Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bojoviki

Мнения за смартфони-реплика

Препоръчан отговор

Здравейте,смятам да закупувам смартфон(HTC или Samsung).Докато разглеждах  цените попаднах на същите марки,но реплика(дубайска).И понеже не ми се дават луди пари за телефон тук искам да попитам дали има някой от вас преки наблюдения с репликите?Тоест дали има проблем с ОС,софтуер,обхват и т.н.Дали се държи стабилно.Всяка информация ще ми е полезна.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не си купувай реплики на самсунг и т.н. Моят приятел си закупил от продавалник чисто нова реплика самсунг галакси с3 за 120лв. и тъча не реагира както трябва (а уж бил капацитивен) трябва да го натискаш много-силно, че да реагира (по зле и от резистивен тъч ) говорителчето за тел.разговори е много-слабо, а и по някой път не работи ! Така е и с говорителя за музика. ОС софтуерно и потребителски интерфейс са пълен шит. Батерията е много зле държи 6-10 часа и телефона загрява доста. Обхвата си е нормален както и WI-FI. Дисплей-а изкарва добра картина за тези пари. Дизайна е почти същия като оригинала.  Не ти трябват такива реплики по-добре си купи някакъв евтин втора употреба телефон-смартфон и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не си купувай реплики на самсунг и т.н. Моят приятел си закупил от продавалник чисто нова реплика самсунг галакси с3 за 120лв. и тъча не реагира както трябва (а уж бил капацитивен) трябва да го натискаш много-силно, че да реагира (по зле и от резистивен тъч ) говорителчето за тел.разговори е много-слабо, а и по някой път не работи ! Така е и с говорителя за музика. ОС софтуерно и потребителски интерфейс са пълен шит. Батерията е много зле държи 6-10 часа и телефона загрява доста. Обхвата си е нормален както и WI-FI. Дисплей-а изкарва добра картина за тези пари. Дизайна е почти същия като оригинала.  Не ти трябват такива реплики по-добре си купи някакъв евтин втора употреба телефон-смартфон и това е.

О,мерси.Точно в продавалника ги засякох обявите,но репутацията на продавача беше отлична.А цените на репликите бяха над 180лв.Между другото мой колега си взе втора ръка оригинален за около 200лв мисля.Но все пак реших да попитам дали някой ползва реплика и е доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Репликите са за баламурници дето искат да са "фешън"... Бъди оригинален и си купи телефон, който не изглежда като всички останали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О,мерси.Точно в продавалника ги засякох обявите,но репутацията на продавача беше отлична.А цените на репликите бяха над 180лв.Между другото мой колега си взе втора ръка оригинален за около 200лв мисля.Но все пак реших да попитам дали някой ползва реплика и е доволен.

Както искаш купи си реплика, и 2 часа след покупката ще си строшиш главата . Тази реплика където ти викам аз, е била 160лв. но баща му на моя приятел се е пазарил яко с продавача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Репликите са за баламурници дето искат да са "фешън"... Бъди оригинален и си купи телефон, който не изглежда като всички останали!

Е чак да съм фешън,не страдам от такива комплекси.Просто реших да си сменям телефона,но реших да потърся вече "изпатили" хора с реплики,понеже има разлика в цената.Но мерси за отговорите,ще потърся тогава втора ръка оригинален,само да добавя още някой лев.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колегата донесе на брат си репликата на самсунг galaxy note - има имитация на писалка в корпуса, wi-fi има ужасен обхват - на 1 чертичка показва рутера в стаята, няма gps, на сайта дето го поръчал пишеше че е със, и е пълен с "къщички" (китайски йероглифи)... така че не виждам смисъл от реплика пред някое леново или THL... най изгодно е поръчка от http://aliexpress.com, пък има и buyer protection (не плащат парите на продавача докато не получиш стоката)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако взимате китайците за по 60-70$ разбира се, че ще получите 100% боклук! Има много добри телефони, но няма да минеш със 200 лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай вече го обърнахте на 'празни приказки'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако взимате китайците за по 60-70$ разбира се, че ще получите 100% боклук! Има много добри телефони, но няма да минеш със 200 лв :)

и какво му има примерно на lenovo a660 дето е около 150лв? колегата ползва такъв повече от половин година и не се е налагало да вади батерията, щото просто не забива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво му има примерно на lenovo a660 дето е около 150лв? колегата ползва такъв повече от половин година и не се е налагало да вади батерията, щото просто не забива...

Колега, не ме разбирай погрешно и аз в момента съм с китайче, което по нищо не отстъпва на марковите телефони. Нищо против конкретния модел :) Просто исках да кажа, че повечето хора не четат, не се интересуват и не внимават при покупки. Все още съм виждал нинджи, които си взимат джава телефони, копия на Iphone, например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, не ме разбирай погрешно и аз в момента съм с китайче, което по нищо не отстъпва на марковите телефони. Нищо против конкретния модел :) Просто исках да кажа, че повечето хора не четат, не се интересуват и не внимават при покупки. Все още съм виждал нинджи, които си взимат джава телефони, копия на Iphone, например.

Почвам да се обърквам,знам че от реплика до реплика има разлика.Ако пък сте доволни от нещо нека някой да сподели от къде си го е взел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почвам да се обърквам,знам че от реплика до реплика има разлика.Ако пък сте доволни от нещо нека някой да сподели от къде си го е взел.

именно - много е объркана работата, защото нямаш гаранция за това което взимаш (в повечето случаи). Взимаш и се надяваш, че ще работи. 

Да, има хора , които са попаднали на добри реплики и им вършат чудесна работа. Има и такива попаднали на боклуци.

Аз не бих поел риска. При оригиналните телефони поне знаеш за какво плащаш и се знае кой модел какви бъгове има и какви въртели може да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.