Премини към съдържанието
algor

Правителството на Пламен Орешарски II

Препоръчан отговор

Нека дискусията продължи в тази тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления algor. Отдавна трябваше да заиграе "метлата"

Ако правителството на Орешарски беше оставено да работи на чисто, както тук и сега, то можеше и да покаже някакъв резултат. При провал всички единодушно щяха за го "изритат". 

Какво имаме в момента:

- Политически интриги

- Сплетни и провокации

Ха да видим докъде ще стигнем с Гньовщината си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам новини и какво да видя. На Орлов мост е пълно с пенсионери и цигани. Те, ако са бъдещето на България, благодаря не искам такова управление.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам новини и какво да видя. На Орлов мост е пълно с пенсионери и цигани. Те, ако са бъдещето на България, благодаря не искам такова управление.

Нима?!

Всякакви хора има, както и в Пловдив - и аз гледах новините.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нима?!

Да.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледам новините ,и видях как химна на България беше изпян пред една тълпа от хора,от които повечето не знаят български.Същите тези мургавите казват че са българи само когато отидат да крадат в чужбина.

Не искам да защитатвм и ония в Пловдив ,щото не ги искам и тях.

Пълен фарс и на двата митинга.Вместо да си мерят митингите ,да бяха дарили парите на някой дом за сираци.Да горят в ада и Орешарски,и Борисов,и Местан ,и всичката политическа сган!

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мога да кажа? Гледам митинга на ГЕРБ, гледам митинга на БСП. Идва ми говорещите и от двете партии да ги ударя с нещо тежко. Възмутен съм от наглостта им. Изрично студентите казаха, че нямат нищо общо нито с едните, нито с другите. Показаха го, като еднакво се изпречиха и на колите на ГЕРБ и на тия на БСП. И те продължават най-нагло да приписват протестите едни на други. Да политизират народното недоволство. Аз подкрепям протестиращите студенти, нито ГЕРБ, нито ДПС, нито Атака, нито БСП, нито СДС, нито...нито...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислена работа.

Разходиха някакви хора от провинцията на държавни разноски от партийната субсидия от нашите данъци!

Дано да имат време селяните да отидат до някой мол да си купят нещо за спомен от екскурзията :lol6:

Същото като Северна корея-и там гладуват но харчат държавни пари за манифестации ,които не доказват нищо на никого!

Който са го мъкнали по манифестации едно време сигурно си спомня как ни заплашваха ,че ако не отидем ще ни накажат във училище и няма да завъшим класа!

Затова-партиите да се издържат само от членски внос и ако искат до Тамбукту да ходят на екскурзия на своя сметка! :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са подкупени хора за мен. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе тя, темата пак се извъртя, та струва ми се "метлата" пак ще играе.

simtech  и  KiriL Cox

Възмутен съм от наглостта им. 

Пълен фарс и на двата митинга.Вместо да си мерят митингите ,да бяха дарили парите на някой дом за сираци

Heline

Това са подкупени хора за мен.

За да сме честни, то под един знаменател всички. И Гербери и Социалисти и ....!?! Че са падкупени, подкупени са!

С наглоста какво обаче ще се прави, та тя е велика а и изводи няма!

Затова-партиите да се издържат само от членски внос и ако искат до Тамбукту да ходят на екскурзия на своя сметка!  :(

Да, абсолютно прав си. Стане ли това, то ще забравим и за протести и разходки и купени медии.

Като гледам и слушам днешните коментари, то струва ми се , че чашата на търпението вче взе да прелива във връзка със всичко случващо се!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен главните виновници за положението в което се намираме са лидерите на БСП и ГЕРБ.

Ако членовете на тези партии проявят здрав разум и ги сменят, много неща биха се променили към добро.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

протести пак ще има -ама за своя сметка

не както сега -аз съм против дадена партия ,а тя демонстрира срещу мене със моите пари

Дето се вика -обесения да си плати въжето

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големите скандали поне за сега не са с адрес БСП и ГЕРБ а от ДПС

То това и слепите го видяха вече.На мен ми се струва ,че бандитската машина в ДПС е много по-голяма от колкото си мислим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ДПС са платили 70 000 лева за двата влака, които докараха техни симпатизанти днес по обяд в София, за да се включат в общия им митинг с БСП на "Орлов мост". Това обясни изпълнителният директор на БДЖ Християн Кръстев пред "Нова тв". 

