Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми код за универсално дистанционно за тв нео tv-2121 tx ще съм ви благодарен ако някой може да ми каже кода 

post-344440-0-69638400-1386163314_thumb.

post-344440-0-33643900-1386163315_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той е снимал оригиналното , но моя съвет е да си потърси същото - не ти трябва универсално .

Сега на всяка лавка продават дистанционни .

пасат

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дистанционното ти не е универсално,какъв код искаш?

Снимал съм оригиналното дистанционно да ви насоча за какъв тв става въпрос имам и универсално на което се въвежда код?

Абе той е снимал оригиналното , но моя съвет е да си потърси същото - не ти трябва универсално .

Сега на всяка лавка продават дистанционни .

пасат

Да но имам свободно универсално затова ако някой може да ме насочи ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами посни го на автомат.тарсене или пробжаи с 102 код

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимал съм оригиналното дистанционно да ви насоча за какъв тв става въпрос имам и универсално на което се въвежда код?

Снимай универсалното,за да ти се каже код,защото има много универсални дистанционни.Ако не стане с универсалното дистанционно ще търсиш по магазините FRC5693,то отговаря на тези дистанционни от линка,включително и твоето. Няма да търсиш това дистанционно в магазините за 1 лев,а в магазините за електроника.http://www.conel-bg.com/download/pictures/5693.jpg

Редактирано от selekt8517 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай универсалното,за да ти се каже код,защото има много универсални дистанционни.Ако не стане с универсалното дистанционно ще търсиш по магазините FRC5693,то отговаря на тези дистанционни от линка,включително и твоето. Няма да търсиш това дистанционно в магазините за 1 лев,а в магазините за електроника.http://www.conel-bg.com/download/pictures/5693.jpg

как се пуска на автоматично търсене

как да кача снимка на универсалното дистанционно нещо не се ориентирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как се пуска на автоматично търсенe

В инструкцията,към универсалното дистанционно,трябва да имаш описание,как да сканира и открие кода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок сканира се в момента пък да видимнещо не става ако някой знае код казвайте благодаря предварително казаха ми че може с кодове от филипс но не стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок сканира се в момента пък да видимнещо не става ако някой знае код казвайте благодаря предварително казаха ми че може с кодове от филипс но не стана

Какво е дистанционното не пише ли нещо на него,марка,модел? Качете снимка да видим.

Редактирано от selekt8517 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какав модел е това дистанционно? код 102;105;107;462;

как го пускаш за сканиране пурво натискаш" code" а после задаржаш "power" но при вклу. телевизор изадаржаш докато изгасне после пускаш веднага "power"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това китайче почти няма универсално, което да го "хапе". Има си точни китайчета без кодове, както и точни заместители - например FRC5693.

Публикувано изображение

Всичките тези са еднакви и заместват твоето, както и има и изглеждащи по същия начин, но с различен протокол на обмен и абсолютно несъвпадащи. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това китайче почти няма универсално, което да го "хапе". Има си точни китайчета без кодове, както и точни заместители - например FRC5693.

Публикувано изображение

Всичките тези са еднакви и заместват твоето, както и има и изглеждащи по същия начин, но с различен протокол на обмен и абсолютно несъвпадащи.

и все пак трябва да има някакъв код ако някой знае да пище моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не ти ли хареса отговора на Филипов , който е серв. техник и има малко повече опит в областта :(

Ако искаш да ти върши работа - купи си оригинално .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори си книжката и гледай. Едно от ония на снимките се продава по 10 - 12 лв. От над 20 вида универсални, които са ми минали през ръцете не повече от 2 се захапват това. И са доста над тези пари. Ако имаш нещо биташко за 5 лв гарантирано няма да работи.

За 10-20 мин да си беше извъртял кодовете вместо да занимаваш толкова народ тук да ти отговаря. И никой не е врачка да гадае с какво говно си се обзавел. Кодовете ги пише в книжката и всяко си е с различни кодове.

Няма какво да се обяснява повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.