Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какъв софтуер може да се ползва за web базирано прокси от тези, за които се попълват данните в секцията "proxy server" на браузера?. Идеята ми е да се направи такова прокси в USA да речем и да се ползва за да има потребителя тамошно IP.
Намерих GLYPE, но той е  не може да се ползва чрез смяна на данните в браузера.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To не софтуер,а просто пишеш в търсачката на браузъра„proxy server free usa„ и преписваш дадените от там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To не софтуер,а просто пишеш в търсачката на браузъра„proxy server free usa„ и преписваш дадените от там...

Нямам проблем да си намеря хиляда такива. Но искам да си направя мое, то няма да е в black листите например и тн....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв софтуер може да се ползва за web базирано прокси от тези, за които се попълват данните в секцията "proxy server" на браузера?. Идеята ми е да се направи такова прокси в USA да речем и да се ползва за да има потребителя тамошно IP. Намерих GLYPE, но той е  не може да се ползва чрез смяна на данните в браузера.  

https://www.google.bg/search?q=proxy+program&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=MjxNUu3vMIaOtQa1woCYAw#q=proxy+lite+server&rls=org.mozilla:en-US%3Aunofficial

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам проблем да си намеря хиляда такива. Но искам да си направя мое, то няма да е в black листите например и тн....

Пускате си една EC2 машинка, инсталирате и конфигурирате squid и сте в бизнеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко ли кратко ще е? :) И точно в щатите. Под носа на тамошните тайни служби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускате си една EC2 машинка, инсталирате и конфигурирате squid и сте в бизнеса

Може ли малко по-подробно как да я пусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко по-подробно как да я пусна?

Ето тук е описано. И да предупредя че тази виртуална машина се плаща!

http://aws.amazon.com/documentation/gettingstarted/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук е описано. И да предупредя че тази виртуална машина се плаща!

http://aws.amazon.com/documentation/gettingstarted/

А има ли нещо което става за безплатен хостинг? Така или иначе искам първо да ги изпробвам. После може и да помисля за плащане ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли нещо което става за безплатен хостинг? Така или иначе искам първо да ги изпробвам. После може и да помисля за плащане ...

Силно ме съмнява да има безплатен хостинг, който да ви разреши да си инсталирате прокси софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно ме съмнява да има безплатен хостинг, който да ви разреши да си инсталирате прокси софтуер

Има, аз например имам едно прокси на www.t15.org. Но то не ми върши работа, защото е с GLYPE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, аз например имам едно прокси на www.t15.org. Но то не ми върши работа, защото е с GLYPE.

Това е уеб базирано. Аз ви говоря за истинско прокси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е уеб базирано. Аз ви говоря за истинско прокси!

Да, ама кой софт мога да кача на такъв /засега/ хостинг? Това ми е и въпросът тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама кой софт мога да кача на такъв /засега/ хостинг? Това ми е и въпросът тук.

Втори път: не мисля че има безплатен хостинг, който ще ви разреши да инсталирате такъв софтуер

А при амазон можете да кандидатствате за безплатен (за една година) на най-малката машина, само че освен малката машина ще имате ограничение и на безплатния трафик (мисля е 10Г на месец)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втори път: не мисля че има безплатен хостинг, който ще ви разреши да инсталирате такъв софтуер

А при амазон можете да кандидатствате за безплатен (за една година) на най-малката машина, само че освен малката машина ще имате ограничение и на безплатния трафик (мисля е 10Г на месец)

Ок, щом не може - не може. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, щом не може - не може. Благодаря.

Вие все пак потърсете. Просто аз лично се съмнявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие все пак потърсете. Просто аз лично се съмнявам

Ок, хостинг - засега няма. А само тази програма ли става или има и други? Щото Линукса не ми е съвсем лесен. А ако има нещо под Windows, мога експериментално да го кача на втория ми компютър в нас, който е с друго IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, хостинг - засега няма. А само тази програма ли става или има и други? Щото Линукса не ми е съвсем лесен. А ако има нещо под Windows, мога експериментално да го кача на втория ми компютър в нас, който е с друго IP.

Има и за windows, но ви препоръчвам ако мислите да го слагате на виртуалка нейде из интернет да се понаучите как да работите с линукс. Защото можете да си вдигнете виртуалка с windows но трябва да се грижите за лиценз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и за windows, но ви препоръчвам ако мислите да го слагате на виртуалка нейде из интернет да се понаучите как да работите с линукс. Защото можете да си вдигнете виртуалка с windows но трябва да се грижите за лиценз и т.н.

Ще преценя коя програма, коя ОС и с какъв лиценз да съм. СЛед като пробвам. Коя мога да ползвам за Win ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще преценя коя програма, коя ОС и с какъв лиценз да съм. СЛед като пробвам. Коя мога да ползвам за Win ?

Преди години ползвах това: http://www.youngzsoft.net/ccproxy/ и се държеше прилично. НО задължително сложете аутентикация на проксито за да не го ползва всеки, а само този, който знае име и парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години ползвах това: http://www.youngzsoft.net/ccproxy/ и се държеше прилично. НО задължително сложете аутентикация на проксито за да не го ползва всеки, а само този, който знае име и парола

Да, аз забранявам всички IP та без моето  в .htaccess. А дали може да се ползва чрез прокси настройките в браузера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз забранявам всички IP та без моето  в .htaccess. А дали може да се ползва чрез прокси настройките в браузера?

какво намесихте .htaccess?

Да, ако настроите броузера на това прокси можете да броузвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво намесихте .htaccess?

Да, ако настроите броузера на това прокси можете да броузвате

Забранявам всички IP адреси без моя.

Благодаря, утре ще опитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.