Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера взех lenovo ideapad s100. ОС windows 7 starter. оригинален, от зад има сд-key.

Вечерта ос направи ъпдейт и майка ми го прекъсна. Сега имам празен екран и не знам какво да го правя.

Може ли някой да ме опъти, как да пусна рековъри или урок, как се преинстларва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 25 стр от ръководството  пише че има някаква OneKey Rescue System - която се задейства от едно бутонче намиращо се над бутона за включване което натискаш с нещо тънко (примерно изправен кламер) - това го правиш при изключен лаптоп.

От тука  може да си го свалиш ръководството ако го нямаш.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 25 стр от ръководството  пише че има някаква OneKey Rescue System - която се задейства от едно бутонче намиращо се над бутона за включване което натискаш с нещо тънко (примерно изправен кламер) - това го правиш при изключен лаптоп.

От тука  може да си го свалиш ръководството ако го нямаш.

F8 не реагира!  Над бутона за включване има дупка и знак, завита в кръкче стрелка. В дупката усещам, че има копче. Помпах го, после го задържах за около 10-15 секунди- Няма реакция.

Съмнява ме, че трябва да се преинсталира и да въведа кода от гърба.

Със флашка или се свързва с компютъра? Как става преинсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте пак с recovery.Може някъде да бъркате.Бутващата флашка се прави със Windows 7 USB/DVD Download Tool.Трябва да имате същият Windows.Намерете си образа (.iso),според написаното на стикера.Предполагам ще ,ви свърши работа Windows 7 Starter sp1 (задължително да има msdn в името)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извадих батерията и натиснах да се включи за да свърши тока. След слагане на батерията запали и ос тръгна нормално.

Предполагам, че е забил или незнам точно защо така стана. Сега работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.