Премини към съдържанието
cecov

Отслабване чрез пиене на бира !

Препоръчан отговор

Както е известно, 1 калория е количеството енергия, необходима за затоплянето на 1 грам вода до температура 1°C. Ето защо, ако изпием 1 литър студена бира, с температура 4°C, то нашия организъм за да я затопли до температурата натялото, ще изразходва следното количество енергия :

1000гр Х (37°C-4°C) = 1000 Х 33 = 33000 калории.

Като извадим енергиината стойност на самата бира, която е около 10000 калории, получаваме 23000 калории чисто отслабване, което се равнява на приблизително 30 минути бягане.

Следователно - пийте повече студена бира за да отслабвате ! Наздраве :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После като кажа, че съм на бирена диета всички ми се смеят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбирам защо въпреки че, прекарвах часове на пътечката във фитнеса си останах дебел. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие дебел алкохолик виждали ли сте? Щото аз - не biggrin.gif Да живее бирата :rolleyes::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Времето вече е напълно подходящо за започване на диетата ;) Ако видите човек, който смело излива една след друга чаши бира в гърлото си, мислете за него като за полагащ сериозни грижи за тялото и здравето си ! Може и да съм аз , кой знае ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се подхожда внимателно по въпроса. То вярно, че съвременната бира в повечето случаи прилича на една друга пенлива течност, а на времето каква бира имаше... Не бива и да се допускат груби грешки като при германците, които смесват пиенето на тази полезна за бъбреците течност с яденето на наденички. Също трябва да се избягва консумацията на повече от 10-на литра на едно сядане, предизвикващо два странични ефекта:

1) чести посещения, до тоалетната, която може и да не е безплатна, а през това време бирата се стопля и лечебният ефект намалява.

2) понякога после боли глава и дори умерената употреба на бира не помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това е без значение , когато отпия от любимата си напитка.

Да живей България !

Да живей Бирата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък всеки ден пия до 2 литра бира,и ми приказвали,че не било полезно :ph34r:

Да живее България и българската бира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-Наздраве,де ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега разбирам защо въпреки че, прекарвах часове на пътечката във фитнеса си останах дебел. cool.gif

Малко ти е биратаааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вие дебел алкохолик виждали ли сте? Щото аз - не biggrin.gif Да живее бирата :ph34r::wors:;)

Значи още не съм алкохолик. По принцип когато се мине на твърдо ставаш алкохолик.

Сега сериозно. не съм съгласен, че от бирата се отслабва. Най-малкото се разширява шкембето. Освен това се нарушава нормалното хранене на организма, което води до много бавен метаболизъм. Така, че тия калории не само се компенсират, но и прекоменсират ;)

ПП: от 3 години съм на бирена диета, което ще рече минимум 5 бири на ден. Резултатът е плачеван. Теглото ми е доста по-голямо( 10 кила, но не мускули, което може да рече, че имам 10 кила мускули отдолу и 20 кила сланина отгоре ;) ) На снимката съм след едногодишна бирена диета. Ся ме е срам да си пусна снимка ;)

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи още не съм алкохолик. По принцип когато се мине на твърдо ставаш алкохолик.

Сега сериозно. не съм съгласен, че от бирата се отслабва. Най-малкото се разширява шкембето. Освен това се нарушава нормалното хранене на организма, което води до много бавен метаболизъм. Така, че тия калории не само се компенсират, но и прекоменсират :lol6:

ПП: от 3 години съм на бирена диета, което ще рече минимум 5 бири на ден. Резултатът е плачеван. Теглото ми е доста по-голямо( 10 кила, но не мускули, което може да рече, че имам 10 кила мускули отдолу и 20 кила сланина отгоре :jeer: ) На снимката съм след едногодишна бирена диета. Ся ме е срам да си пусна снимка ;)

5 бири дневно? laugh.gif Много са малко,bildera,за да има ефект biggrin.gif Трябва поне по една каса дневно да пиеш,за да кажеш,че си на диета cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заговорихме по темата НАЗДРАВЕ :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега сериозно. не съм съгласен, че от бирата се отслабва. Най-малкото се разширява шкембето. Освен това се нарушава нормалното хранене на организма, което води до много бавен метаболизъм. Така, че тия калории не само се компенсират, но и прекоменсират :)

ПП: от 3 години съм на бирена диета, което ще рече минимум 5 бири на ден. Резултатът е плачеван. Теглото ми е доста по-голямо( 10 кила, но не мускули, което може да рече, че имам 10 кила мускули отдолу и 20 кила сланина отгоре :shock11: ) На снимката съм след едногодишна бирена диета. Ся ме е срам да си пусна снимка :blink:

Батка,бирата требе да е 4 градуса изстудена,за да има ефект ;)

backata

av-94251.jpg

Новак

Група: Потребители

Съобщения: 6

Дата на регистрация: Днес в 07:51ч.

Потребител # 94 251

Много странно????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То бира хубаво , но в тези жеги само се потиш от нея .

Водна чаша пълна догоре с лед , 50 грама джин + изцеден лимонов сок .

това е питие за лятото .

иначе за диетата не ми се вярва , бирата е много хранителна и едва ли се отслабва .

:help wanted:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Батка,бирата требе да е 4 градуса изстудена,за да има ефект :P

От фризера я пия брато, ама ефекта е да не ям, а да наддавам на шкембе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
5 бири дневно? laugh.gif Много са малко,bildera,за да има ефект biggrin.gif Трябва поне по една каса дневно да пиеш,за да кажеш,че си на диета cool.gif

Докторе, ти ма караш да прая черния си дроб на пастет :P:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.