Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Както е видно от заглавието ще  купувам нова кофигурация която основно ще се ползва за работа .Моля за вашите съвети и мнения.

1.Основно ще се работи с Adobe Creative Suite 6 Master Collection. (рядко за филми и/или игри) 2.Бюджета ми е 1800 лв .

3.Не мога да изпозвам нищо от стария компютър затова да включва и монитор . Не съм фенка на определена марка .

4.Овърклок: Не

5.Относно звука при работата на компютъра -ако може да е по тих -ще работи почти непрекъснато

6.Най вероятно ще поръчвам от nikem-bg .

Благодаря предварително на всички които ще се отзоват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 756.68 лв. с ДДС - Количка

Това бих си взел аз, даже щях да пускам същата тема като твоята за конфигурация за работа и тук там фулхд филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 756.68 лв. с ДДС - Количка

Това бих си взел аз, даже щях да пускам същата тема като твоята за конфигурация за работа и тук там фулхд филми.

Ако можеш да се обосновеш защо с i5 и тази карта R7 260X??? Тук не става въпрос за игри, а за други нужди като графична обработка. ;) Другото е ОК с малки изключения.

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да се обосновеш защо с i5 и тази карта R7 260X??? Тук не става въпрос за игри, а за други нужди като графична обработка. ;) Другото е ОК с малки изключения.

Това бих си взел аз, като ще го използвам и за фуллхд филми и да разцъквам по-някога. Мисля че картите на АМД Радеон са по добри за графично изчисляване.

Да не пущам друга тема затова писах тук търся конфигурация за същото без монитора.

Дай да видим твоето предложение.

Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е видно от заглавието ще  купувам нова кофигурация която основно ще се ползва за работа .Моля за вашите съвети и мнения.

1.Основно ще се работи с Adobe Creative Suite 6 Master Collection. (рядко за филми и/или игри) 2.Бюджета ми е 1800 лв .

3.Не мога да изпозвам нищо от стария компютър затова да включва и монитор . Не съм фенка на определена марка .

5.Относно звука при работата на компютъра -ако може да е по тих -ще работи почти непрекъснато

Незнам дали виждаш разликата между графичен дизайн и твойте филми и игри? Не исках да те засягам, но да пускаш мнение за филми и игри като темата е за съвсем друго нещо не се връзва. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали виждаш разликата между графичен дизайн и твойте филми и игри? Не исках да те засягам, но да пускаш мнение за филми и игри като темата е за съвсем друго нещо не се връзва. ;)

Мoята конфигурация, не става ли за Adobe Creative Suite 6 Master Collection? Айде да не спамим в темата, дай по-добро предложение като не ти харесва моето и какви са малките изкюченията много ми е интересно.

"рядко за филми и/или игри" - това не отхвърля филмите и игрите окончателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо този монитор за графичен дизайн, поставката му не позволява по точно нагласяне което е важно за графичният дизайн.

Хеон? Да няма да прави сървър - дай малко подробности за избора, повече изчилителна мощ ли има какво.

Това захранване 450W няма ли малко да издиша.

Този Н77 чипсет? Дали ще поддържа Xeon дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам, защо почнахте да спорите? Никой не е длъжен да се обяснява с колегите си, защо е дал определен вариант. Виж ако авторката на темата пожелае обяснение, това е вече нещо различно. Никой от вас останалите няма да се бръкне, за да закупи, което и да е от предложенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам, защо почнахте да спорите? Никой не е длъжен да се обяснява с колегите си, защо е дал определен вариант. Виж ако авторката на темата пожелае обяснение, това е вече нещо различно. Никой от вас останалите няма да се бръкне, за да закупи, което и да е от предложенията.

И аз търся подобна конфигурация затова ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз търся подобна конфигурация затова ми е интересно.

Виждам, че имаш някакви възможности да асемблираш(поне теоретични). И известни познания, а и най-добре знаеш какви са ти нуждите. Ако все пак не си уверен в себе си, или не намираш задоволително предложение тук или в другите налични теми, отвори си нова тема, за да намерим най-добрата сглобка заедно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо този монитор за графичен дизайн, поставката му не позволява по точно нагласяне което е важно за графичният дизайн.

