Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички. Бях решил да си купувам компютър след коледа, но се стекоха малко по-различно нещата при мен:)Първо се уредих с много евтин монитор. След това дойде проблема, че за да мога да използвам монитора на разделителната способност, която се препоръчва, трябва или да ъпгрейдна компютъра ми или да си купя нов, защото игрите ми сечат на високи детайли, а на по-ниска разделителна способност не ми харесва:)Пуснах на бъзик компютъра ми в продавалник и на същия ден го продадох, и сега съм без компютър ( пиша от офиса ми:). Та събота похарчих парите за ботуши на жената и шкаф от икеа ( споделям тази информация за да стане ясно, че нямам заделени пари:)Доста четох във форума за конфигурации за около моя бюджет, но все пак ще бъде много благодарен на всеки който ми предложи нещо и на мен. Първо искам да кажа, че компютъра ще го взема на изплащане и ще ви помоля да ми предлагате нещо от скай примерно, защото в никем не намерих да предлагат лизинг ( ако се бъркам моля ме поправете).Ето и малко информация, която може да ви бъде полезна:

1. Бюджета е от 1000 до към 1200 лева.

2. Компютъра ще се използва изцяло и само за игри. Не мога да конкретизирам точно какви игри, защото играя всякакъв тип.

2.1. Компютъра няма да се овърклоква, защото абсолютно нищо не разбирам от тези неща:)

2.2.Като цяло не държа толкова на тишината на компютъра, защото не работи постоянно.

3.Имам монитор и периферия, искам само предложения за компютъра. Нямам стар компютър от който да може да се ползва нещо.

3.1. Не държа на определени марки производители. Въпроса е да ми върши работа:)

И последно да попитам дали има смисъл да чакам коледните празници, смисъл дали може да изкочат някакви готини промоции, ако някой има наблюдения.

Благодаря предварително на отзовалите се. Отворен съм към въпроси, ако съм пропуснал нещо:)

Поздрави,

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 980DE3/U3S3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

4G DDR3 1333 GEIL ENH CORSA  2броя

1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA

POWER COLOR AX7870 2GBD5-A2DH

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Cooler Master GX Bronze, 450W

Общо 975лв.

Единствено захранването е от емаг което трябва да платиш , останалите части от никем могат да се вземат на изплащане!

Сумата която трябва да исплащаш е 905лв. умишленно не съм запълнил бюджета понеже лихвите са доста високи и изобщо не излиза изгодно да се купува по-този начин.

Конфигурацията ще ти представи доста прилични настройки за новите игри ,от теб зависи дали си готов да плащаш по-големи лихви на по-висока цена ,ако решиш да взимаш по скъпи компоненти!

За мен това е оптимално за твоите условия достатъчна производителност и възможно по-ниска крайна цена(след изплащането)!

Поздрави лек ден!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вариант за лизинг към Никем-а, мисля че работят с Булбанк, ето с i5:

GB B75-D3V /B75/LGA1155

I5-3470 /3.2G/6MB/BOX/LGA1155

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX

SAPPHIRE HD7950 3G G5 WITH BOOST LITE

PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

1222 лв, с малко по-скъпо видео, но определено си заслужава, защото ще играеш всичко на високи резолюции :)

Редактирано от cool_cool (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 A-DATA 2X

ASROCK H81M /1150

GB R9 270X OC 2GB GDDR5 GV-R927XOC-2GD

1.5T SG SATA 6G 64M 7200

1184 лв линк от никем май предлагаха "на изплащане" ,но не съм 100% сигурен.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моето предложение 130 лв над максималния бюджет е но за сметка на това мисля е доста интригуващо.

Количка.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моето мнение определено е дай малко повече но с преспектива няколко години поне, пък и на Power Color като марка сравнена със Sapphire не бих заложил...

