Премини към съдържанието
xkyuubiandnarutox

Харесвам я но не мога да и призная

Препоръчан отговор

Здравейте има едно ново момиче в даскалото е ся почнахме на 2-ри (аз съм в спортно даскало) и много я харесвам ето например тази сутрин влизам в класната стая и сам закаснял и гледам я на 2-рия чин (викам си хубава е) постоянно ме гледаше докато се правех че не я виждам драскаше си I LIKE YOU на един лист само аз я видях отидох на предпоследния чин и тя се премести зад мен и кам края на часовете ми даде I LIKE YOU ама ми каза да го изхвърля аз нали съм големия таен агент и го проверих точно това беше написала тя .......

Харесва ли ме или не ?

Редактирано от xkyuubiandnarutox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш и питаш. Докато не преодолееш този страх винаги ще имаш подобни страхове и проблеми. И знай, че жената е човешко същество, а не мечка стръвница, така че не бива да се плашиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробва те да види дали кълвеш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай. Не се страхувай от нищо. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно момичето изпитва нещо към теб. Недей се прави на недостъпния, ами гледай да се сближиш с нея. :)

Успех ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре пишеш на едно листче - "i like u too".Но не го мачкай много , за да се вижда леко написаното и да привлече вниманието на момичето.Кажи и да го хвърли, да видим тя дали е любопитна.Този вариант ,ако те е срам.Аз съм на същото мнение , както ти казаха по горе - направо питай.Няма нищо срамно в това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай снимка и си кажи дали си финансово свободен и ще ти кажа ,дали те харесва .Пък може да си търси играчка.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ли ме или не ?

Гледах на боб дали те харесва, излезе че само се бъзика с тебе, жалко !

Ама той боба като не е пръскан със осветена вода, може и да не показва верно, ама като не ми се разправя да го нося при попа да го поръси с китка чемшир и каже една молитва, та така с обикновен боб проверих дали те харесва.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама той боба като не е пръскан със осветена вода, може и да не показва верно, ама като не ми се разправя да го нося при попа да го поръси с китка чемшир и каже една молитва, та така с обикновен боб проверих дали те харесва.

Какво по дяв... е можеш да гледаш на чесън и да ми довършиш изречението! Дори не си виждал/а момчето... Към автора: Малко е било странно, че тя "прави първата крачка" така че бъди подготвен, защото може да е просто бъзик, както изгада момичето над мен (няма сарказъм), така че внимавай... все пак е  началото на годината да няма подигравки. От друга страна ако не се познавате и нямате познати, значи не е капан, но все пак ти преценяваш... :) успех и пиши какво е станало :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по дяв... е можеш да гледаш на чесън и да ми довършиш изречението!

Дори не си виждал/а момчето...

Под моя аватар пише че съм отроче от мъжки пол, ама ти като си леко недоскив ...

Чесън не ям и нямам такъв боклук вкъщи. Виж бобец си хапвам.

Значи баба ми ме учила да гледам на боб.

Взимаш 41 зърна и докато ги мешаш и разделяш на 3 купчинки казваш:

"Ако мацката го харесва оня мераклията, да се окити боба, ако съмо се бъзика с него, да се пръсне зърно по зърно."

После редиш 3 по 3 реда като от купчинките взимаш по 3 (или по 4 зърна) и последните останали ги слагаш на редовете. Значи ако са оставали много по 3 ( иби по 4 ) зърна, тогава бобът се е окитил. А ако са оставали по едно зрънце, тогава се е пръснал.

Избираш си предварително че в лявата вертикална редица ако има повече зърна, тогава печели положителен отговор ученикът, а ако са повече в дясната редица, тогава няма да му се уреди въпроса да си вдигне краката и да му пусне съученичката. Това е необходимо, ако има мешани от по 3 и от по едно зърна в редиците.

А момчето няма нужда да го виждаш, това хвърлянето на боба е божа работа, пък както всички знаем, той оня горе на небето всичко вижда и всичко може. Трябва само да вярваш че съществува де. А ако си атеист като мене, тогава за развлечение гледаш на боб, много е забавно. Пробвай пред някой ученички, да видиш как ще гледат внимателно какво става. Ако се научиш да ментиш при реденето на боба и да им изкарваш такиви резултати които искат да чуят, много ще ти вярват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти ако не се обадиш няма цирк да стане  :D  :clown:

браво успя да ме разсмееш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.