Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,пиша защото имам проблем с OS,който е следния-всеки път щом си изключа компютъра той почва да качва ъпдейти на software-а,а после като го включа чакам към петнадесет минути за да конфигурира ъпдейтите,но после изписва,че се е провалила конфигурацията на ъпдейта и се включва.От какво може да е това?Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си нагласи ОС да проверява за ъпдейти, но да ги тегли и инсталира, само когато ти искаш. Ако ти е пиратска ОС, може да си инсталирал преправяна версия на някой ентусиаст, който се е учил на нея.

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows легален ли е?

Ако не Ви се чака всеки път, изключете си автоматичните ъпдейти на ОС. (Контролен Панел/Система и защита/Windows Update)

Има вариант да инсталирате само тези автоматични ъпдейти, които са Ви нужни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се провали конфигурация на ъпдейт това означава че или ъпдейта е с някакъв повреден пакет ( супер малко вероятно ) ,или софтуера който се обновява не е "редовен " ;)

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.... Не можеш ли просто да изкл. updates??? От контрол панела--> Windows Updates--> и ги забраняваш... (не съм сигурен за стъпките).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под това в quote-а?С оригинален Windows съм :/

И аз имах подобен проблем... При мен се оправи със ръчна инсталация на ъпдейтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем... При мен се оправи със ръчна инсталация на ъпдейтите.

А откъде мога да открия настройките за обновяването на Software-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А откъде мога да открия настройките за обновяването на Software-a?

Надявам се 7-мицата да ти е на български. Ако не би могъл да си ги преведеш :)

Меню "Старт"->Контролен панел->Горе в дясно пишеш Windows Update->Включване или изключване на автоматичното актуализиране-> И на падащото меню дай на второто отгоре-надолу. След това долу в дясно в tray-менюто ще ти се появи иконката.Кликни на нея и след това на инсталирай избраните и следвай стъпките.

Надявам се да съм ти помогнал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се 7-мицата да ти е на български. Ако не би могъл да си ги преведеш :)Меню "Старт"->Контролен панел->Горе в дясно пишеш ...

Благодаря ти много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амо мога да кажа че може Уиндоуса да е оригинален и купен за 10 000 $ , това абсолютно по никой начин не означава че не е бъгав или повреден . Толкова за оргиналдъ-то . Мисля че най-доброто решение е забрана на  автоматичните ъпдейти , и пускането на такива само ако системата покаже някакви проблеми .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.