Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Бихте ли предложили, прахосмукачка за 50 лв. Че старата ни изгоря преди малко, и чистенето остана на половин :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в големите вериги и си купуваш една. Гаранцията и е 5 години така че няма да имаш проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в големите вериги и си купуваш една. Гаранцията и е 5 години така че няма да имаш проблеми. 

От там идваме колега,но не разбираме с майка нищо, от прахосмукачки.!? Незнаем какво да гледаме, ватове и т.н. и за първи път чувам за тези марки които ни предложиха, до дадения бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , какво очакваш за 50 лева :no-no: вдигай бюджета и поне вземи това

ZELMER 01Z010

иначе скачаме на горе

SAMSUNG SC-4135 Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там идваме колега,но не разбираме с майка нищо, от прахосмукачки.!? Незнаем какво да гледаме, ватове и т.н. и за първи път чувам за тези марки които ни предложиха, до дадения бюджет.

За тези пари няма какво да гледаш, а и мисля, че толкоз ватовете не те интересуват. Да не говорим че не са реални. Просто  хващаш една за ушите и готово. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа се всмукателна мощност - абе да отлепва мокета :) ако изобщо отговаря на истината .

Няма прахосмукачка за 50 лева , събирай пари и ако не вземеш от изброените по горе , спести поне 150 лева и ще помислим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти @jonov , майка реши, че ще е тази айде, утиваме пак до техното. П.п. SAMSUNG SC-4135

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа се всмукателна мощност - абе да отлепва мокета :) ако изобщо отговаря на истината .

Няма прахосмукачка за 50 лева , събирай пари и ако не вземеш от изброените по горе , спести поне 150 лева и ще помислим .

Има колега. И в момента в технополис има. Вървят между 45-55 лева. Чистят страхотно. Единственото , с което трябва да се съобразяваш е че трябва да даваш почивка на двигателя. Аз вече 6 година карам с един SANG и ми върши перфектна работа. Даже и да изгори си е изплатила парите многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай някое друго предложение , не бързай , остави чистенето поне за утре . Може някой колега да предложи друг модел в тоя ценови клас , да каже нещо за модела ако го притежава - аз нямам такива а клонях ZELMER за около 150 лева беше тогава и накрая купих :)

Целта ми освен водния филтър който има това Прахосмукачка Arielli VC-1800WFR/ZW12-14WFT - Търговска верига "Зора" е и възможността за духане , демек почистване на компютри и др . техника . За момента използвам един тайфун от време оно . Имам и едно LG от доста отдавна / купувах го навремето за 120/130 лева / - здраво тегли и е със постоянна торбичка . Сега като ги гледам тия боклуци , със тия хепа филтри ..... че те някои гледам струват колкото една прахосмукачка

А сега като им гледам цената :) аз я купих за около 130 лева .

Има колега. И в момента в технополис има. Вървят между 45-55 лева. Чистят страхотно. Единственото , с което трябва да се съобразяваш е че трябва да даваш почивка на двигателя. Аз вече 6 година карам с един SANG и ми върши перфектна работа. Даже и да изгори си е изплатила парите многократно.

Колега , това нали е несериозно , че аз санг и запалка не бих си купил :no-no: а и все пак , качеството на тоя санг преди 6 години може би се равнява на тия предложени от мен :)

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай някое друго предложение , не бързай , остави чистенето поне за утре . Може някой колега да предложи друг модел в тоя ценови клас , да каже нещо за модела ако го притежава - аз нямам такива а клонях ZELMER за около 150 лева беше тогава и накрая купих :)

А сега като им гледам цената :) аз я купих за около 130 лева .

Колега , това нали е несериозно , че аз санг и запалка не бих си купил :no-no: а и все пак , качеството на тоя санг преди 6 години може би се равнява на тия предложени от мен :)

Съвсем сериозно говоря. Вярно не може да се сравнява с някой по-скъпи модели, но си върши работата. На изложба няма да ходи. И в момента има подобни модели ( не е задължително да са SANG). Просто аз такава взех на времето И съм доволен от нея. Целта е да е изчистено. За 50 лева толкоз както се казва. Иначе има модели за около 350-400 лева, които наистина си заслужават парите и вършат страхотна работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не препоръчвам да взима от 50 лева . Мой приятел две смени такива , марката не знам щото както и ти казваш за 50 лева няма значение марката . Мотора и на двете се откъсна алуминия :)

Да ти кажа преди 3 години взех втора употреба една , не и знам и марката - не съм доволен , торбичките около 5 лв  4 бройки , като и сложа торбичката - умира , няма никаква всмукателна мощност :no-no: Затова си викам , следващата ще е с воден филтър и с малкото налични пари я купих  . Гола вода е и тя като всмукателност , но нямаш грижи за скъпи торби , нямаш изпускащ прах - не миреше след почистване изсипвам съда в тоалетната , измивам го и това е .

Не знам на някой защо му е тежка тая работа и ги отрича :(

ПП. А на село имам и едно ЛГ не знам на колко години е , сигурно 15 , когато смениха името на марката от голдстар на ЛГ щото се чудех каква е тази марка - та тая работи до днес , със постоянна торбичка е и дърпа яко .

Заковал съм килимите ей , иначе ги отнася Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, утидох ме в техното, казаха че този самсунг ще е наличен чак утре, и утре ще идем пак. А в сайта пише, че е наличен ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта не вярвай - винаги проверявай и запазвай ако трябва по телефона - има го на сайта за населеното място .

http://www.technomarket.bg/stores?city=%D0%9A%D0%AA%D0%A0%D0%94%D0%96%D0%90%D0%9B%D0%98#store

Ти май живееш срещу магазина , кога писа и кога ходи :) а ние тук още спорове водим :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта не вярвай - винаги проверявай и запазвай ако трябва по телефона - има го на сайта за населеното място .

http://www.technomarket.bg/stores?city=%D0%9A%D0%AA%D0%A0%D0%94%D0%96%D0%90%D0%9B%D0%98#store

Ти май живееш срещу магазина , кога писа и кога ходи :) а ние тук още спорове водим :D

Магазина от апартамента, ни е на 400 метра. П.п. Тази по-добра ли е от самсунг/а.? Какъв е този воден филтър.? Смисъл старата ни прахосмукачка, само я отваряме в една торба тръскаме боклука, и връщаме торбичката в прахосмукачката.    Arielli VC-1800WFR/ZW12-14WFT

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая с водния филтър се събира в един контейнер и го изсипваш в тоалетната :) измиваш го и готово .

Тия обикновено са скъпи а тая ариели като и гледаш цената :) смятам че ти става ясно за какво качество на Анадола става на въпрос . Аз съм я купил защото нямах налични в момента 4 000 лева за си купя рейнбоу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая с водния филтър се събира в един контейнер и го изсипваш в тоалетната :) измиваш го и готово .

Тия обикновено са скъпи а тая ариели като и гледаш цената :) смятам че ти става ясно за какво качество на Анадола става на въпрос . Аз съм я купил защото нямах налични в момента 4 000 лева за си купя рейнбоу

Коя е по-добре с воден филтър, или с обикновените торбички.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във тоя ценови клас - с торбичка и по възможност , постоянна - не се набутваш допълнително за закупуване на хартиени а като минус - ставаш целия във прах докато я изтупаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже и аз имам едно леко въпросче за една мини прахосмукачка Philips - та какво ви е мнението за втората употреба като цяло. Имам нужда от малка прахосмукачка, но не ми се дават пари за чисто нова, а в същото време искам да е и маркова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е с контейнер. Така не си купуваш торбички.

Препоръчвам LG.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.