Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам рутер на Виваком, а интернета ми е на Близу, мога ли да направя рутера да работи към моя интернет, защото имам компютър и лаптоп, а ми трябва Wifi.. Моля обяснете ми стъпка по стъпка.
ПС: Извинявам се ако темата не е в правилният раздел.
?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам рутер на Виваком, а интернета ми е на Близу, мога ли да направя рутера да работи към моя интернет, защото имам компютър и лаптоп, а ми трябва Wifi.. Моля обяснете ми стъпка по стъпка.
ПС: Извинявам се ако темата не е в правилният раздел.
?

Не, маршрутизаторите на Виваком са за АДСЛ . И толкова ли не можете да отделите 30 лева за някакъв маршрутизатор?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, може, да се хакне с чук или бухалка...Защо все такива неща ти се въртят из главата? Макар в случая да не е нещо кой знае какво...Другата тема ще искаш чийт за някоя игра предполагам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай му чипсета. Ако се поддържа от DD-WRT може да си опиташ късмета да го флашнеш. Само, че после забрави за гаранция и други подобни неща.

Също така може да го "брикнеш" по време на процедурата, а може и нищо да не стане.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Спокойно може да отиде до магазина и да си купи едно евтино рутерче, което ще му върши идеална работа.Това е правилното решение , а не , което той пита.А щом пита, значи че не умее да направи каквато и да било процедура , защото рутера не е пригоден за тази цел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.