вариант с още по-добро видео:

GB B75-D3V /B75/LGA1155

I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

GB GTX760 GV-N760OC-2GD

1 228 лв

Редактирано от cool_cool (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Бях решил да си купувам компютър след коледа, но се стекоха малко по-различно нещата при мен :)Първо се уредих с много евтин монитор. След това дойде проблема, че за да мога да използвам монитора на разделителната способност, която се препоръчва, трябва или да ъпгрейдна компютъра ми или да си купя нов, защото игрите ми сечат на високи детайли, а на по-ниска разделителна способност не ми харесва :)Пуснах на бъзик компютъра ми в продавалник и на същия ден го продадох, и сега съм без компютър ( пиша от офиса ми :). Та събота похарчих парите за ботуши на жената и шкаф от икеа ( споделям тази информация за да стане ясно, че нямам заделени пари :)Доста четох във форума за конфигурации за около моя бюджет, но все пак ще бъде много благодарен на всеки който ми предложи нещо и на мен. Първо искам да кажа, че компютъра ще го взема на изплащане и ще ви помоля да ми предлагате нещо от скай примерно, защото в никем не намерих да предлагат лизинг ( ако се бъркам моля ме поправете).Ето и малко информация, която може да ви бъде полезна:1. Бюджета е от 1000 до към 1200 лева.2. Компютъра ще се използва изцяло и само за игри. Не мога да конкретизирам точно какви игри, защото играя всякакъв тип.2.1. Компютъра няма да се овърклоква, защото абсолютно нищо не разбирам от тези неща :)2.2.Като цяло не държа толкова на тишината на компютъра, защото не работи постоянно.3.Имам монитор и периферия, искам само предложения за компютъра. Нямам стар компютър от който да може да се ползва нещо.3.1. Не държа на определени марки производители. Въпроса е да ми върши работа :)И последно да попитам дали има смисъл да чакам коледните празници, смисъл дали може да изкочат някакви готини промоции, ако някой има наблюдения.Благодаря предварително на отзовалите се. Отворен съм към въпроси, ако съм пропуснал нещо :)Поздрави,

Здравейте! Поздравления за доброто изложение! Ето моето предложение:      COOLER MASTER N300 Black, USB 3.0, w/o PSU      FORTRON RAIDER 550 SILVER, 550W      TOSHIBA 1000GB 7200rpm 32MB SATA III      GIGABYTE 970A-D3P, AMD 970, DDR III 2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066, AM3+            AMD FX-Series X6 6350, 3.90GHz, 14MB, BOX, AM3+, Black Edition      GEIL 2X4GB DDR III 1866 EVO VELOCE CL9      GIGABYTE 2048M R9 270X R927XOC-2GD DDR 5 PCI-E 3.0      LG DVD-RW GH22NS40, SATA, BLACK                                                                           Крайна цена 1 195,54 лв.                                                                          Няма да имате проблеми с игрите при посочената от вас резолюция! Всички компоненти са на високо ниво(е, без записвачката - там нещата са ясни). От ''Sky'' можете да пазарувате и с кредитна карта, но имайте в предвид, че търговеца си начислява такса в размер на 2% от сумата! Поздрави и успех с избора! :) П.П. А нещо и за разпускане: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7afoN7J6qoM Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на всички отзовали се на моята молба. След това да ви споделя какво установих днес ( може да е полезно на някой). Ако някой иска да си взима компютър на лизинг за сумата от 1200 лева за 2 години ще трябва да върне 500 лева лихва :shock11: Това е ако го вземете от Уникредит Къстъмър финанс или Джет кредит. И естествено този вариант отпада за мен, ще търся друг вариант :)Ще изчакам още малко за да видя дали още някой ще предложи нещо, и след това ще драсна за да споделя на какво съм се спрял.

П.П. Извинявам се за елементарния въпрос, но наистина не разбирам от тези неща :) Та лан карта трябва ли да се добавя към конфигурацията или тя е включена в някой от чарковете?

Хубав ден от мен :)

Редактирано от exus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Извинявам се за елементарния въпрос, но наистина не разбирам от тези неща :) Та лан карта трябва ли да се добавя към конфигурацията или тя е включена в някой от чарковете?

На дъното е! Тоест не трябва да се добавя!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На дъното е! Тоест не трябва да се добавя!

Поздрави!

