Премини към съдържанието
vboychev

Кой работи в момента и какво?

Препоръчан отговор

Аз работя в рекламния офис на един от националните всекидневници и в момента, освен че пиша във форума, преглеждам конкуренцията за нови реклами и ПР-публикации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя в "Морска администрация" - Бургас.

В момента трябва да изляза в обедна почивка,но не мога да се откъсна от "kaldata.com" :)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя в частна фирма, свързана с енергетиката и вмомента ползвам "намалението" на обедната почивка :clap:, за да се мотая из виртуалното пространство на kaldata.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ядосват ли те много децата?

Редактирано от the_flapper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой много , други са сладури... ама какво да ги правиш ... днес са ми сърдити май, щото им дадох 10 думи да пишат по 10 пъти за домашно biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя върху себе си ... живея си студентския живот докато мога, че после ще стане доста еднообразно и скучно laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм в СОТ161, но се хванат само за зимата, пък още уча (не каквото искам) и сега ще записвам курсове за брокер и дано всичко е ок. Ако не стане после пак ще го мисля, но така и не се задържам много на едно място нека поне се взимат добри пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз съм ученик все още и работя като куриер в DHL :ph34r: Малко ми е назор сега ама .. няма как да се откъсна от форумчето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам аксесоари за алуминиева дограма,стъклени врати,комарници....90% от фирмичките за дограма са ни клиенти.Фирмата в която работя е вносител на посочените неща.Работата е тежичка защото освен че продавам мъкна като хамал.Това го работя от скоро,доволен засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя само лятото на летище Варна. Супер работа! На смени и просто перфектно за лятото. Иначе съм студент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студент. Работя като системен администратор към катедрата за изкуствен интелект към университета. От време на време и като готвач в един ресторант главно вечер.

Редактирано от spica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм ученик и естествано никой не ми плаща за това което върша, макар че съм член на разни авариини екипи, преподавам сексуално здрава, превенция хив/спин и какво ли още не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя software support в HomeLAN [фирма за домашен интернет]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя като счетоводител - собствен бизнес. В момента ми е натоварено ,защото наближава 15.04., но това не ми пречи да бъда в Kaldata.com всяка вечер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли някой лекар да каже нещо хубаво за главоболие, че ми писна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си един Aulin-разтворим,на прах.Или Solpadeine-ефервесцентни таблетки-разтвори две в чаща вода-ще ти мине след 3 минути cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не помогне, прегледай си очите и кръвното налягане. Далеч съм от докторската професия, но говоря от личен опит sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го Desert Rose, всичко е нормално, но главоболието си продължава. Сигурно е от смяната на сезоните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя във фирма, която се занимава с производство на кухненска мебел и внос на стоки за обзавеждане на баня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.