Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Наскоро купих edertix tablet 7 и понеже попадна в "грешните" ръце се блокира при вход в Gmail. Проблемът е следния; Като пусна таблета излиза логин формата на gmail и понеже не зная коя е паролата и имейла който е въведен не знам как да го разблокирам за да включа wifi-то и да вляза с моята поща. Ръчках къде ли не но, не намерих начин да включа wifi-то. Някакви идеи?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ли да си въведеш твоя e-mail адрес и парола?

ПП. И какво общо имат те с Wi-Fi-то?...

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ли да си въведеш твоя e-mail адрес и парола?   ПП. И какво общо имат те с Wi-Fi-то?...

Предполагам говори за начините за заключване като 9-те точки (не се сещам в момента как се казваха) за свързване или въвеждане на код. Тогава, след като се блокира телефона/таблета, трябват данни за въведеният предварително Google акаунт, за да се отключи таблета. Към автора: Може обаче да се върне във фабрични настройки. Виж в нета как става точно за твоето устройство. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ли да си въведеш твоя e-mail адрес и парола?

ПП. И какво общо имат те с Wi-Fi-то?..

Няма начин понеже като не мога да включа wifi-то няма връзка с интернет и съм в шеста глуха. Изписва ми: Опитите за фигурата са твърде много за да отключите влезте с профила си в гугъл

Предполагам говори за начините за заключване като 9-те точки (не се сещам в момента как се казваха) за свързване или въвеждане на код. Тогава, след като се блокира телефона/таблета, трябват данни за въведеният предварително Google акаунт, за да се отключи таблета. Към автора: Може обаче да се върне във фабрични настройки. Виж в нета как става точно за твоето устройство. Поздрави!

Точно. Има ресет бутон но не знам дали да рискувам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин понеже като не мога да включа wifi-то няма връзка с интернет и съм в шеста глуха. Изписва ми: Опитите за фигурата са твърде много за да отключите влезте с профила си в гугъл Точно. Има ресет бутон но не знам дали да рискувам

Това, с опитите за фигурата, значи имате настроен модел за отключване с 9-те точки за свързване. Мале, как се казваха, как ми избягаха от главата........... Първо, със фабричният рисет, нищо не се губи, освен снимки, програми, демек всичко, което е правено след като е купен таблета.... Но реално, физически, няма как да му се навреди. Това БИ трябвало, подчертавам БИ трябвало да деактивира този защитен код.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, с опитите за фигурата, значи имате настроен модел за отключване с 9-те точки за свързване. Мале, как се казваха, как ми избягаха от главата........... Първо, със фабричният рисет, нищо не се губи, освен снимки, програми, демек всичко, което е правено след като е купен таблета.... Но реално, физически, няма как да му се навреди. Това БИ трябвало, подчертавам БИ трябвало да деактивира този защитен код.

Пробвах с reset бутона и не стана само се рестартира таблета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих начин как да върна фабричните настройки със volume Up + power но, се чудя колко време ще трае това "преинсталиране" понеже има по малко от половин батерия. Дали да не го оставя да се зареди и да не бързам толкова? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не трае дълго - мисля, че е всичко на всичко бърз формат на /data дяла на устройството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих начин как да върна фабричните настройки със volume Up + power но, се чудя колко време ще трае това "преинсталиране" понеже има по малко от половин батерия. Дали да не го оставя да се зареди и да не бързам толкова? :D

Ами след връщане на фабричните настройки нищо не се преинсталира, точно обратното. Давай смело, наново ще си въведеш гугъл акаунта и ще си инсталираш приложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами след връщане на фабричните настройки нищо не се преинсталира, точно обратното. Давай смело, наново ще си въведеш гугъл акаунта и ще си инсталираш приложенията.

Аиде сега ново 20. Появява ми се картинката с повреден андроид и го оставям така, и след 2-3 минути се рестартира и продължава да ми иска gmail акаунт. Фактически правя точно това --> http://www.youtube.com/watch?v=24Jvf96780U

П.П. Оправих се, трябваше да задържа отново power + volume Up за да излезе менюто с опциите. 

Благодаря :)

Редактирано от Denchov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам таблет Самсунг  8 ГВ,който има слот за допълнителна карта до 32 ГБ. След като поставих карта от 8 ГБ ми отчита на опцията Памет ,че има необходимата памет.Ситуацията е такава,че когато се изпълни паметта на таблета,получавам уведомяване,че нямам повече памет,а не се задейства допълнителната.По какъв начин се активира допълнителната карта,така че да мога да я използувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам таблет Самсунг  8 ГВ,който има слот за допълнителна карта до 32 ГБ. След като поставих карта от 8 ГБ ми отчита на опцията Памет ,че има необходимата памет.Ситуацията е такава,че когато се изпълни паметта на таблета,получавам уведомяване,че нямам повече памет,а не се задейства допълнителната.По какъв начин се активира допълнителната карта,така че да мога да я използувам.

като записвате снимки, музика и т.н. на sd-картата, а не в основната памет

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като записвате снимки, музика и т.н. на sd-картата, а не в основната памет

И като местиш програмите на картата памет...
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.