Хеон? Да няма да прави сървър - дай малко подробности за избора, повече изчилителна мощ ли има какво.

Това захранване 450W няма ли малко да издиша.

Този Н77 чипсет? Дали ще поддържа Xeon дъното.

1. Поставката ли е най-големият кусур?

2. Xeon. Виж за какво се ползва и тогава виж разликата с i5, тогава пак ще си говорим.

3. От какво да издиша захранването от 69W проц. + видео(7870) 190W и обща консумация от макс. 300W за цялата система при 400+W подържани от захранването.

4. H77 сам може да провериш, ако знаеш къде разбира се. Ето ти отговора http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?v=AE72F6F9D4ADD0D7ABAFF6E317C9D2B4EA5EC37C964B87811EEF7D2C24C2DB72&s=Socket%201155&cs=Intel%20H77

Повече няма какво да добавя и смятам да не ти отговарям от тук на татък, а сам да прочетеш малко инфо.

ПС: Извинявам се за отклонението от темата, но беше ми интересно как толкова категорично се предложи система за игри при тема за съвсем друга цел!

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Поставката ли е най-големият кусур?

2. Xeon. Виж за какво се ползва и тогава виж разликата с i5, тогава пак ще си говорим.

3. От какво да издиша захранването от 69W проц. + видео(7870) 190W и обща консумация от макс. 300W за цялата система при 400+W подържани от захранването.

4. H77 сам може да провериш, ако знаеш къде разбира се.

Повече няма какво да добавя и смятам да не ти отговарям от тук на татък, а сам да прочетеш малко инфо.

ПС: Извинявам се за отклонението от темата, но беше ми интересно как толкова категорично се предложи система за игри при тема за съвсем друга цел!

За мен в подобна конфигурация монитора е на първо място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправи сокетите,и рама е по-добре да е в двуканален режим -дъното си има 4 слота за рам

Едно и от мен 

23 LG IPS237L-BN LED IPS

8G DDR3 1600 SILICON POWER 2Х

SAPPHIRE VAPOR-X R9 270X 2G G5

XEON E3-1230V3/QUAD/3.3/8M/B0X

PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

ASROCK H87M PRO4 /LGA1150

1810 лв Линк

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете с тези клонингови акаунти и да ми пускате конфигурации за които хал хабер си нямате!

Дъно: LGA 1150

Процесор: LGA 1155

Сумати пичурки в този форум...!

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете с тези клонингови акаунти и да ми пускате конфигурации за които хал хабер си нямате!

Дъно: LGA 1150

Процесор: LGA 1155

Сумати пичурки в този форум...!

Значи трябва да съм безгрешен а поне си я поправих и ще бъда по внимателен за напред какво ме нападаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора задължително трябва да е 16/10- Dell U2412M 24 Wide e добър и не много скъп.

Редактирано от Papugai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително на всички които ще се отзоват.

Крайна цена 1 791,63 лв.

1. По това изискване всичко е налице.
2. Бюджет - спазен.
3. Включен монитор - перфектен(с повече от 24' от 1/2м. разтояние човек става разноглед.
4. ОК
5. Захранването и кутията са сравнително тихи, видеокартата напрактика е безшумна, сложил съм допълнително охлаждане на процесора с оглед тишина.
6. Конфигурацията е от ''Sky'' - смятам, че са достатъчно коректни.

П.П. Без записвачка! Ако се добави крайната сума възлиза на 1821.27лв.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jotto_del

Ти тази компания ТТ  ги отписа направо аз съм им фен от 10 години.

Имаш наблюдения , че горят бързо ли тази серия захранване?

В емаг цената е дадена без отстъпката от 10%,  крайната цена е важна, а тя е по-евтина от никем със сигурност.

За картата добре, но по-скъпа не се връзва в този бюджет и няма и смисъл от по-силна, тази конфигурация ще работи с продуктите на адобе , че и ще си подсвирва.

Благодаря за съвета.

Ами кое придложение все пак да избере колежката и аз също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.