Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Х. Б.

Код за универсално дистанционно за тв нео

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми код за универсално дистанционно за тв нео tv-2121 tx ще съм ви благодарен ако някой може да ми каже кода 

post-344440-0-69638400-1386163314_thumb.

post-344440-0-33643900-1386163315_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дистанционното ти не е универсално,какъв код искаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той е снимал оригиналното , но моя съвет е да си потърси същото - не ти трябва универсално .

Сега на всяка лавка продават дистанционни .

пасат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дистанционното ти не е универсално,какъв код искаш?

Снимал съм оригиналното дистанционно да ви насоча за какъв тв става въпрос имам и универсално на което се въвежда код?

Абе той е снимал оригиналното , но моя съвет е да си потърси същото - не ти трябва универсално .

Сега на всяка лавка продават дистанционни .

пасат

Да но имам свободно универсално затова ако някой може да ме насочи ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами посни го на автомат.тарсене или пробжаи с 102 код

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимал съм оригиналното дистанционно да ви насоча за какъв тв става въпрос имам и универсално на което се въвежда код?

Снимай универсалното,за да ти се каже код,защото има много универсални дистанционни.Ако не стане с универсалното дистанционно ще търсиш по магазините FRC5693,то отговаря на тези дистанционни от линка,включително и твоето. Няма да търсиш това дистанционно в магазините за 1 лев,а в магазините за електроника.http://www.conel-bg.com/download/pictures/5693.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай универсалното,за да ти се каже код,защото има много универсални дистанционни.Ако не стане с универсалното дистанционно ще търсиш по магазините FRC5693,то отговаря на тези дистанционни от линка,включително и твоето. Няма да търсиш това дистанционно в магазините за 1 лев,а в магазините за електроника.http://www.conel-bg.com/download/pictures/5693.jpg

как се пуска на автоматично търсене

как да кача снимка на универсалното дистанционно нещо не се ориентирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как се пуска на автоматично търсенe

В инструкцията,към универсалното дистанционно,трябва да имаш описание,как да сканира и открие кода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок сканира се в момента пък да видимнещо не става ако някой знае код казвайте благодаря предварително казаха ми че може с кодове от филипс но не стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок сканира се в момента пък да видимнещо не става ако някой знае код казвайте благодаря предварително казаха ми че може с кодове от филипс но не стана

Какво е дистанционното не пише ли нещо на него,марка,модел? Качете снимка да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какав модел е това дистанционно? код 102;105;107;462;

как го пускаш за сканиране пурво натискаш" code" а после задаржаш "power" но при вклу. телевизор изадаржаш докато изгасне после пускаш веднага "power"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това китайче почти няма универсално, което да го "хапе". Има си точни китайчета без кодове, както и точни заместители - например FRC5693.

Публикувано изображение

Всичките тези са еднакви и заместват твоето, както и има и изглеждащи по същия начин, но с различен протокол на обмен и абсолютно несъвпадащи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това китайче почти няма универсално, което да го "хапе". Има си точни китайчета без кодове, както и точни заместители - например FRC5693.

Публикувано изображение

Всичките тези са еднакви и заместват твоето, както и има и изглеждащи по същия начин, но с различен протокол на обмен и абсолютно несъвпадащи.

и все пак трябва да има някакъв код ако някой знае да пище моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не ти ли хареса отговора на Филипов , който е серв. техник и има малко повече опит в областта :(

Ако искаш да ти върши работа - купи си оригинално .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори си книжката и гледай. Едно от ония на снимките се продава по 10 - 12 лв. От над 20 вида универсални, които са ми минали през ръцете не повече от 2 се захапват това. И са доста над тези пари. Ако имаш нещо биташко за 5 лв гарантирано няма да работи.

За 10-20 мин да си беше извъртял кодовете вместо да занимаваш толкова народ тук да ти отговаря. И никой не е врачка да гадае с какво говно си се обзавел. Кодовете ги пише в книжката и всяко си е с различни кодове.

Няма какво да се обяснява повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.