Той уточни, че влаковете са по 1000 места. Според информации от вчера те са били с по 14 вагона. И двата извънредни влака бяха нощни, тръгваха от Варна и Бургас, имали са спирки по пътя и пристигнаха в София преди 11 часа на гара "Подуяне". 

Кръстев каза, че не знае дали в годините друг път БДЖ е ползвано за превозване на партийни симпатизанти, но че "непрекъснато имаме влакове, които са платени търговски влакове. Ние сме търговско дружество и нямаме право да не приемем желание на било чужденци, фенове или други ако искат да ги превозим". 

Редактирано от Puppet Master (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдеее!?! Пак се започна с Офтопика, Спама и Глупустите. 

Нещо постовете взеха хич да не се връзват с темата "Правителството на  Пламен Орешарски".

Какво стана? Че нали днес щеше да е превратен момент, последния ден на това правителство? 

Бляновете и мечтите на някой хора са май в повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и щеше да стане с: "мелета на агидки, кръв и огън" или нещо от сорта. Искам от Wankata  официално извинение тук в коментар, затова че наплаши съфорумките и дори моя милост, в предишната част на темата :)

Гледах бае г. Лилов на видеото. С изключение на това че пусна уйума за това че парите, които Бисеров е пращал, са на Ал-Кайда, всичко останало вече го бях, чувал или чел, макар и не на едно място.Не видях показване на документи, а само твърдение за тяхната наличност. Не видях и чух обаче изказване против партии, а съвсем конкретна насока към отделни личности, като господина специално подчерта, че няма доказателства, че има партийна политика и поддръжка, за дейстията на въпросните личности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кого, викаш, съм наплашил и с какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кого, викаш, съм наплашил и с какво?

Мен наплаши. Със слуха за пробива във валутния борд. Какво като е слух. Стана нужда да повтариш, че е така в последващ коментар.  T-50 ти се поскара тогава :)  Има и други нещица. Но ако благоволиш да изчетеш вчерашната дискусия, вероятно ще си ги намериш и сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламен мълча, мълча и накрая се наака с изказването си за уволняване на длъжностни лица, които работят срещу правителството. 

СерГЕЙ и Доган трябва забранят на Орешарски да прави изявленияна собствена глава, явно хич не му се отдава. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде първо ти:

За "пробив във валутния борд" и цена от 8-10 лева за 1 евро се говори още от миналата зима. Снощи докато въртях каналите, попаднах и на информация за шесткратно нарастване на търсенето валута, т.е. някой масово прехвърля левове във валута. Сега пак потърсих, но официална информация, или дори жълта статия по въпроса, не успях да открия никъде. Като махнеш някои от водещите в "СКАТ", никъде нищо не съм видял по въпроса.

Засега го смятам за слухове, и дано не е вярно.

Прочети още веднъж - бавно и внимателно:

Цитат

Не съм си поставял за цел да плаша когото и да било, опазил ме Господ. Казвам си мнението така, както и вие.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам това за достатъчно. А нещо да кажеш за очакваните боеве? Щото и аз чаках, чаках да чуя новина.. И чух, обаче...За Либия. Явно там "демократизацията" още не е довърщена. Явно в България е довършена, защото и...страната е довършена, и народа е  довършен :( Дори една обикновена тупалка с дръжките на плакатите с лозунгите не е имало :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Посочи къде съм казал "боеве", още повече точно днес.

2. Още очаквам конфликти, и то сериозни, ако тази политика продължи. Не веднага, но това ми е мнението.

3. Казах, че преднамерено се смесват демонстранти с футболни агитки, и добре че тия, дето са им плащали, са им обяснили добре на майчин език какво да правят и какво не. Поне дотам им стигна акълът, което е някакъв напредък все пак.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, добре че няма да е веднага. Щот се бях сврял в миша дупка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toй вчера говори, достатъчно за един месец, след време пак. Ако му разрешат началниците. Местан днес направи грешка като говори на български, явно половината от електората му не го разбра, трябваше да си го кара както на предизборните му митинги. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.