Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
miniBeat

Депресия или? Зарязване, проблеми, страдание..

Препоръчан отговор

Здравейте хора.. Реших да си направя профил в този сайт и да ви споделя моето положение в момента.. Момче на 16г. съм, уча в Езикова Гимназия. Попринцип съм адски оптимистичен човек и винаги каквото и да става аз съм весел и съм в добро настроение, абе общо взето забавлявам се и се наслаждавам на живота.. Тази година месец Май се запознах с едно момиче, което още от пръв поглед ми хареса аадскииии много! Хубавата новина беше, че и тя ме хареса и така след като излязохме 1-2 пъти и нещата се получиха.. Цяло лято прекарах с нея, всеки ден излизахме, всичко беше прекрасно и просто перфектно, докато един ден аз тъпака я излъгах за едно нещо и тя се обиди адски много след като разбра .. Не ми говореше ии така се разделихме след 3 месечна връзка... 1 месец не се бяхме виждали, супер много ми липсваше докато един ден не отидох до нейното училище и не я зърнах за първи път от 1 месец насам.. Когато я видях сърцето ми започна да тупти бързо и сякаш нещо ставаше.. (не мога да го обясня) След това тя ми се обади да ми каже, че ме е видяла и че иска да излезем, излязохме и някакси просто се оправихме.. Един вид тя ми прости за моята лъжа.. ии така 2-3 седмици докато не ми каза, че нещата не се забравяли, лъжите не се забравяли ии най-лошото, че харесва друг вече и че вече не ме обича.. След като чух тези думи сърцето ми се скъса .. Може да го смятате за гейско и педалско момче да плаче, но наистина ми идва отвътре.. плаках много за нея (дори сега пиша това с насълзени очи), ходих сам на местата където сме прекарали най-дълго време, там плаках също .. Ии в момента я обичам наистина много, никога до сега не бях обичал момиче.. имал съм само 1 връзка преди, а и тя беше за 2-3 седмици.. А това е различно, много различно .. В момента постоянно си мисля за нея, лягам си с мисълта за нея, събуждам се и веднага тя ми е в главата :(  Ии сега съм в нещо като депресия, което не ми се е случвало никога в живота, тъй като още в началото споделих, че съм адски позитивен човек и винаги съм в добро настроение, но този път е някак различно.. Нямам желание за нищо.. Наистина я обичам много и искам да чуя вашите мнения, има ли смисъл да се боря за нея още и как да преодолея този период на "депресия" ...  ? :( Благодаря ви преварително! :)  

Редактирано от miniBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито!!! Пъврвото влюбване и разочарование. Всеки е минал по този път. Както се казва добре дошъл в клуба. Ще ти мине. Продължи да се радваш на живота и да си оптимист. Това мога да ти дам като съвет.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизай с приятели,опитвай се да не мислиш за това и с времето ще забравиш,ще се появи друга и айде пак на ново.Главата горе и да не ти пука!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ии в момента я обичам наистина много, никога до сега не бях обичал момиче.. имал съм само 1 връзка преди, а и тя беше за 2-3 седмици.. А това е различно, много различно.

Колко още ще смениш, и при всички ще е различно. ;)   Ще ти мине след време, докато отново не срещнеш момиче в което да се влюбиш...

Поздрави. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се научиш да се отделяш от майка си -отношенията със другия пол ще се уредят автоматично!

Безпрекословен принцип!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ти казаха и преди мен - честито сефте

и да - има и още и още такива любови да преживееш та...

свиквай

понякога се получава това взаимното, не те лъжа, ама доде уцелиш...

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите :) и все пак много бих искал да се съберем обратно, колкото и да не нарани, не знам защо, вероятно я обичам твърде много..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и все пак много бих искал да се съберем обратно, колкото и да не нарани, не знам защо, вероятно я обичам твърде много..

Всичко става, може някога да сте пак заедно, но в никакъв случай не се надявай на това.

Постарай се на не мислиш непрестанно за нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-трудното нещо е да се научиш да надвиваш над собственото си "АЗ искам!". Някои цял живот не успяват ! Ако се замислиш - това е проблема !

