Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Препоръка за прахосмукачка

Препоръчан отговор

Бихте ли предложили, прахосмукачка за 50 лв. Че старата ни изгоря преди малко, и чистенето остана на половин :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в големите вериги и си купуваш една. Гаранцията и е 5 години така че няма да имаш проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в големите вериги и си купуваш една. Гаранцията и е 5 години така че няма да имаш проблеми. 

От там идваме колега,но не разбираме с майка нищо, от прахосмукачки.!? Незнаем какво да гледаме, ватове и т.н. и за първи път чувам за тези марки които ни предложиха, до дадения бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , какво очакваш за 50 лева :no-no: вдигай бюджета и поне вземи това

ZELMER 01Z010

иначе скачаме на горе

SAMSUNG SC-4135

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там идваме колега,но не разбираме с майка нищо, от прахосмукачки.!? Незнаем какво да гледаме, ватове и т.н. и за първи път чувам за тези марки които ни предложиха, до дадения бюджет.

За тези пари няма какво да гледаш, а и мисля, че толкоз ватовете не те интересуват. Да не говорим че не са реални. Просто  хващаш една за ушите и готово. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа се всмукателна мощност - абе да отлепва мокета :) ако изобщо отговаря на истината .

Няма прахосмукачка за 50 лева , събирай пари и ако не вземеш от изброените по горе , спести поне 150 лева и ще помислим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти @jonov , майка реши, че ще е тази айде, утиваме пак до техното. П.п. SAMSUNG SC-4135

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа се всмукателна мощност - абе да отлепва мокета :) ако изобщо отговаря на истината .

Няма прахосмукачка за 50 лева , събирай пари и ако не вземеш от изброените по горе , спести поне 150 лева и ще помислим .

Има колега. И в момента в технополис има. Вървят между 45-55 лева. Чистят страхотно. Единственото , с което трябва да се съобразяваш е че трябва да даваш почивка на двигателя. Аз вече 6 година карам с един SANG и ми върши перфектна работа. Даже и да изгори си е изплатила парите многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай някое друго предложение , не бързай , остави чистенето поне за утре . Може някой колега да предложи друг модел в тоя ценови клас , да каже нещо за модела ако го притежава - аз нямам такива а клонях ZELMER за около 150 лева беше тогава и накрая купих :)

Целта ми освен водния филтър който има това Прахосмукачка Arielli VC-1800WFR/ZW12-14WFT - Търговска верига "Зора" е и възможността за духане , демек почистване на компютри и др . техника . За момента използвам един тайфун от време оно . Имам и едно LG от доста отдавна / купувах го навремето за 120/130 лева / - здраво тегли и е със постоянна торбичка . Сега като ги гледам тия боклуци , със тия хепа филтри ..... че те някои гледам струват колкото една прахосмукачка

А сега като им гледам цената :) аз я купих за около 130 лева .

Има колега. И в момента в технополис има. Вървят между 45-55 лева. Чистят страхотно. Единственото , с което трябва да се съобразяваш е че трябва да даваш почивка на двигателя. Аз вече 6 година карам с един SANG и ми върши перфектна работа. Даже и да изгори си е изплатила парите многократно.

Колега , това нали е несериозно , че аз санг и запалка не бих си купил :no-no: а и все пак , качеството на тоя санг преди 6 години може би се равнява на тия предложени от мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай някое друго предложение , не бързай , остави чистенето поне за утре . Може някой колега да предложи друг модел в тоя ценови клас , да каже нещо за модела ако го притежава - аз нямам такива а клонях ZELMER за около 150 лева беше тогава и накрая купих :)

А сега като им гледам цената :) аз я купих за около 130 лева .

Колега , това нали е несериозно , че аз санг и запалка не бих си купил :no-no: а и все пак , качеството на тоя санг преди 6 години може би се равнява на тия предложени от мен :)

Съвсем сериозно говоря. Вярно не може да се сравнява с някой по-скъпи модели, но си върши работата. На изложба няма да ходи. И в момента има подобни модели ( не е задължително да са SANG). Просто аз такава взех на времето И съм доволен от нея. Целта е да е изчистено. За 50 лева толкоз както се казва. Иначе има модели за около 350-400 лева, които наистина си заслужават парите и вършат страхотна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не препоръчвам да взима от 50 лева . Мой приятел две смени такива , марката не знам щото както и ти казваш за 50 лева няма значение марката . Мотора и на двете се откъсна алуминия :)

Да ти кажа преди 3 години взех втора употреба една , не и знам и марката - не съм доволен , торбичките около 5 лв  4 бройки , като и сложа торбичката - умира , няма никаква всмукателна мощност :no-no: Затова си викам , следващата ще е с воден филтър и с малкото налични пари я купих  . Гола вода е и тя като всмукателност , но нямаш грижи за скъпи торби , нямаш изпускащ прах - не миреше след почистване изсипвам съда в тоалетната , измивам го и това е .

Не знам на някой защо му е тежка тая работа и ги отрича :(

ПП. А на село имам и едно ЛГ не знам на колко години е , сигурно 15 , когато смениха името на марката от голдстар на ЛГ щото се чудех каква е тази марка - та тая работи до днес , със постоянна торбичка е и дърпа яко .

Заковал съм килимите ей , иначе ги отнася Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, утидох ме в техното, казаха че този самсунг ще е наличен чак утре, и утре ще идем пак. А в сайта пише, че е наличен ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта не вярвай - винаги проверявай и запазвай ако трябва по телефона - има го на сайта за населеното място .

http://www.technomarket.bg/stores?city=%D0%9A%D0%AA%D0%A0%D0%94%D0%96%D0%90%D0%9B%D0%98#store

Ти май живееш срещу магазина , кога писа и кога ходи :) а ние тук още спорове водим :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сайта не вярвай - винаги проверявай и запазвай ако трябва по телефона - има го на сайта за населеното място .

http://www.technomarket.bg/stores?city=%D0%9A%D0%AA%D0%A0%D0%94%D0%96%D0%90%D0%9B%D0%98#store

Ти май живееш срещу магазина , кога писа и кога ходи :) а ние тук още спорове водим :D

Магазина от апартамента, ни е на 400 метра. П.п. Тази по-добра ли е от самсунг/а.? Какъв е този воден филтър.? Смисъл старата ни прахосмукачка, само я отваряме в една торба тръскаме боклука, и връщаме торбичката в прахосмукачката.    Arielli VC-1800WFR/ZW12-14WFT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая с водния филтър се събира в един контейнер и го изсипваш в тоалетната :) измиваш го и готово .

Тия обикновено са скъпи а тая ариели като и гледаш цената :) смятам че ти става ясно за какво качество на Анадола става на въпрос . Аз съм я купил защото нямах налични в момента 4 000 лева за си купя рейнбоу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая с водния филтър се събира в един контейнер и го изсипваш в тоалетната :) измиваш го и готово .

Тия обикновено са скъпи а тая ариели като и гледаш цената :) смятам че ти става ясно за какво качество на Анадола става на въпрос . Аз съм я купил защото нямах налични в момента 4 000 лева за си купя рейнбоу

Коя е по-добре с воден филтър, или с обикновените торбички.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във тоя ценови клас - с торбичка и по възможност , постоянна - не се набутваш допълнително за закупуване на хартиени а като минус - ставаш целия във прах докато я изтупаш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже и аз имам едно леко въпросче за една мини прахосмукачка Philips - та какво ви е мнението за втората употреба като цяло. Имам нужда от малка прахосмукачка, но не ми се дават пари за чисто нова, а в същото време искам да е и маркова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е с контейнер. Така не си купуваш торбички.

Препоръчвам LG.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.