Благодаря:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на всички отзовали се на моята молба. След това да ви споделя какво установих днес ( може да е полезно на някой). Ако някой иска да си взима компютър на лизинг за сумата от 1200 лева за 2 години ще трябва да върне 500 лева лихва :shock11: Това е ако го вземете от Уникредит Къстъмър финанс или Джет кредит. И естествено този вариант отпада за мен, ще търся друг вариант :)Ще изчакам още малко за да видя дали още някой ще предложи нещо, и след това ще драсна за да споделя на какво съм се спрял.

Хубав ден от мен :)

Ако го вземеш на изплащане за 12месеца към Джет оскъпяването ще ти е 195.24лв + застраховка която е препоръчителна 5лв на месец + 1,20лв банкова такса за превода.

За застраховката ти вадят душата да я сключиш но реално нищо не покрива и ако примерно си загубиш работата ти отлагат една вноска и толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново:)

Последно се спрях на потребителски кредит от Обб. За 2 години лихвата е към 198 лева или нещо такова. Сега имат някаква промоция.

Относно конфигурацията, не искам да обидя никой, но, като, че ли най-много ми допадна на сърцето тази на XECUTIONER:)Само искам да попитам дали може и дали няма да е по-добре да се смени процесора с AMD FX-Series X8 8320, 3.5GHz, 16MB, BOX,AM3+, Black Edition? Знам, че ще се оскъпи с около 40 лева, но няма да бъде проблем.

Поздрави, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :)

Последно се спрях на потребителски кредит от Обб. За 2 години лихвата е към 198 лева или нещо такова. Сега имат някаква промоция.

Относно конфигурацията, не искам да обидя никой, но, като, че ли най-много ми допадна на сърцето тази на XECUTIONER:)Само искам да попитам дали може и дали няма да е по-добре да се смени процесора с AMD FX-Series X8 8320, 3.5GHz, 16MB, BOX,AM3+, Black Edition? Знам, че ще се оскъпи с около 40 лева, но няма да бъде проблем.

Поздрави, 

Принципно при игри разлика м/у 6350 и 8320 няма да усетиш, но щом не са ти проблем парите го вземи! Винаги е добре да имаш запас от процесорна мощ!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно при игри разлика м/у 6350 и 8320 няма да усетиш, но щом не са ти проблем парите го вземи! Винаги е добре да имаш запас от процесорна мощ!

Поздрави!

Щом казваш, че няма да усетя разлика, нищо няма да променям. Направо ще поръчам това, което си ми предложил. Би трябвало да го сглобят те нали?

Като го купя ще пиша за да се похваля. Това за съжаление ще бъде най-рано следващата седмица.

Поздрави,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го сглобят, но трябва да го упоменеш това твое изискване!

Лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой има ли представа дали скай или никем имат и магазин или работят само онлайн?

Поздрави,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат, но са по-скоро офиси, а не магазини. Т.е. все пак трябва да ги поръчате предварително частите. Адресите ги има на сайтовете им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат, но са по-скоро офиси, а не магазини. Т.е. все пак трябва да ги поръчате предварително частите. Адресите ги има на сайтовете им.

Благодаря за инфото:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес ще си поръчвам компютъра и искам да попитам още един въпрос. Мисля да си взема и безжична мишка за около 20-30 лева. Примерно този модел А4TECH G3-230 WL NOShaking Opt Usb струва 20,40 лв. Въпроса ми е като е безжична има ли някакъв delay като играеш игри. И ако може някой да препоръча по-добра от тази горе долу за около 30 лева и да е от скай.

Благодаря предварително на отзовалите се:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зaбрaви с тaзи мишкa дa игрaеш игри! Aко игрите сa приоритет си вземи мишкa с кaбел!

И аз така предполагах. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес си поръчах конфигурацията, но ми казаха, че няма налична избраната видеокарта тази:GIGABYTE 2048M R9 270X R927XOC-2GD DDR 5 PCI-E 3.0

Може ли да ми препоръчате друга видео карта горе долу на тези пари. Избраната стурваше 360 лева.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI AMD Radeon R9 270X, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E - 350 лв. с безплатна доставка. Побързай докато е в наличност :-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.