Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте , искам да попитам дали тази соунд карта asrock game blaster става за дъното asrock b75 , мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно B75 дъно? Има няколко модела....В общия случай ако дъното има свободен PCIe слот (какъвто и да е), ще стане - PCIe x1 карта може да работи на PCIe x16 слот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно B75 дъно? Има няколко модела....В общия случай ако дъното има свободен PCIe слот (какъвто и да е), ще стане - PCIe x1 карта може да работи на PCIe x16 слот.

сванах го как се поставя , обаче имам проблем със звука нямам звук пише че не съм поставил аудио устроиство а за интернета си тръгна . Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери?

инсталирах ги , сега ги тегля на ново от сайта на asrock ако не стане ще си преиснталирам windowsa и ще порбвам пак

Драйвери?

http://i.imgur.com/EvjJiYi.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах ги , сега ги тегля на ново от сайта на asrock ако не стане ще си преиснталирам windowsa и ще порбвам пак http://i.imgur.com/EvjJiYi.jpg

Има ли нещо нередно в Device Manager?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли нещо нередно в Device Manager?

преиснталирах го и пак същата история показва ми същата грешка като опитам да инсталирам драйвера за звук ............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преиснталирах го и пак същата история показва ми същата грешка като опитам да инсталирам драйвера за звук ............

Сваляш ли правилната версия спрямо ОС ? Да не би да сваляш драйвер за x64 а ОС да ти е x86 или обратно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не на 64 битова съм , то няма от какво да е се 1 с 90 лв съм назад прекрасен късмет за тазгодишните празници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази версия на драйвера ли инсталирате: Game Blaster audio driver ver:6.0.102.1007 ?

Както е споменал колегата по-горе. Имате ли удивителни във диспечера на устройствата?

Може да се опитате да инсталирате драйвера и като изберете звуковата карта (нерапознаотто устройство) в Диспечера и след това ръчно му зададете да търси

драйвера (с десен бутон на него).

Опитайте се и да забраните вградената звукова карта (в дъното) в Диспечера на Устройствата. И след това да инсталирате въпросният драйвер за външната зв. карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази версия на драйвера ли инсталирате: Game Blaster audio driver ver:6.0.102.1007 ?

Както е споменал колегата по-горе. Имате ли удивителни във диспечера на устройствата?

Може да се опитате да инсталирате драйвера и като изберете звуковата карта (нерапознаотто устройство) в Диспечера и след това ръчно му зададете да търси

драйвера (с десен бутон на него).

Опитайте се и да забраните вградената звукова карта (в дъното) в Диспечера на Устройствата. И след това да инсталирате въпросният драйвер за външната зв. карта.

може ли да ми кажеш нещо да се свържа с теб skype или facebook , ако може да влезнеш с team viewer да се опиташ да го направиш ?

може ли да ми кажеш нещо да се свържа с теб skype или facebook , ако може да влезнеш с team viewer да се опиташ да го направиш ?

същия драйвер иснталрам но няма резултат

същия драйвер иснталрам но няма резултат

http://i.imgur.com/4LNtu22.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според написаното тук, изглежда се оказва,че тази звукова карта е съвместима (инсталира на PCI-E x1) само със определени модели дъна на ASrock.

Което според мен е тотална "излагация", на Asrock!  :tease2:

В много от чуждите форуми имат същият проблем със разпознаването на въпросната зв. карта.

Вградената LAN карта работи без проблем. Но не и звуковата карта.

Съветите които четох там са: преместете я в най долния слот, направете от BIOS звуковата карта (вградената) да е на AUTO.

Нека автора да опита ,ако иска тези съвети. Но да не очаква много.

От снимката (диспечера) по-горе ми прави впечатление , че Simple Communications Controler (PCI) не работи.

Затова нека извади проблемната зв. карта. И след това пак да провери дали има още удивителни във Диспечера на устройствата.

Ако да, значи не си е инсталирал всички драйвери за дъното.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според написаното тук, изглежда се оказва,че тази звукова карта е съвместима (инсталира на PCI-E x1) само със определени модели дъна на ASrock.

В много от чуждите форуми имат същият проблем със разпознаването на въпросната зв. карта.

Съветите които четох там са: преместете я в най долния слот, направете от BIOS звуковата карта (вградената) да е на AUTO.

От снимката (диспечера) по-горе ми прави впечатление , че Simple Communications Controler (PCI) не работи.

Затова нека извади проблемната зв. карта. И след това пак да провери дали има още удивителни във Диспечера на устройствата.

дъното ми е това Motherboard Name ASRock B75M R2.0 изпробвах всичко но уви ..... , местих картата във всички слотове , преиснталирвах го неколко пъти , но не става нищо .....................

http://i.imgur.com/5pTD7sE.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дъното ми е това Motherboard Name ASRock B75M R2.0 изпробвах всичко но уви ..... , местих картата във всички слотове , преиснталирвах го неколко пъти , но не става нищо .....................

http://i.imgur.com/5pTD7sE.jpg

Според снимката, нямате липсващи драйвери за дънната платка.

На PCI-E x1, ли е поставена картата?

Изглежда ще трябва да върнете картата, като изтъкнете причината, че не е съвместима със дъното.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според снимката, нямате липсващи драйвери за дънната платка.

Ако имате възможност върнете картата, като изтъкнете причината, че не е съвместима със дъното.

ами аз и зададох въпрос в сайта на никем , но понеже ще си закупувам в тези дни нови конфигурация може ли да ме насочиш на кое дъно ще тръгва със сигурност ако знаеш ? мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз и зададох въпрос в сайта на никем , но понеже ще си закупувам в тези дни нови конфигурация може ли да ме насочиш на кое дъно ще тръгва със сигурност ако знаеш ? мерси .

Горе (предният ми пост) от линка към сайта на Asrock, има съвместимите модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.