Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся хостер за minecraft сървър замяна ще получава 80 % от печалбата изисквания:

CPU:Над 2,40 Ghz 2 core

Ram:16 GB DDR3 (12 GB ще бъдат дадени само за сървъра)HDD:45 GB (за сървъра)Интернет: над 85mbps при upload и dowload  да сте с реално ип

Да хоствате : 20/7 

Ако отговаряте на тези изисквания пишете тук и на лс или skype:bobara333

БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За колко народ ще е този сървър? 1000 за рамта и харда пък 20 за процесора? С другите изисквания процесора трябва да е поне Intel Xeon.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За колко народ ще е този сървър? 1000 за рамта и харда пък 20 за процесора? С другите изисквания процесора трябва да е поне Intel Xeon.

Ами сървъра ще бъде за 500 слота и съм виждал други сървъри с 600 слота с intel i7 ако намеря хостер с два процесора Intel Xeon тогава няма да има грам лаг на играчите и със  толкова вида на игра (Survival,PvPSurvival,Prison-JailBreak,SkyPvP,Minigames-16games)това ще бъде най добрия сървър на minecraft направен за Българските фенове на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колегата вече е посочил, че явно не сте добре запознат с разпределението на ресурсите и нужният хардуер. Седнете прочетете още малко. Възможно е да се стигне до идеята да си набавите хардуера и сам да хоствате това което искате. Намират се втора ръка сървъри повече от достатъчно покриващи изискванията, при това на прилично ниска цена. Никой не би се наел да си дава машината, срещу 80% от неизвестно каква сума. Ами ако вместо в печалба инвестицията се окаже на загуба.Тогава, вместо да му давате, ще му вземате ли?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих ви предложил като за начало нещо такова или такова и когато се види че има интерес да се мине на по-сериозна машина. Като sliderum е напълно прав за намека ми.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колегата вече е посочил, че явно не сте добре запознат с разпределението на ресурсите и нужният хардуер. Седнете прочетете още малко. Възможно е да се стигне до идеята да си набавите хардуера и сам да хоствате това което искате. Намират се втора ръка сървъри повече от достатъчно покриващи изискванията, при това на прилично ниска цена. Никой не би се наел да си дава машината, срещу 80% от неизвестно каква сума. Ами ако вместо в печалба инвестицията се окаже на загуба.Тогава, вместо да му давате, ще му вземате ли?

Прав си но аз дори да си взема една от машините изобщо не разбирам от тях нищо и как да си къча сървъра и да го  пусна. И  ако вие минало през главата кой човек ще си хване да хоста на 13 годишно дете сървър дето не знае  че има сървъри с два процесора . Преди 7 месеца намерих такъф човек и не беше дете а възрастен дори и форум направи но  аз напуснах и до сега го държи ето и форума www.ironcraft-bg.com .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, сам си отговаряте на въпроса, дали някой освен тук във форума, за раздумка, би Ви обърнал сериозно внимание, при описаните обстоятелства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм бил хостер на Minecraft сървър миналата година с моя компютър не е толкова трудно :) Имах места 50 и всеки ден играеха по 30 човека :) Хостер бях 4,5 месеца от Ноември месец до Април месец, в момента също хоста сървър на Live For Speed не ми пречи още един сървър ако си навид пиши, но проблема, е че много хора не оцеляват това което правят хостерите...На мен нищо не ми пречи да пусна още един сървър,навит на 80%  :lol6::)

Живо,Здраво!

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става въпрос за съвсем различен, очакван брой потребители ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако изкарате редовни 100 човека в този сървър аз ще ви дам 100 лева  :lol6: малко не ми се вярва....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интернет на оптика (задължително) 2 процесорна машина сървър съответно и място за нея защото много бучи  :)  Само интернета,тока и инвестицията в сървъра ще ви стъпят на 600 лева  та  не знам колко месеца трябва да бичи  тоя сървър да се върне само първоначалната инвестиция !!! Хостването на игри не е като да продаваш близалки и дъвки  в голямото междучасие . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако изкарате редовни 100 човека в този сървър аз ще ви дам 100 лева  :lol6: малко не ми се вярва....

