Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На телевизора от няколко дни излязоха хоризонтални три черни черти. ТВ-ра вече не е в гаранция. Скъп ли е ремонта и има ли смисъл да го нося на ремонт? Прадварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плазми от едно известно време не се произвеждат и продават масово - може би става въпрос за LCD?Какъв точно е моделът?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плазми от едно известно време не се произвеждат и продават масово - може би става въпрос за LCD?Какъв точно е моделът?...

Това пък как го измисли.

Плазми се произвеждат и се продават все още.

0070, носи го в сервиз, но не храни големи надежди.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък как го измисли.Плазми се произвеждат и се продават все още.0070, носи го в сервиз, но не храни големи надежди.

Не написах "не се произвеждат въобще", написах "не се произвеждат масово", особено в сравнение с LCD и LED панели. Просто имам наблюдение, че много хора държат да казват "плазма" на LCD и LED екрани също както казват "флашка" на 3G модем.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има тука врачки да отгатнат модела и от кое село си? Поне снимка на дефекта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм описа най-подробно проблема и няма значение какъв е модела на ТВ-ра и от кое село съм. На специалист като прочете веднага му става ясно. Тук говорим за принцип. Плазмата си е плазма. Какво занчение има каква е марката. Технологията е една и съща и се сглобява над 99% в една и съща старана, всички я знаем коя е. И какво значение има от кое "село" съм? Щом съм взем такъв телевизор най-вероятно няма да го дам за ремонт в селската железария. ;)

Селото е гр. София,

Модел: Samsung, 50" Class (49.9" Diag.) 550 Series 1080p Plasma HDTV (2010 model)

Редактирано от 00700 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел, шаси и т.н. имат значение относно техническата документация - да се види какво има вътре. Да се знае с какви модули е комплектувано. 

А селото е от значение за да получиш насока към колега от съответния сервиз.

Но ти си дървен философ и си знаеш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си проличава кой е дървения философ и кой колко е компетентен. Мнения ли си трупаш? ;)

Принципа на плазмените телевизори е един и същ, а относно сервизите, най добрите са оторизираните за конкретни марки.  Като си толкова "компетентен", какъв ти е коментара по казуса? И като има толкова значение марката, модела и т.н. ... , какво ти е мнението по казуса. Почна да ми става ясно как си натрупал двете хиляди мнения. Пълно е с отворковци, но като ти трябва коректно мнение ... . ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не стига че не знаеш, не стига , че не можеш не стига че даже не знаеш как да попиташ за мнение, а се пъчиш наистина като селянин!Нали видя колко са ти отговорили на въпроса?И май ще ти се наложи да посетиш "селската железария"Погледни си коментара. Какво мислиш че си обяснил? Едно и също повтаряш в два поста.Много работи имат значение, след като те пита човекът. Но ти си "софиянец" човек и не се сещаш, че тук не се врачува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич не ги сушай тия-нищо не разбират,само са праят на майстори! Така се оправя плазма http://www.youtube.com/watch?v=Ln_3aDI8XH0

Малко офтопик ,ма да поразведря темата :tongue2:  :offtopic_s:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавайте да спамите ... . Явно не четете какво съм написал, щом продължавате да спамите ... . Каква информация ви е нужна още и от това което дадох като информация, с какво ви помогна от първоначалната? ;)  Очаквам отговори, а не спам въпреки, че малко ме съмнява, дано не греша. Явно тук няма да получа отговор на въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавайте да спамите ... . Явно не четете какво съм написал, щом продължавате да спамите ... . Каква информация ви е нужна още и от това което дадох като информация, с какво ви помогна от първоначалната? ;)  Очаквам отговори, а не спам въпреки, че малко ме съмнява, дано не греша. Явно тук няма да получа отговор на въпроса.

Ми поспамих за да ти разведря темата ;) Ма нали не мислиш,че някой ще ти поправи плазмата тук ей така---от форума!!!

Има си сервизи за тия работи.Едва ли с някакви наставления от тук сам ще си я поправиш ;)

Занеси я на сервиз и се моли да не те резнат под кръста за ремон :D

Успех от мене :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм описа най-подробно проблема и няма значение какъв е модела на ТВ-ра и от кое село съм.

че е плазма плазма е.Само че ако смяташ коментара "на плазмата ми излязоха 3 черти колко ще ми струва" за подробна информация и точен въпрос...

Ходи питай в сервиза няма да те ухапят тук пък няма ясновидци да ти познаят сумата за ремонта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бъди уверен, че няма да получиш. Вервай ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам отговори, а не спам въпреки, че малко ме съмнява, дано не греша. Явно тук няма да получа отговор на въпроса.

Човека чака отговори , че дори ако може така някой от форума и да го оправи :)

Скалата ти е дал примерно видео  за оправяне :D тия гълъбарници така се оправят , не си мисли че и във сервиз срещу стотина лева ще ти го оправят :no-no: не се ремонтира такъв дефект - купува се нов панел или телевизор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно тук няма да получа отговор на въпроса.

Позна. 

И понеже си тъп, упорит, нагъл дървен шоп, който си знае всичко и не отговаряш на насочващите въпроси. ще ти кажа. Средната цена за ремонт на 50" плазма в Сф е 300 лв. Частите отделно. За досадници като теб - по 3,14. Ха сега гюмът е твой. Все още за разлика от Европата ползването му е безплатно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е тъп и шоп ... :), то си проличава по мненията. Зададох конкретен въпрос, т.е. някой със ходен проблем да сподели. Интелигентен човек без инженерно облазование може да разбере въпроса. Каква била марката, дали била плазма, ама плазмали ли е или не е .... . Не можете да четете ли? Всеки втори в БГ си мисли, че разбира от всичко. И явно как се трупат мнения от по 2, 3, 4 хил. ... :). По цял ден пред монитора спам.

Исках някой да сподели ако е имал сходен проблем как е излязал от казуса.

Относно образованието имам Икономическо и Инженерно. Много се вживявате. :)

Редактирано от 00700 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телевизора от няколко дни излязоха хоризонтални три черни черти. ТВ-ра вече не е в гаранция. Скъп ли е ремонта и има ли смисъл да го нося на ремонт? Прадварително благодаря.

Всъщност при тези телевизори (плазмени), както и при LCD/LED, най- често излизат черти, но не хоризонтални, а вертикални- както е клипа на Скалата, но понякога са по- различни, но пак вертикални. Та и в твоя случай: хоризонтални или вертикални са тия "черти"?

П.с. и да, ремонта, както е написал Филипов, не е никак евтин.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма нужда да сменяш панел ако не е удрян вазможно е да е от теконта а може и от захранващият блок ако може; покажи снимка

има вероятност и пиксели да са дали фера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.