Премини към съдържанието
trabant4e

Коя е най-бързата кола, която сте виждали?

Препоръчан отговор

Коя е най-бързата кола която сте виждали (наживо)???Още по-добре ще е ако сте се качвали на нея!Значи аз съм виждал Пижо 106, НО 106 к.с ,8000 оборота,спортна серия.На втора - 120км.Честно казано прави БМВ-та смешни(все пак е 800кг).Айде сега от вас.

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го снимах с телефона на бул.Бъкстон,даже някъде из форума го бях поствал.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ... беше един черен Лотус мисля(кабрио) ама не му знам другите данни :clap: Мина доста бързичко покрай мене ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее това е сега кола,ама не става за всекидневна употреба.За по-горе споменатата от мен кола забравих да кажа ,че ако е караш нормално гори 6-7/100 ако се състезаваш 11-12/100 бензин.Хайде де пишете няма ли други?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Пловдив на бул.Руски покрай мен профуча един Mercedes-Benz SLR McLaren.

Публикувано изображение

А онзи ден пред нашия блок беше паркирал един подобен и го снимах довечера ще кача снимките,че днес телефона е в баща ми Публикувано изображение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това нещо ме изпревари на магистралата между Рим и Фиомичино, все едно карах назад (Mercedes 300CE 24V). После го видях паркирано на летището. Е, няма такава кола!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Бугати Вейром Публикувано изображение Това се вижда много радко, ама си е точо 1000 к.с.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-бързата кола която съм виждал е Lamborgini Gallardo, миналата година в Пуерто Банус. А колата на снимката на dragozow въобще не прилича на Bugatti Veyron.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колата на снимката на dragozow въобще не прилича на Bugatti Veyron.

Със сигурност не е Bugatti Veyron.На мен ми прилича на Lamborgini Murcielago.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

това 100% си е ламбоджини mursielago,но иначе най-бързата кола която съм виждал е mercedes slr mclaren.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но иначе най-бързата кола която съм виждал е mercedes slr mclaren.

И ти ли? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли други?Тези коли на живо ли сте ги виждали ? Целта е да са на живо,тези коли не стават за нашите улици :wors: Дайте още :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наживо. Нали това беше условието ! Само, че не в БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето този Mercedes SLK 200 беше паркиран пред нашия блок миналата седмица и направих няколко снимки. Снимките не са много хубави,защото съм ги правил късно на свечеряване. Това оздат е Audi A8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-бързата която съм виждал е Мицубиши Ево,но съм виждал и Субару импреза! За съжеление нямам снимки..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-барзата не се сештам,но едана от всичките е тази.Може и да най-барзата несъм мн сигорен :yanim:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизм от Софияленд и гледам едно Ферари паркирано отпред.Заставам аз веднага до него да се снимам,и покраи мен минават майка с дете.Малкия пита майка си"Мамо може ли да се снимам с колата?",а маиката отговаря"Не знам дали баткото ще даде да се снимаме с колата му" Казах им "Може,може" и си заминах.Де да беше моята Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизм от Софияленд и гледам едно Ферари паркирано отпред.Заставам аз веднага до него да се снимам,и покраи мен минават майка с дете.Малкия пита майка си"Мамо може ли да се снимам с колата?",а маиката отговаря"Не знам дали баткото ще даде да се снимаме с колата му" Казах им "Може,може" и си заминах.Де да беше моята Публикувано изображение

Споко бе може некой прекрасен ден да стане и твоя :whist::yanim:

Та по темата най-бързата кола която съм виждал е ламборджини.. "Седях си аз на спирката на 72 и по едно време само видях как мина покрай спирката с ужасна скорост беше жълто ламборджини"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Crazy_Alf даде ми добра идея.Ако може като пишете постове да разкажете каде п оточно сте я видяли та и ние да е видим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Crazy_Alf даде ми добра идея.Ако може като пишете постове да разкажете каде п оточно сте я видяли та и ние да е видим :clap:

Ха пак заповядай

А пък твойта тема е много готина

Редактирано от Crazy_Alf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък вчеря бях на метро и когато излизах от оградите на метрото покрай нас профуча един Трабант.Незнам какъв беше ,но направо се едно го гледах на бързи кадри !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това нещо ме изпревари на магистралата между Рим и Фиомичино, все едно карах назад (Mercedes 300CE 24V). После го видях паркирано на летището. Е, няма такава кола!

Aм това не е ли Порше Кариера Джи Ти ... ?! Да не си объркал снимките бре батка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aм това не е ли Порше Кариера Джи Ти ... ?! Да не си объркал снимките бре батка :P

това е порше карера джи ти съм сигурен,няма такива в БГ за сега но vboychev споменава че не я видял в България,значи е възможно.то аз съм виждал болид от формула едно на едно изложение ама...(колко ще е яко всички да се возим в болиди)

а иначе slr mclaren-а го видях на витошка,но като го гледах направо си е мъка да караш такава кола градско,защото развива страшно бързо,а между всички тези коли,само набиваше спирачки,а само колко харчи... :) този mclaren е само един в българия,но Румен Гайташки рядко се появява с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.