Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

miniBeat

Депресия или? Зарязване, проблеми, страдание..

Препоръчан отговор

Здравейте хора.. Реших да си направя профил в този сайт и да ви споделя моето положение в момента.. Момче на 16г. съм, уча в Езикова Гимназия. Попринцип съм адски оптимистичен човек и винаги каквото и да става аз съм весел и съм в добро настроение, абе общо взето забавлявам се и се наслаждавам на живота.. Тази година месец Май се запознах с едно момиче, което още от пръв поглед ми хареса аадскииии много! Хубавата новина беше, че и тя ме хареса и така след като излязохме 1-2 пъти и нещата се получиха.. Цяло лято прекарах с нея, всеки ден излизахме, всичко беше прекрасно и просто перфектно, докато един ден аз тъпака я излъгах за едно нещо и тя се обиди адски много след като разбра .. Не ми говореше ии така се разделихме след 3 месечна връзка... 1 месец не се бяхме виждали, супер много ми липсваше докато един ден не отидох до нейното училище и не я зърнах за първи път от 1 месец насам.. Когато я видях сърцето ми започна да тупти бързо и сякаш нещо ставаше.. (не мога да го обясня) След това тя ми се обади да ми каже, че ме е видяла и че иска да излезем, излязохме и някакси просто се оправихме.. Един вид тя ми прости за моята лъжа.. ии така 2-3 седмици докато не ми каза, че нещата не се забравяли, лъжите не се забравяли ии най-лошото, че харесва друг вече и че вече не ме обича.. След като чух тези думи сърцето ми се скъса .. Може да го смятате за гейско и педалско момче да плаче, но наистина ми идва отвътре.. плаках много за нея (дори сега пиша това с насълзени очи), ходих сам на местата където сме прекарали най-дълго време, там плаках също .. Ии в момента я обичам наистина много, никога до сега не бях обичал момиче.. имал съм само 1 връзка преди, а и тя беше за 2-3 седмици.. А това е различно, много различно .. В момента постоянно си мисля за нея, лягам си с мисълта за нея, събуждам се и веднага тя ми е в главата :(  Ии сега съм в нещо като депресия, което не ми се е случвало никога в живота, тъй като още в началото споделих, че съм адски позитивен човек и винаги съм в добро настроение, но този път е някак различно.. Нямам желание за нищо.. Наистина я обичам много и искам да чуя вашите мнения, има ли смисъл да се боря за нея още и как да преодолея този период на "депресия" ...  ? :( Благодаря ви преварително! :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито!!! Пъврвото влюбване и разочарование. Всеки е минал по този път. Както се казва добре дошъл в клуба. Ще ти мине. Продължи да се радваш на живота и да си оптимист. Това мога да ти дам като съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизай с приятели,опитвай се да не мислиш за това и с времето ще забравиш,ще се появи друга и айде пак на ново.Главата горе и да не ти пука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ии в момента я обичам наистина много, никога до сега не бях обичал момиче.. имал съм само 1 връзка преди, а и тя беше за 2-3 седмици.. А това е различно, много различно.

Колко още ще смениш, и при всички ще е различно. ;)   Ще ти мине след време, докато отново не срещнеш момиче в което да се влюбиш...

Поздрави. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се научиш да се отделяш от майка си -отношенията със другия пол ще се уредят автоматично!

Безпрекословен принцип!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ти казаха и преди мен - честито сефте

и да - има и още и още такива любови да преживееш та...

свиквай

понякога се получава това взаимното, не те лъжа, ама доде уцелиш...

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите :) и все пак много бих искал да се съберем обратно, колкото и да не нарани, не знам защо, вероятно я обичам твърде много..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и все пак много бих искал да се съберем обратно, колкото и да не нарани, не знам защо, вероятно я обичам твърде много..

Всичко става, може някога да сте пак заедно, но в никакъв случай не се надявай на това.

Постарай се на не мислиш непрестанно за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-трудното нещо е да се научиш да надвиваш над собственото си "АЗ искам!". Някои цял живот не успяват ! Ако се замислиш - това е проблема !