А бе аз  при стария хостер ваканцията средно от gametracer за 31 дни пишеше 231 човека а всяка вечер  300  фул беше сървъра ама го напуснах форума му www.ironcraft-bg.com

Ако сървъра го направя само за премиум ак ще може minecraft да ме спонсорира малко но вече мисля да си взема сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А бе аз  при стария хостер ваканцията средно от gametracer за 31 дни пишеше 231 човека а всяка вечер  300  фул беше сървъра ама го напуснах форума му www.ironcraft-bg.com

Ако сървъра го направя само за премиум ак ще може minecraft да ме спонсорира малко но вече мисля да си взема сървър.

В Minecraft няма "премиум" и "непремиум". Купуваш си играта и играеш? А, чакай малко, имаш предвид, че биха те спонсорирали, при положение, че би направил небеизвестния си сървър само за хора, закупили си играта? Абсурден си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За минекрафт сървър 100 човека влизат ако сървъра си струва но не знам как преди 8 месеца с  първият ми сървър който са влизали повече от трима играчи и до ден днешен си работи с 300 слота и няма смс услуга а хостера си го държи още но ако намеря един такъв човек ще мога 300 играчи да има вечерта но всички сте прави за издръжката на сървъра Благодаря ви се пак !

За минекрафт сървър 100 човека влизат ако сървъра си струва но не знам как преди 8 месеца с  първият ми сървър който са влизали повече от трима играчи и до ден днешен си работи с 300 слота и няма смс услуга а хостера си го държи още но ако намеря един такъв човек ще мога 300 играчи да има вечерта но всички сте прави за издръжката на сървъра Благодаря ви се пак !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vELiNiO
        Адаптер (20V 3.25A) - 15лв.

Дисплей - 30лв.

Процесор Intel® Celeron® M Processor 410 с охлаждане към него - 10лв.

RAM памет DDR2 667MHz 512MB - 5лв.

DVD записвачка - 10лв.

Дъно (на 99% неработещо) - 5лв.

Звукови говорители (2х1.5W) - 10лв.

Тъчпад - 10лв.

Поставка за хард диск - 5лв.

Ralink RT2571WF Wireless модул - 5лв.

Горен капак - 10лв.

Долни капаци - 10лв.

Клавиатура - 10лв.

USB платка - 5лв.

Connector за оптично устройство 80GPL5100-A0 - 5лв.

Connector-и 35GWL5100-B0 и 35GWL5100-C0 - 5лв.

Дънната платка на 99% не работи, затова я продавам като неработеща. Частите са с неясно състояние, затова давам 1-2 дена тест период, след което ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от Flow.
        Здравейте,
        Преди почти две години ми помогнахте с избора за конфигурация, която си работи без никакви проблеми и до днес, за което много ви благодаря. Бих желал да ми дадете съвет, отнасящ се за ъпгрейд на конфигурацията. Тя е следната:

MSI B150M PRO-VDH LGA1151
        I3-6300 3.8GHz 4MB LGA1151 TRAY
        8G DDR4 2133 ADATA
        DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 200T
        HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3
        Zalman Case ATX Z1 USB3.0
        GB N960OC-4GD
        XFX TS 430W 80Plus Bronze Power Supply P1-430S-XXB9
        Ъпгрейда, за който говоря се състои в това да се добави ССД, както и втора плочка РАМ памет. Та въпроса ми е дали ще е подходящо и дали захранването ще издържи поддържането на добавките. 

Поздрави.
      • от teodor kirilov
        Искам да попитам от тези 3 - плочки рам памет тип: ddr3, кои са най-удачни да сложа? 
        п.с : ще сложа 2 плочки по 4gb ! 
        https://starmicroinc.net/micron-4gb-ddr3-1600mhz-pc3-12800-240-pin-non-ecc-unbuffered-dimm-1-35v-dual-rank-desktop-memory-mt16ktf51264az-1g6m1/

https://www.amazon.com/Hynix-PC3-12800-1600MHz-Unbuffered-HMT351U6CFR8C-PB/dp/B00A8M768E

https://www.amazon.com/Ramaxel-RMR5040ED58E9W-1600-PC3-12800U-Non-ECC-Unbuff/dp/B00QQ30XRA

Дънна платка: ASRock G41M-VS3
        Процесор: Pentium(R) Dual core CPU  E5800 @ 3.20GHz  3.19GHz 
        Видео карта: Radeon X1650 Series, обща графична памет 1 gb

• от MaDCoW
        Здравейте. Преди малко си отворих лаптопа и се зачудих какъв модел ми е RAM паметта, махнах плочките и до тук всичко добре, но след това ги сложих, пускам лаптопа, тръгва, и само черен екран.. Нито зарежда, нито нищо! Някой ако помогне ще бъде супер! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.