Премини към съдържанието
D101149

Как да направя така ,че във Фейсбук да не могат да ми пращат покани за приятелст

Препоръчан отговор

Как да направя така ,че във Фейсбук да не могат да ми пращат покани за приятелство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава екстра, няма

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лошо, благодаря все пак :)

за нищо

нали за това е социална мрежа - пък ние ще трябва да се задоволим с опциите Потвърждаване или Отхвърляне на приятелството

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лошо, благодаря все пак :)

покани от кого? 

ако настроиш профила си да не могат да те търсят по име или имейл покани ще получаваш само от приятели на твои прятели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

покани от кого? 

ако настроиш профила си да не могат да те търсят по име или имейл покани ще получаваш само от приятели на твои прятели

а ако играе в игри пак му излиза името и пак ще получава

абе не можеш да се скриеш там и тва е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, спри да влизаш и да ти пука какво става там. Отвори си нова пощенска кутия и не посещавай повече тази, с която е направен ФБ акаунта. Може и направо да я затвориш компрометираната. Съобщи адреса на новата си поща само на реално познатите ти приятели и колегите, с които желаеш да кореспондираш. Направи си още една пощенска кутия, която да използуваш за регистрацията в такива опасни за човека места като ФБ и в която да ти спамят другите "приятели" :D Не че ти препоръчвам, въобще да влизаш отново в някакво такова място

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако играе в игри пак му излиза името и пак ще получава

абе не можеш да се скриеш там и тва е

е, много ясно че като се "показва" ще го "виждат" /поне това, което е задал като опция да се вижда от профила/ и ще му цъкат на бутона за приятелство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.