Че какво като искаш ?!На кой му пука какво ти искаш?! От твоя гледна точка може и да си най-важния на света , ама света даже не знае че те има....

А на тебе какво ти пука?!!!!

"....Оти да се косим , като че ми мине?!...."     :)

Ще ти мине , като на всеки друг ! При кой по-лесно , при кой по-трудно - зависи от собственото ти Его....

Просто трябва да победиш в борбата "сам срещу себе си"....едва тогава можеш да твърдиш , че си преминал границата на юношеството.

Значи ! Тук въпросът не е за едно момиче пък било то и излязло от страниците на "Play Boy" , а за нещо много по-важно !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки петък след обяд с Давид Грим завързваме тема за възвишени неща. Той винаги се допитва до мен, консултира се, държи на мнението ми. И ето днес по средата на много сложна операция ме помоли да я завърша. Изтръпнах, защото поемах нечовешка отговорност за успеха на операцията. Клиентът в никакъв случай не трябваше да остане на операционната маса през настъпващия почивен ден. На свой ред го попитах. Къде така по средата? А той ми обясни, че имал специален бръснар на повикване по домовете. Искал да се постриже. Давид Грим е плешив, с теме тиган и описвайки с две думи смело го соча за хомо еректус. Поради това му предложих смела идея да се постриже нула номер, даже един бръснач да си тегли и воаля Хот Чоколет в натуре. На предложението ми отвърна мъжки -  да, но жена му нямала да го възприеме. Дори ми разказа, за отминало време как си пуснал мустаци и какви проблеми изживял с законната си двукрака кобра. На което реагирах съучастнически с думите. - Ти отиваш да се постригваш, а аз ще продължа работата си около ремикса на "Книгата на живота". И тук му разказах какво мисля по въпроса. - Любовта ... дори чукчетата в Сибир разбраха, че любовта е измишльотина за педеругите!!! При нормалните  крайна цел на любовта е да си потъркат мръвките! И така до следващия сърбеж. Тук Давид Грим рухна и ме призна!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май и двамата с твоя Давид не сте случили на жени......

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-важното в случая е да не се чувстваш виновен. Както ги представяш нещата, тя се опитва да ти насади вина. Наистина лъжите са много лошо нещо, но в случая тя използва твоята грешка за да прикрие истинската причина. Истинската причина е че си пада по друг, за което ти нямаш абсолютно никаква вина.

Най-правилното според мен е да приемеш нещата такива каквито са и да продължиш по своя път напред. Не се опитвай да си я връщаш и да и лазиш в краката, защото това вече е педалско. 

Ако искаш съвет какво би ти помогнало. Със сигурност недей да ходиш сам по местата, които сте ходили. Да слушаш музиката която сте слушали и постоянно да мислиш за времето в което си бил с нея. Целия процес е труден, но общувай с други жени през това време. Дори да няма чувства, доста помага това :)

Успех и се дръж мъжки, без педалски работи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-важното в случая е да не се чувстваш виновен. Както ги представяш нещата, тя се опитва да ти насади вина. Наистина лъжите са много лошо нещо, но в случая тя използва твоята грешка за да прикрие истинската причина. Истинската причина е че си пада по друг, за което ти нямаш абсолютно никаква вина.

Най-правилното според мен е да приемеш нещата такива каквито са и да продължиш по своя път напред. Не се опитвай да си я връщаш и да и лазиш в краката, защото това вече е педалско. 

Ако искаш съвет какво би ти помогнало. Със сигурност недей да ходиш сам по местата, които сте ходили. Да слушаш музиката която сте слушали и постоянно да мислиш за времето в което си бил с нея. Целия процес е труден, но общувай с други жени през това време. Дори да няма чувства, доста помага това :)

Успех и се дръж мъжки, без педалски работи. 

