Премини към съдържанието
sonaki

Програма за сваляне на 1080p от YouTube

Препоръчан отговор

Здравейте,

YouTube са направили някаква врътка и вече с никоя от програмите които аз знам не мога да свалям 1080p HD качество видео клипове. Дайте някаква идея как да мине номера с някоя програма или нещо? Просто си свалям музика за флашката на TV-то и сега няма как да си сваля новите клипове в Full HD, може само до 720p да се сваля при положение, че клиповете имат 1080p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.clipconverter.cc/bg/ пробвай от тук

Не става... изкарва го, че има ама не успява да го свали, дори съм теглил програмата там изобщо го няма 1080p.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става... изкарва го, че има ама не успява да го свали, дори съм теглил програмата там изобщо го няма 1080p.

то всъщност формата не се ли води под mpeg4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Internet Download Manager сваля без проблеми от youtube и подобни сайтове, няма грешка програмата, но е платена :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плъгините на Firefox могат да свалят Full HD има и такива, които и на mp3 свалят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ги свали ако изобщо ги има. Определено от Youtube са направили нещо , не знам да ли е бъг или нарочно, но дори UltraHD клипове дето бяха допреди няколко дена с 2160р резолюция сега излизат само до 720р. Дано да е само временно.

Сaмо звука в .mp3 формат също липсва - излизат само .3gp, flv, mp4 и .webm.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, FlashGot (за Firefox) намира 1080p в youtube, ето снимка:

Публикувано изображение

Сваля ама като се опиташ да го пуснеш после с програма само черен екран и няма звук нито картина, пробвах с GOM плеъра и ми дава, че няма такива кодеци...

Редактирано от sonaki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваля ама като се опиташ да го пуснеш после с програма само черен екран и няма звук нито картина, пробвах с GOM плеъра и ми дава, че няма такива кодеци...

Да, така е. Липсва някакъв кодек. Ако пробваш с VLC Media player, няма проблем. Снимка:

Публикувано изображение

P.S. Хм, MPC HC също отваря без проблем 1080p (mp4) файла, странно...

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, така е. Липсва някакъв кодек. Ако пробваш с VLC Media player, няма проблем. Снимка:

Публикувано изображение

P.S. Хм, MPC HC също отваря без проблем 1080p (mp4) файла, странно...

На мен тези клипове ми трябват за TV-то, но сега като ги качих ми дава неподдържан формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен тези клипове ми трябват за TV-то, но сега като ги качих ми дава неподдържан формат.

Може би трябва да ги конвертираш в подходящ за TV формат, виж какъв точно се поддържа от плеъра на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би трябва да ги конвертираш в подходящ за TV формат, виж какъв точно се поддържа от плеъра на телевизора.

Аз искам да запазя реалното Full HD качество за да може човек да се наслади на хубавата картина. До сега никога като съм теглил никога не се е налагало да конвертирам видео винаги е тръгвало от 1-вия път. И колко филми съм изгледал през плеъра на TV-то...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога се получава добро конвертиране, пробвай. Ако не се получи, опитай HDMI връзка на TV с компа, друго не се сещам...

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да запазя реалното Full HD качество за да може човек да се наслади на хубавата картина. До сега никога като съм теглил никога не се е налагало да конвертирам видео винаги е тръгвало от 1-вия път. И колко филми съм изгледал през плеъра на TV-то...

Между рипване на видеофайл и конвертиране в различни разширения файлови формати, правите ли разлика. Резолюцията какво общо има с конвертирането на вида файл. Ако искате матрьошка го направете, ако е 1080Р пак ще си е толкова, ако го рипнете обаче и орежете резолюцията, вече е друго положението :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В твоя случай може телевизора да не поддържа енкодера, а ако е само контейнера е друго. Достатъчно да е копираш потока в друг разпознаваем от телевизорът контейнер, качеството не се променя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И най-хубавия конвертор който съм ползвал не успява да оправи видеото - http://prikachi.com/images/616/6785616I.png

И телевизора чете всичко, но просто от тубата са направили нещо и по никакъв начин не мога да го конвертирам или пусна на TV-то.

А с HDMI кабел варианта отпада защото ако ще е така аз направо ще ги пусна на монитора на компютъра. Нямам да стане дори и да разцепя екрана на 2 то ще стане мазало от звука например на игра и от музиката на клипа който ще върви на TV-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с IDM писахти на ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с IDM писахти на ЛС

Не става

Edit: След като ресетнах браузъра излезе 1080p с IDM.

Редактирано от sonaki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И най-хубавия конвертор който съм ползвал не успява да оправи видеото - http://prikachi.com/images/616/6785616I.png

И телевизора чете всичко, но просто от тубата са направили нещо и по никакъв начин не мога да го конвертирам или пусна на TV-то.

А с HDMI кабел варианта отпада защото ако ще е така аз направо ще ги пусна на монитора на компютъра. Нямам да стане дори и да разцепя екрана на 2 то ще стане мазало от звука например на игра и от музиката на клипа който ще върви на TV-то.

Аз хубав конветер не виждам, защото ФФ е много далеч от такова определение.

Има начин, с PowerDirector съм успявал да обработвам(става и за конвертиране) много видеофайлове, които дават грешки във всички конвертери, защото не им разчитат информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.