Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

аддс

Търся widows xp за 1BG RAM

Препоръчан отговор

Здравейте някои можели да ми каже дали има windows xp за 1GB RAM  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка версия на тази операционна система може да работи с 1ГБ памет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специална версия за 1GB оперативна памет няма. Инсталирайте 32 битова версия (x86), или се насочете към някоя лека Линукс дистрибуция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност няма достатъчно "тежка" версия на ХР, че да има проблеми да работи на компютър с толкова памет, дори след всички сервизни пакети и други ъпдейти. Проблем могат да се окажат допълнително инсталираните програми. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата е.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като сложи антивирусна, става весело...

Тук не става въпрос за антивирусна, те си тежат така или иначе и на машиини с повечко оперативна памет. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 1GB рам и ползвам microsoft essential и нямам никакъв проблем, а и съм ползвал и Аваст и двете не са проблем за рамта, както и за уин-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брях!!!! :lol6:

На нашите РС-то е с ХР2 и Rам 480 с инсталирана Опера 12.16 и Аваст 2014 и ... , и ...., и......,и .........

Работи си без особенни грижи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брях!!!! :lol6:

На нашите РС-то е с ХР2 и Rам 480 с инсталирана Опера 12.16 и Аваст 2014 и ... , и ...., и......,и .........

Работи си без особенни грижи!

Интересното става катъ сложиш sp3 останалите ъпдейти и накачиш всичките си програми...И отвориш няколко тежки таба на браузера:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното става катъ сложиш sp3 останалите ъпдейти и накачиш всичките си програми...И отвориш няколко тежки таба на браузера:

Публикувано изображение

Ще да тарябват компромиси.

В предвид това ,че ХР и машини с подобни параметри вече са антики - не трябва да се очаква много.

Не е редно и да се опитваме да правим съпоставка мижду "Трабант" и "Порше", нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не трябва. Защото темата е за конкретна машина. За която нищо още не знаем, освен че е с 1ГБ оперативна памет?! Чакаме автора на темата, да даде повече подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези антивирусни тотално се отклонихте от темата, и я превърнахте в мерене на нямам да казвам какво... Помислете отново върху това за какво да оптимизирани различните версии на ОС, и пак си спорете (жокер - пост 3 от темата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

JustMan, MSE не я броим за антивирусна....някой друг се беше изцепил за Аваст. Само ще го светна, че новите версии станаха тежки за старите бараки. А пуснеш ли пълно сканиране, можеш спокойно да се гръмнеш. В допълнение отваряш повече от два таба в браузера(които също станаха тежки) и кво правим?! Автора да добави поне е още 1гб. рам и ще му е по-свободно във врата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

JustMan, MSE не я броим за антивирусна....някой друг се беше изцепил за Аваст. Само ще го светна, че новите версии станаха тежки за старите бараки. А пуснеш ли пълно сканиране, можеш спокойно да се гръмнеш. В допълнение отваряш повече от два таба в браузера(които също станаха тежки) и кво правим?! Автора да добави поне е още 1гб. рам и ще му е по-свободно във врата.

Е, аз съм се изцепил за Аваст, а ти ако щеш приеми факта / прочети ми поста. Нямам никакво намерение да си губя времето, че да ти доказвам.

Все още чакаме автора да даде повече данни за машината си.

Няма причина да се безпокой да инсталира ХР на машина с 1GB ram, но ако има възможност, да добави и още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще да тарябват компромиси.

В предвид това ,че ХР и машини с подобни параметри вече са антики - не трябва да се очаква много.

Не е редно и да се опитваме да правим съпоставка мижду "Трабант" и "Порше", нали?

Какви антики бре? На майка ми до вчера беше с 256 РАМ и накачулен с един куб боклуци сложени от някой баш специалист в някакъв сервиз.

На работата работя с P4 и 1 Гига РАМ и то с фотошоп е други програми. Без проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.