Ееее благодаря ти много за съветите.  Просто си пускам смешни филми или излизам с приятели и се смеем и ми минава :D  Всеки ден се сещам за нея и когато това стане, моментално ми става супер гадно, но се опитвам да съм весел :) ииии да благодаря пак :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй каква е тая простотия бе хора.. обяснете ми... ще избере някво шибано тъпо ла*но, който няма да има никакви чувства към нея, а не мен.. а аз толкова много си я обичам наистина, защо не го разбираааааа..щфи12няфпкса;днашйфоеалфдкнас..  иии наистина си мислих, че е различна.. и още си го мисля де, но не до такава степен.. най-вероятно не ме е обичала или поне чувствата и са били нищожни, щом да изчезнат толкова бързо.. аз не съм спирал да я обичам, но..  оффффффф защо точно на меннн ..

Редактирано от miniBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йордан Георгиев Йорданов
      Моника Колева е R&B изпълнителка по-известна в интернет пространството със своите кавъри и авторски парчета.
      Моника Колева има 2 микстейпа/албума реализирани до сега, които записва в студиото си и обработва сама. 
      Първият микстейп се казва “She” и го пуска през края на 2015. Можете да го намерите в сайта на datpiff.com , както и на официалния й YouTube канал.
      Втория микстейп със заглавие “Sensual Seven” пуска през лятото на 2017 в канала си в YouTube за безплатно слушане за своите фенове.
      Също през 2017 Моника пуска първото си българско парче със заглавие „Проблем“. Парчето можете да чуете тук: https://youtu.be/KxtQmDMY2sg 
      По-късно през есента се появява на бял свят и ремикса, който е продуциран от M&M Beat'z x Tarky: https://youtu.be/exJXBR7_RuI

Последвайте Моника Колева:
      В YouTube https://www.youtube.com/user/sheeee33/featured
      В Instagram @kolevamon

• от Анонименн
      Сънувах как най-добрият ми приятел целува момичето което обичам.. какво трябва да означава това
    • от Ангел Богатинов
      Здравейте,
      От известно време имах проблем със стария рутер - губеше се мрежата или при стартиране на копа, след като не е бил ползван няколко дни, трябваше да се чака по 10-20 мин. за връзка.
      Смених рутера, защото мислих, че проблема е в него. Сега съм с TP-LINK TL-WR841N(EU). В началото всичко беше на ред, но няма и два месеца започна да се губи безжичната връзка. Реших, че локалния комп. може да създава проблем, за това го вкл. в допълнителния порт на медията. И отново се повтори същия проблем - ако локалния комп. не работи след няколко часа прекъсва връзката към рутера.
      Днес се оказа, че рутера не отчита връзка с интернет, а компа да. Проверих WAN порта на рутера - работи и не изгорял. Рестартирах до фабрични - нищо. Ъпдейтнах фърмуера до последна версия - отново нищо.
      Някакви идеи къде може да е проблема?
      П.П. Тествах кабелите първо на компа после и на рутера. Свързах и лаптопа към медията - след няколко минути го разпозна и свърза, т.е. имаше връзка към мрежата. Рутера е с клониран мак от настолния комп.
    • от Благой Великов
      Преди всичко останало искам да се извиня предварително, ако това не е мястото на тази тема ... 
      Станах свидетел на много интересен трик с карти. Ако някой може да го обесни да го направи, да можем и ние да се възползваме от това хихи. Значи трика, който наблюдавах е следния:
      Едно момче накара момичето да си извади телефона каза, че трябвало телефона да е iphone  защото не се получавало ама аз се съмнявам в това, защото той беше видял, че тя е с такъв телефон и искаше да направи номера на нея. Тъй, накара я да си включи калкулатора и каза да напише едно трицифрено число, след това още едно и още имаше, обаче не съм сигурен колко точно. Избора е абсолютно неин. Каквито числа иска тях пише. Накрая след като получи отговара и каза да звънне на този номер, а това беше неговия телефонен номер :О Хах. Ако някой знае как се прави нека обесни. 
    • от Shanara
      От няколко дни насам имам проблем да свързвам телефона си с компютъра. 
      Светва ми светлината и телефона ми се зарежда, но не ми показва съобщението което ме пита как да се свърже. Просто нищо. 
      Не знам дали ми липсва някакъв драйвър или нещо друго е станало. 
      Телефонът е Леново А536
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.