Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем. Искам да си сменя телефона, а не мога да реша с какъв. В момента ползвам Галакси мини вече стана 2 години и съм доволен от него. Но вече искам малко по - добри технически параметри. И съответно бюджета ми е за Nokia Lumia 520 или Sony Xperia Miro. Проблемът е, че Лумиата е на WIndows phone, а аз не съм ползвал досега такъв. Използвам телефонът основно за четене на книги и facebook. Доволен съм от андорида, но характеристиките на нокията са по - добри. И не мога да реша. Някои ако може да даде съвет.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остани си на андроида. Нокия и Windows  е страшно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,

Имам следния проблем. Искам да си сменя телефона, а не мога да реша с какъв. В момента ползвам Галакси мини вече стана 2 години и съм доволен от него. Но вече искам малко по - добри технически параметри. И съответно бюджета ми е за Nokia Lumia 520 или Sony Xperia Miro. Проблемът е, че Лумиата е на WIndows phone, а аз не съм ползвал досега такъв. Използвам телефонът основно за четене на книги и facebook. Доволен съм от андорида, но характеристиките на нокията са по - добри. И не мога да реша. Някои ако може да даде съвет.... :)

Да реши вместо теб какъв да си купиш? Нали на теб ти трябва бе сине майчин? Скоро излиза новият iphone - купи си него. Нито е андроид, нито Windows phone!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То Нокия 2014-та година няма да съществуват... Нокия продаде бизнеса си. Отделно, аз лично, не харесвам Windows Phone... Като цяло съм за Android, но я по-добре дай бюджет, може да помислим и по други опции :) Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си темичка - Мнения за Nokia Lumia 520, можете да я прочетете, там са предложили и сходни модели. Аз съм доволен от windows phone, имам 710, така че мненията нокия и уиндоус е страшно да не те плашат. Най-добре на място бараш двата телефона, и близки по цена до тях, разцъкваш ги и сам ще си прецениш.

Ако ще четеш много книги, поглеждай телефон с по голяма батерия. Моя специално за около 2 часа четене на книга почва да писка за зарядно. 

Редактирано от bluelight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Fame e добър като за парите си

...

А ако можеш да дадеш малко повече пари , ти препоръчвам : Samsung Galaxy Ace 2 , т.е , много по-добър е от Фейм-а..

Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ако ще четеш книги и ще влизаш във FB, по добре се ориентирай към таблет. На телефона екрана е прекалено малък за четене на книги. Хора пазете си очите и зрението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези двата аз бих избрал Xperia Miro, брат ми има Xperia Miro и е много доволен, пък и все пак сони си е сони. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че няма да съществуват! Марката с името Nokia ще е на пазара още 10 години!

То Нокия 2014-та година няма да съществуват... Нокия продаде бизнеса си. Отделно, аз лично, не харесвам Windows Phone... Като цяло съм за Android, но я по-добре дай бюджет, може да помислим и по други опции :) Поздрави!

Някак за тези пари и изискването за по-добър хардуер не се вписва...

Бюджета е около 280 - 300 лв. Там някаде попада и LG L5 II. Ама нещо LG.......

Или електронна книга с e-ink екран!

Ако ще четеш книги и ще влизаш във FB, по добре се ориентирай към таблет. На телефона екрана е прекалено малък за четене на книги. Хора пазете си очите и зрението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@

yasenj

Имаш лично съобщение,погледни си го и не слушай невежите тук.Досега нито 1 компетентно мнение,ама нормално за тоя форум,пълно е с хейтъри и спамери :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@

yasenj

Имаш лично съобщение,погледни си го и не слушай невежите тук.Досега нито 1 компетентно мнение,ама нормално за тоя форум,пълно е с хейтъри и спамери :D

Да затвърдя мнението ти за спама !

Ти какво правиш при нас невежите ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

@

yasenj

Я да чуем твоето предложение. Ако съвпада с моето, няма да ти го зачетем! Щом толкова ги разбираш тези работи, сподели го пред всички. Нека научим и ние нещо!Май наистина си бла, бла, бла!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останете си глупаци завинаги,няма да ви отварям очите за каквото и да е било. Изабел1 - 4812 мнения ЛЗ4ЖВ - 5832 мнения Трошете си главите сите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Останете си глупаци завинаги,няма да ви отварям очите за каквото и да е било. Изабел1 - 4812 мнения ЛЗ4ЖВ - 5832 мнения Трошете си главите сите :D

Ама ти и на български не можеш да пишеш бе момче, камо ли съвет да дадеш!

Това, написано по твоя начин, нищо не означава! ЛЗ4ЖВ   Пише се така  LZ4JW.  Що не пита чичко си Google , поне да те светне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да се прави браточка на някой ни харесва да сме "глупаци" в твоите очи. (очите на слепците) Аз ако слушах умници като теб още щях да съм на нокия с фенерче и лада 2107 с прагове и ляти джанти.

И не е важно ти какво мислиш за мен а аз какво за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора-за 280-300лв както са ти казали не можеш да очакваш много.Има в чужди сайтове Lenovo с 8мп камера,двуядрени ,има ги и с БГ меню!Сега да не ровя и давам линкове,но просто ти подсказвам.Въпросното Lenovo излиза около 320 лв с доставката.Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти и на български не можеш да пишеш бе момче, камо ли съвет да дадеш!

Това, написано по твоя начин, нищо не означава! ЛЗ4ЖВ   Пише се така  LZ4JW.  Що не пита чичко си Google , поне да те светне.

Не го провокирай че работата накрая ще стане като ония виц !

Влюбил се момък в девойка. Девойката веднага му задала няколко въпроса - Имаш ли 2 мерцедеса? - Не! - отговорил момъкът. - Имаш ли вила на два етажа? ......- Ами ... не! - пак измънкал младежът. - Тогава няма за какво да си говорим! Огорченият влюбен отишъл да поиска съвет от баща си. - Не знам какво да ти кажа, сине. Щом толкова я харесваш, можеш да продадеш Бентлито и Ламборгинито и да купиш 2 мерцедеса, но да бутам два етажа от вилата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я погледни това LG , един приятел го има доволен е много. LG OPTIMUS L5 E610 WHITE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@

yasenj

:baby6: Тоз пък компетентния, където за 300 лв телефон си скри предложението на лични, що не се регнеш в бгмама, там са най най, компетенцията е само там.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз щях да пиша за това, но ти ме изпревари!;-)

P.S. Сигурно иска да пробута стария си телефон...

Я да чуем твоето предложение. Ако съвпада с моето, няма да ти го зачетем! Щом толкова ги разбираш тези работи, сподели го пред всички. Нека научим и ние нещо!Май наистина си бла, бла, бла!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lumia 520. Страхотен телефон е, или поне на хартия. Предполагам, че сглобката не е толкова качествена. Ако не е проблем операционната система, разбира се. Иначе - някое Sony би било добър избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.