Че какво като искаш ?!На кой му пука какво ти искаш?! От твоя гледна точка може и да си най-важния на света , ама света даже не знае че те има....

А на тебе какво ти пука?!!!!

"....Оти да се косим , като че ми мине?!...."     :)

Ще ти мине , като на всеки друг ! При кой по-лесно , при кой по-трудно - зависи от собственото ти Его....

Просто трябва да победиш в борбата "сам срещу себе си"....едва тогава можеш да твърдиш , че си преминал границата на юношеството.

Значи ! Тук въпросът не е за едно момиче пък било то и излязло от страниците на "Play Boy" , а за нещо много по-важно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки петък след обяд с Давид Грим завързваме тема за възвишени неща. Той винаги се допитва до мен, консултира се, държи на мнението ми. И ето днес по средата на много сложна операция ме помоли да я завърша. Изтръпнах, защото поемах нечовешка отговорност за успеха на операцията. Клиентът в никакъв случай не трябваше да остане на операционната маса през настъпващия почивен ден. На свой ред го попитах. Къде така по средата? А той ми обясни, че имал специален бръснар на повикване по домовете. Искал да се постриже. Давид Грим е плешив, с теме тиган и описвайки с две думи смело го соча за хомо еректус. Поради това му предложих смела идея да се постриже нула номер, даже един бръснач да си тегли и воаля Хот Чоколет в натуре. На предложението ми отвърна мъжки -  да, но жена му нямала да го възприеме. Дори ми разказа, за отминало време как си пуснал мустаци и какви проблеми изживял с законната си двукрака кобра. На което реагирах съучастнически с думите. - Ти отиваш да се постригваш, а аз ще продължа работата си около ремикса на "Книгата на живота". И тук му разказах какво мисля по въпроса. - Любовта ... дори чукчетата в Сибир разбраха, че любовта е измишльотина за педеругите!!! При нормалните  крайна цел на любовта е да си потъркат мръвките! И така до следващия сърбеж. Тук Давид Грим рухна и ме призна!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май и двамата с твоя Давид не сте случили на жени......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави я. ;)

Не мога просто така да я забравя.. тя някак означава много за мен.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-важното в случая е да не се чувстваш виновен. Както ги представяш нещата, тя се опитва да ти насади вина. Наистина лъжите са много лошо нещо, но в случая тя използва твоята грешка за да прикрие истинската причина. Истинската причина е че си пада по друг, за което ти нямаш абсолютно никаква вина.

Най-правилното според мен е да приемеш нещата такива каквито са и да продължиш по своя път напред. Не се опитвай да си я връщаш и да и лазиш в краката, защото това вече е педалско. 

Ако искаш съвет какво би ти помогнало. Със сигурност недей да ходиш сам по местата, които сте ходили. Да слушаш музиката която сте слушали и постоянно да мислиш за времето в което си бил с нея. Целия процес е труден, но общувай с други жени през това време. Дори да няма чувства, доста помага това :)

Успех и се дръж мъжки, без педалски работи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-важното в случая е да не се чувстваш виновен. Както ги представяш нещата, тя се опитва да ти насади вина. Наистина лъжите са много лошо нещо, но в случая тя използва твоята грешка за да прикрие истинската причина. Истинската причина е че си пада по друг, за което ти нямаш абсолютно никаква вина.

Най-правилното според мен е да приемеш нещата такива каквито са и да продължиш по своя път напред. Не се опитвай да си я връщаш и да и лазиш в краката, защото това вече е педалско. 

Ако искаш съвет какво би ти помогнало. Със сигурност недей да ходиш сам по местата, които сте ходили. Да слушаш музиката която сте слушали и постоянно да мислиш за времето в което си бил с нея. Целия процес е труден, но общувай с други жени през това време. Дори да няма чувства, доста помага това :)

Успех и се дръж мъжки, без педалски работи. 

