани добавки, които ползвам, но още ги няма за "Куантум"-а. Имам и ИЕ11 и почти не го отварям. Сетих се да направя проба през него. Пощата се отваря! Проби с излизане-влизане; работи си.
      За всеки случай, преди да пиша тук: изтрих кукитата в Мозила. Проверих за вируси с НОД и Малуербайтс. Рестартирах компютъра. Писах в Гугъл като правих вариации с изречението от съобщението за "мрежовия протокол". Нищо вършещо работа не намерих. Е, не ми е проблем да си влизам в Джи-пощата през ИЕ, ама трябва да има решение - какво е станало и как се оправя. Благодаря предварително. Прикачам скрийншот за системата ми (с Уин 7 х 64 съм; 12ГБ РАМ) и отворените браузери. Всъщност, и добавките ми в Мозилата не са кой-знае-какви, но съм свикнал, а и снощи вс.работеше. Сега ми хрумва - пробвах; имам резервен профил без добавките, пуснах го, не си влизам в пощата: същото съобщение излиза.
      Благодаря предварително.

• от cheser1984
      Здравейте!
      Проблемът се състои в начина по който ми се отваря страницата с добавки на мозила и в youtube не ми тръгват клиповете!
      http://prikachi.com/images.php?images/966/8828966r.jpg
      а така трябва да се отвори /отворено с Chrome/ http://prikachi.com/images.php?images/967/8828967n.jpg
      Сега съм с Хром ,при него никакви проблеми ,но ползвам онлайн банкирането на моята банка а то НЕ се поддържа от Хром!Трябва ми Мозила!
      Деинсталирах и инсталирах много пъти!Рестартирах настройки на браузъра и компютъра! Трих кеш ,регистри ,папки в appdata и нищо! От всички сайтове само на страниците на мозила и не ми плейва клиповете в Youtube!Иначе той ми се отваря нормално просто клиповете не тръгват! Вечерта никакви проблеми с месеци назад от чиста инсталация с WIN 10 PRO!На сутринта включвам и както винаги се освежавам с Funny videos в Youtube и като ми каза "пич нема да стане" почнах - часовника ,датата ,флаш плеъра ,упдейти и нищо....Отворих страницата с добавки за мозила и "тотал щета"
        Ако някой има съвет...Благодаря предварително!
    • от DarkEdge
      В тази тема мисля да поддържам актуална преносимата стабилна версия на Mozilla Firefox.
      Удобно е човек да носи браузъра с любимите си отметки със себе си на преносим носител.
      Version 35.0.1 for Windows, English

Едно от удобствата на преносимите програми е, че освен, че са винаги и навсякъд под ръка, и много бързо и безболезнено се възстановява функционалността им при възникване на някакъв срив в тях.

За съжалиние няма наличен инсталатор за преносима версия на български
      Други езици и как да локализираме на Български

За промените може да се прочете тук
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден на всички.Преди малко забелязах,че в mozilla firefox имам добавени 2 странни добавки които преди никога съм ги нямал :O имената им са : Discount Bomb и другата е tremendous coupo.Помагайте какво да правя ? какви са тея добавки някой има ли представа ? Ако някой знае нещо да драска коментарче
    • от DarkEdge
      Проектът Shumway от Mozilla в бъдеще ще замени Flash Player във Firefox. Тази технология
      преобразува програмния език Flash в JavaScript, но засега работи само на сайта на Amazon.
      В последствие списъкът на съвместимите ресурси ще бъде разширен.

Компанията обещава също да разшири Shumway върху реклами и други продукти, базирани
      на Flash. За сега технологията Shumway е достъпна само във версия Nightly на браузъра Firefox за
      Windows и OS X.

Дълги години Flash Player контролираше видеопазара в Интернет, който сега се премества
      към по-леки и по-устойчиви продукти, като HTML5. Да припомня, че по-рано YouTube
      се отказа от Flash видео хостинга и замени флаш видео плейъра с HTML5.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.