Ееее благодаря ти много за съветите.  Просто си пускам смешни филми или излизам с приятели и се смеем и ми минава :D  Всеки ден се сещам за нея и когато това стане, моментално ми става супер гадно, но се опитвам да съм весел :) ииии да благодаря пак :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй каква е тая простотия бе хора.. обяснете ми... ще избере някво шибано тъпо ла*но, който няма да има никакви чувства към нея, а не мен.. а аз толкова много си я обичам наистина, защо не го разбираааааа..щфи12няфпкса;днашйфоеалфдкнас..  иии наистина си мислих, че е различна.. и още си го мисля де, но не до такава степен.. най-вероятно не ме е обичала или поне чувствата и са били нищожни, щом да изчезнат толкова бързо.. аз не съм спирал да я обичам, но..  оффффффф защо точно на меннн ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от safari_3
      На кратко събрах се с момче което живее в друга държава.Напунах работа и се преместих при него.Не след дълго бездействието и стоенето по цял ден удома сама започна да ме изнервя следоателно и започнахме постоянно да се караме.Той постоянно беше на работа,а аз не познавах никой там и не знаех езика.Един ден мн ми беше дотежало това положение и му казах че немога да живея повече така и искам да се прибера.Следователно отговора беше знаеш какво означава това.Което всъшност означаваше че трябва да се разделим,понеже и двамате сме против връзки от разтояние.В този момент се съгласих въпреки всичко.На следващия де вече бях размислила за това и уж вичко беше наред.Но този мой исказ така му се беше запечатал в главата, че стана непрекъснат повод за караници.След 2 седмици ми се наложи да се прибера по здравословни причини.И стествено от момента в който се прибрах постоянно се караме понеже той ми натяква за някакви малки неща,а аз съм си по чепата по характер и на всяко натякване отвръщам с обвинение че сам ме предизвиква.И така той иска да се разделим окончателно,а аз се опитвам да оправя нещата като естествено правя най-лошат грешка постоянно да му се моля и да го търся.Когато го питам какво изпитва към мен ми отговаря с "няма значение решението е взето и няма да се промени''.И сега си комуникираме.Когато питам как е какво прави ми отговаря като естествено се старае да спазва някаква дистанция.Надявам се на отговори от мъже защото явно не разбирам много добре мисленето им.Как да действам или дали този мъж изобщо изпитва нещо към мен.....
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
      Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
      Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
      Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
      Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
      По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
      В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
      В Instagram @kolevamon

• от Анонименн
      Сънувах как най-добрият ми приятел целува момичето което обичам.. какво трябва да означава това
    • от Ангел Богатинов
      Здравейте,
      От известно време имах проблем със стария рутер - губеше се мрежата или при стартиране на копа, след като не е бил ползван няколко дни, трябваше да се чака по 10-20 мин. за връзка.
      Смених рутера, защото мислих, че проблема е в него. Сега съм с TP-LINK TL-WR841N(EU). В началото всичко беше на ред, но няма и два месеца започна да се губи безжичната връзка. Реших, че локалния комп. може да създава проблем, за това го вкл. в допълнителния порт на медията. И отново се повтори същия проблем - ако локалния комп. не работи след няколко часа прекъсва връзката към рутера.
      Днес се оказа, че рутера не отчита връзка с интернет, а компа да. Проверих WAN порта на рутера - работи и не изгорял. Рестартирах до фабрични - нищо. Ъпдейтнах фърмуера до последна версия - отново нищо.
      Някакви идеи къде може да е проблема?
      П.П. Тествах кабелите първо на компа после и на рутера. Свързах и лаптопа към медията - след няколко минути го разпозна и свърза, т.е. имаше връзка към мрежата. Рутера е с клониран мак от настолния комп.
    • от Shanara
      От няколко дни насам имам проблем да свързвам телефона си с компютъра. 
      Светва ми светлината и телефона ми се зарежда, но не ми показва съобщението което ме пита как да се свърже. Просто нищо. 
      Не знам дали ми липсва някакъв драйвър или нещо друго е станало. 
      Телефонът е Леново А536
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.